Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mody: (Wykonanie własne)

- turbo hybryda k03 robiona u TurboSpec

- kolektor wydechowy chinol

- wtryski 525cc

- przepływka 3"

-TIP całość 3" projekt własny

- filtr powietrza k&n

- intercooler 230mm z orurowaniem 63 mm

- wydech od początku 2,75" dalej rozdzielone na 2x60mm

- wałek ssący od adr

- sprzęgło awx

Program Gregor10

I pewnie masę innych małych gratów

Szczególne podziękowania dla Gregor10 za pomoc merytoryczna i nie tylko ;)

Dla mojego kumpla Andrzeja który jak mało kto zna sie na tych autach

Dla mojego spawacza Mariusza ;)

I dla innych którzy pomogli w realizacji tego małego projektu.

http://www.directupload.net/file/d/4334/9u78cg2w_jpg.htm

Dla początkujących w modach!

Zaczynamy od opon hamulców i zawieszenia ! !

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Host wykresu beznadziejny

Masz tutaj

hybryda290KM_zpsbh19m2dt.jpg

Gratulacje :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. A host polecany przez forum

Opublikowano

Dla początkujących w modach!
Zaczynamy od opon hamulców i zawieszenia ! !

Czy naciągi, małe ET i negatywy się liczą? :lol1:


PS. Ja bym zaczął od domontowania 4x4... dla tych co go nie mają :wink:

Opublikowano
  • Autor

No nie dokładnie o to chodzi ale tez polecam :)

Quattro tez sie przydaje

Opublikowano

pokarzesz loga 118 ? :) czy zakaz ? bo ciekawi mnie fakt "najmocniejsza hybryda w a4" :D

Opublikowano

Jak bedziesz mial mozliwosc to nagraj jakies 100-200 :)

Przy okazji nagraj tez od 100 na 4tym biegu. Tylko zrob to niemieckiej autostradzie ;)

Zapewne David posłużył się pewnym uproszeniem jezykowym, że jest to najmocniejszy wzdłużny 1.8T w Audi A4 z hybrydową spreżarką na bazie k03.

Obawiam się, że 118 nie da Ci za wiele jak nie będziesz znał zapłonu i innych detali.

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

McGiver w a6 miał Chyba wiecej koników ale nie wiem czy to max i czy na 98 czy na 100 oktan.

Ja mam ta moc ustawiona według Gregora nie na max. 300 na paliwie 100oktan nie powinno stanowić kłopotu.

Logi wam mogę dać jak będę w pl.

Faktycznie z ta "Naj..." Wyskoczyłem niepotrzebnie.

No mocna hybryda i tyle, czekamy na wyniki innych

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Masz moze podglad na egt? Interesuje mnie jeszcze wielkosc wirnika strony wydechowej , wgl cos wiecej na temat sprezarki

Opublikowano
  • Autor

Dzwon do chłopaków z TurboSpec i oni wszystko Ci wyjaśnią. Średnicy Ci nie podam bo nie pamietam, kupowałem to turbo chyba 4 miesiące temu.

Opublikowano

Na egt podglad masz?? Na tych malutkich sprezarkach potrafi byc goraco...chlopaki troche popaluja i narzekaja ze im kolektory i k03 pekaja :)

Opublikowano
  • Autor

Puki co podglądu nie mam. Ja auta nie upałam. Vmax tez mnie nie interesuje. Ale przydało by sie to miec. Może jak vfiza kupie to będzie.

Mało tego nawet boost jeszcze nie zamontowany.

Mi nie zależało aż tak bardzo na mocy max jak na dynamice i tym żeby biegami bardzo nie machać.

Opublikowano

Juz dawno bylo wiadomo ze te sprezarki nie nadaja sie na vmax ani porzadne upalanie ale do dupowozow sa idealne, do sprawnego wyprzedzania i malego pocisniecia, szybko wstaja, jeszcze taka hybryda to i gora troche moc przytrzyma

Opublikowano
  • Autor

I dokładnie o to mi chodziło. Miałem plany na upadlanie ale miało to iść w stronę k04-064 albo jakiegoś garetta i strokera na 2l. No ale niestety koszta już potworne chcąc to dobrze zrobić.

Opublikowano

To co zrobiles to najlepsze rozwiazanie do 1.8 ... Chcac isc dalej to tylko 2.7 i wbrew pozorom wyjdzie w kosztach podobnie a z moca 400+ to on sie kreci na lajcie od dolu pod odcine

Opublikowano

tylko po co ?

Opublikowano
  • Autor

No jak po co ?

Wchodzisz do działu tuningu i pytasz po co modyfikować auta ?

Opublikowano

Też uważam, że pytanie nie na miejscu :lol:. Jeden lubi jak go wbija w fotel na 3 biegu przy wyprzedzaniu a drugi zadowoli się jazdą z punktu A do B. Czasami jakiś tor odwiedzić ;) i dla samej frajdy ogólnie. Po to się modzi auta chyba :) ale co ja tam wiem :naughty:. Jak już pisałem wynik bardzo fajny !

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano
  • Autor

Już sie nie moge doczekać jak będę w pl i jazda !

Opublikowano

bo ten kolega Marcin4x4 to gdzie sie nie pojawi tam sie przypierdala. Spodziewalem sie go tutaj od samego pojawienia sie postu i czekalem do czego sie przyczepi :)

Gratki wyniku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.