Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia


Boosman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na twoim miejscu halo zostawił ori - bardziej elegancko wygląda, taka czysta czarno - srebrna forma :decayed: Szyb też bym nie ściemniał - masz ładne wnętrze no i Recaro - warto to wyeksponować, a nie chować ;) Lusterka srebrne ładnie siadły, tak jak i fele :)

Edytowane przez GorylTST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna furmana czarne jest piękne :hi: lusterka fajnie siadły też się nad takimi zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ale te recaro... Kto na to wpadł żeby robić fotele na wypasie (elektrycznie sterowane) bez grzanych, zaraz powiecie że to nie Skandynaw ale to przecież krzesła z górnej półki, recaro. Da ktoś z Was 1500+ pln za niegrzane stołki, nic nie mam do auta ale siedzenia sobie u mnie prze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzie że sie spodobało :]

Piękna mordka;) jakiejś dokładki brakuje tylko;) szukaj od cupry;)
PS. Piękny egzemplarz naprawdę ;)

Bede szukał jakiejś , choć nie wiem jeszcze :( Ta od cupry pasuje ? czy rzeźba jakas ?

Bardzo fajna ale te recaro... Kto na to wpadł żeby robić fotele na wypasie (elektrycznie sterowane) bez grzanych, zaraz powiecie że to nie Skandynaw ale to przecież krzesła z górnej półki, recaro. Da ktoś z Was 1500+ pln za niegrzane stołki, nic nie mam do auta ale siedzenia sobie u mnie prze......

Nom też mnie to dziwi , że RECARO i brak podgrzewany , ale za to są elektryczne i tu ++++


piekna furmana czarne jest piękne :hi: lusterka fajnie siadły też się nad takimi zastanawiam

Nie zastanawiaj sie ! Tylko montuj mod na + , tylko odrazu duże prawe


Widzie że sie spodobało :]

Piękna mordka;) jakiejś dokładki brakuje tylko;) szukaj od cupry;)
PS. Piękny egzemplarz naprawdę ;)

Bede szukał jakiejś , choć nie wiem jeszcze :( Ta od cupry pasuje ? czy rzeźba jakas ?

Bardzo fajna ale te recaro... Kto na to wpadł żeby robić fotele na wypasie (elektrycznie sterowane) bez grzanych, zaraz powiecie że to nie Skandynaw ale to przecież krzesła z górnej półki, recaro. Da ktoś z Was 1500+ pln za niegrzane stołki, nic nie mam do auta ale siedzenia sobie u mnie prze......

Nom też mnie to dziwi , że RECARO i brak podgrzewany , ale za to są elektryczne i tu ++++


piekna furmana czarne jest piękne :hi: lusterka fajnie siadły też się nad takimi zastanawiam

Nie zastanawiaj sie ! Tylko montuj mod na + , tylko odrazu duże prawe

Audiczka poleci jeszcze na polerke - bo lakier juz wymaga poprawy i pieszczot , szyby przyciemnie i wizualnie koniec , potem jedziemy do GREGOR10 (lpg/soft/dp/ic/wydech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ale te recaro... Kto na to wpadł żeby robić fotele na wypasie (elektrycznie sterowane) bez grzanych, zaraz powiecie że to nie Skandynaw ale to przecież krzesła z górnej półki, recaro. Da ktoś z Was 1500+ pln za niegrzane stołki, nic nie mam do auta ale siedzenia sobie u mnie prze......

Moim zdaniem to nic dziwnego, że nie ma grzania... nie są skórzane. Inaczej się w zimie siada na materiałowe inaczej na skórze... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ale te recaro... Kto na to wpadł żeby robić fotele na wypasie (elektrycznie sterowane) bez grzanych, zaraz powiecie że to nie Skandynaw ale to przecież krzesła z górnej półki, recaro. Da ktoś z Was 1500+ pln za niegrzane stołki, nic nie mam do auta ale siedzenia sobie u mnie prze......

Moim zdaniem to nic dziwnego, że nie ma grzania... nie są skórzane. Inaczej się w zimie siada na materiałowe inaczej na skórze... :P

Też mi sie tak wydaje , skóra powinna mieć ogrzewanie i chłodzenie , bo w lecie na skórze idzie przypalić dupsko :grin: a w ziemie odmrozić

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę twierdzenia, że materiał to nie potrzeba grzania, a skóra to koniecznie. Co ma piernik do wiatraka? Ja mam materiałowe recaro w pełnej elektryce i są grzane, grzeją ekspresowo, aż za bardzo momentami :)

Rozwiewając jakieś dziwne sugestie - pracowałem u podwykonawcy volkswagena przy montażu foteli i właśnie podłączałem wszystkie kable do grzania i elektryki i powiem wam szczerze, co pewnie wiele osób wie - wszystko zależy od wymogów klienta. Uwierzcie, że montowałem fotele, które teoretycznie były wypasem, a tak naprawdę golasem.. Za chwilę jechały kolejne, materiał i nagle grzane stołki, nie było większej zasady że takie i takie muszą mieć to. Owszem można było rozpoznać ale wszędzie razem z fotelem szły dokładne informacje na jego temat, co ma być, jaki schowek itd. ;) Swoją drogą, jeśli ktoś kiedyś miałby opcje takiej pracy - dajcie sobie spokój, idzie znaleźć coś lepszego a tutaj mimo, że to tylko fotel idzie naprawdę zajechać sobie ręce,a głównie paluchy. Podsumowując, i jedno i drugie może mieć lub nie mieć grzania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz racje ;) Chodziło mi o to że w zimie skóra zimna , a takie materiałowe to juz przyjemniej , ale to bez znaczenia mam RECARO jestem szczęśliwy :banan:

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z pełną skórą bym nie przeżył.. Tyle razy co jeździłem, tyle razy przeklinałem. W zime, masakra - czułem, że jelita mi zamarzaja, a w lato kleiłem się choćbym co chwilę się poprawiał. Dlatego dla mnie jedyne rozwiązanie to pół skóra, a środek alcantara i tak będzie u mnie albo recaro out + 2 kubły na przód ale to się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie furka i wszystkie mody na wielki plus, do tego motor i napęd, chciałbym z moją pójść w podobnym kierunku :) Powodzenia w dalszym modzeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna furmanka. Felgi i lusterka na plus. Natomiast zolte halogeny mi tu nie pasują... Nie szedl bym w tym kierunku, ale to Twoj wóz :P Zadną dokladką nie paprał bym przodu, dobrze wyglada fabrycznie. Tym bardziej tą od Leona... Ona pasuje do B5 jak swini siodlo...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna furmanka. Felgi i lusterka na plus. Natomiast zolte halogeny mi tu nie pasują... Nie szedl bym w tym kierunku, ale to Twoj wóz :P Zadną dokladką nie paprał bym przodu, dobrze wyglada fabrycznie. Tym bardziej tą od Leona... Ona pasuje do B5 jak swini siodlo...

Powodzenia

i tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaczka a4-ki dliwskiego ;)

Gdzie tam, moja lepsza :kox:

Nie zaprzeczam :grin: Ale do czasu - daj sie zrestartować z gotówka , dwumas mnie dobił :facepalm: Ale powoli , powoli ....C.D.N

Z nowości to : ABS ogarnięty!! :banan::banan::banan: Jeszcze FIS i na zegarach czysto

i takie pytanko - bede dawał robić BIXENON , malowac na czarno środki czy nie - jakie wasze zdanie ?

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac

Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...