Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem gdzie rozpedzić sie do 180 dzisiaj ale przy 140km/h mam równe 3000obr na 5 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 150km/h na 5 przy 3tys...

nigdy nie spr max bo jakos nie kreci mnie to, zazwyczaj przez zagapienie sie,albo jak ktos mnie podpusci dojezdzam do 200 i odpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przegoniłem moją niunię na trasie do Łodzi to licznik pokazał 201km/h a navi 191km/h obroty 4000tyś. Myślę że za jakiś czas jeszcze więcej uciągnę.Jak kupiłem to strasznie zamulona była ale powoli się rozkręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że wam ładnie jadą, ja moim avb 200 max i to po paaaru dobrych kilometrów rozpędzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moim passkiem jeszcze w angolu jechałem 210 km/h na 15 feldze, 110km afn. A4 jeszcze nie testowałem musze najpierw zawieche zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 150km/h na 5 przy 3tys...

nigdy nie spr max bo jakos nie kreci mnie to, zazwyczaj przez zagapienie sie,albo jak ktos mnie podpusci dojezdzam do 200 i odpuszczam

to mój przy 150km/h ma 3200obr na 5tce :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją poprzednią audi z silniczkiem 1z po chipie na tarnowskiej obwodnicy 200 ale po przekroczeniu 180 wraz ze wzrostem prędkości rosła już temp płynu chłodniczego z 90 na 96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu na oponach 205/55 R15 lecialem 220

Dla 195/65 r15 zamiennikiem jest 205/60 r15 wiec przekłamanie było napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gps w dłoń i jazda, wtedy zobaczymy który 200 przekracza naprawdę :cool1:

u mnie przy 100km licznik zawyża 6-8km w stosunku do gps na oponach 205/55 R16 a przy 200km o 4 km zawyża wiec przekłamanie maleje :) przy 300km powinno być już max 2km różnicy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak ze czym wieksza przedkość tym licznik bardziej zawyża? :mysli: Z tego co słyszałem to tak jest ale mogę sie mylić oczywiscie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gps w dłoń i jazda, wtedy zobaczymy który 200 przekracza naprawdę :cool1:

u mnie przy 100km licznik zawyża 6-8km w stosunku do gps na oponach 205/55 R16 a przy 200km o 4 km zawyża wiec przekłamanie maleje :) przy 300km powinno być już max 2km różnicy :polew:

na motocyklach jest odwrotnie i przy 300km/h przeklamanie wynosi 30km/h ostatnio na zawodach sprawdzilismy :wink4: wiec w samochodach jest podobnie im szybciej tym większe przekłamanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...