Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a pro po tego oświetlenia targowicy - sprawdzałem jakieś 2h temu - JEST :tongue4:

bigos jak tam sprawa wygląda z obecnoscią na spocie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo - jak 20go to do 21 w pracy siedzę a jak 14go to do 20 w szkole i tak do zaj...... :disgust:

wczoraj wyrwałem się po pracy na Ryki z zamiarem dołożenia swoich 5 groszy w wyborach i stałem 2h od Zakrętu do końca objazdu Góraszki czyli jakieś 10km :wallbash: oczywiście byłem tak wk..... że nie poszedłem głosować tylko się upić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo - jak 20go to do 21 w pracy siedzę a jak 14go to do 20 w szkole i tak do zaj...... :disgust:

wczoraj wyrwałem się po pracy na Ryki z zamiarem dołożenia swoich 5 groszy w wyborach i stałem 2h od Zakrętu do końca objazdu Góraszki czyli jakieś 10km :wallbash: oczywiście byłem tak wk..... że nie poszedłem głosować tylko się upić :decayed:

:polew: :polew: Ja też nie byłem na głosowaniu, byłem w trakcie organizacji wieczornej najebki :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to się upodliłem przy ognisku :kox: i to do tego stopnia że pozwoliłem MOJEJ wieźć mnie do domu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mirjsce ustalmy bo mi sie kolejne szkolenie szykuje na 20 i przyjade specjal na zlot :good: :good: Po ra zpierwszy 9 a teraz tez ze szkolenia pisze naje *drink* )

i moge bys pozno ale grila zabiore także i parking na budzie mi paxuje moze psy sie nie dowalą :evil:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 02:50_________________________________________________ :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mirjsce ustalmy bo mi sie kolejne szkolenie szykuje na 20 i przyjade specjal na zlot :good: :good: Po ra zpierwszy 9 a teraz tez ze szkolenia pisze naje *drink* )

i moge bys pozno ale grila zabiore także i parking na budzie mi paxuje moze psy sie nie dowalą :evil:

[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 02:50_________________________________________________ :sick3:

:laghing2: :drunk: takie szkolenia to i ja lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieram nową Etke jeśli ktoś by chciał, to brać płytki DVD, pendrivy i inne ustrojstwa pojemne :naughty: na spota albo dać cynk wcześniej w wątku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanson, nie mijałem się z Tobą wczoraj (22:30) w Rykach? (Na parking skręcałeś chyba a ja jechałem od strony K2). LRY i jakaś 9 była w rejestracji chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanson, nie mijałem się z Tobą wczoraj (22:30) w Rykach? (Na parking skręcałeś chyba a ja jechałem od strony K2). LRY i jakaś 9 była w rejestracji chyba.

jak na smrodkach to zapewne on :good: Armistead na spocik sie piszesz :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestey to nie ja U mnie wciąż DW a po rykach jeździ takie samo jak moje cacko (czasami sam się myle jak go widze :polew: )

A nie ma czasem chrom relingów :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest identyczny bez chromów, tylko rejestracji nie pamiętam

To jeszcze sie z nim nie spotkałem na mieście :mysli: jeżdzi jeden podobny tylko ma założone "angelajsy black" tyle dobrze że od FK :naughty:

ps. jak cos to mam działajaca etke 7.2 jak komuś potrzebna :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:11_________________________________________________hanson jak bedziesz sie widział z tym twoim kumplem co ma vaga zapytaj sie czy umie zrobic logi dynamiczne i statyczne :notworthy: , bo chciałbym wrzucic na forum zeby ktos rozczytał i powiedział mi co jest nie tak :mysli: bo na obrotach górnych strasznie mi poddymia autko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki przyda mi sie w nauce, tylko laptopa musze sobie jakiegos załatwić ale to z czasem bo są wazniejsze rzeczy na głowie :evil:

Jak tam z ludziska z obecnoscia na spocie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś już jakiś interfejs?

Mój brat jak przyjechał na urlop i zobaczył co potrafi kabelek (ma passata) to tyle go widziałem :przebiegly: cieszył się jak dziecko - mówi że u niego takie podpięcie kosztuje 40 ojro.

Szkoda że taki mało dyspozycyjny jestem bo chętnie bym pojeździł z Tobą i się pologował, kompa mam Vaga tyż interfejs można szybko załatwić a o kawałek prostej w Riczmond tyż pewnie nie trudno tylko czasu jakoś wiecznie na wszystko za mało.

logi statyczne to pesteczka 3 min roboty ale raczej mało pomocne w przypadku gdy dymienie występuje tylko w górnym zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade na wymiane rozrządu, w planach sprawdzenie dogłębnie dolotu w poszukiwaniu usterek, lepsze spasowanie zderzaka, czysczenie kolektora i EGR, po tej wymianie zaślepiej ten EGR prawdopodbnie :kox: i wymiana weżyk podciśnieniowego na sylikonowy :good:

i moze zacznie jeżdzić tak jak nalezy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślności :good:

Jak to lepsze spasowanie zderzaka ? nierówne szczeliny czy IC wystaje ?

No trzeba poprawić go troche a ICek niebawem wyleci :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...