Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany może spota zrobim w niedziele :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pany może spota zrobim w niedziele :naughty:

A gdzie :mysli: przez Ryki pomykasz :naughty: aby nie rano bo po sobocie trudno u mnie ze spotami :polew:

Opublikowano

nom już przejeżdzałem nawet 2 razy :decayed: w niedziele też bede przejeżdzał :>

Opublikowano
  • Autor

nom już przejeżdzałem nawet 2 razy :decayed: w niedziele też bede przejeżdzał :>

to pisz o której mniej wiecej to zrobimy spontana :naughty: gdzies przy trasie :good:

Opublikowano

tak gdzieś 16 - 17 mysle ze był bym sokojnie w Ryczkach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak gdzieś 16 - 17 mysle ze był bym sokojnie w Ryczkach :naughty:

noi git do tej powinienem być juz wyraźny :polew: :polew:

Dobra jutro sie odezwe, bo własnie przyszła na mnie pora bo z rana do wawy uderzam

pozdro :hi:

Opublikowano

no to trzymaj się :good: jak by co mam Twój number :wink4: zaraz puszczę Ci strzałe to bedziesz miał i mój :):good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:57_________________________________________________to jak tam pany był by ktoś jeszcze chętny na jakiegoś małego spocika jutro :)

Opublikowano
  • Autor

no to trzymaj się :good: jak by co mam Twój number :wink4: zaraz puszczę Ci strzałe to bedziesz miał i mój :):good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:57_________________________________________________to jak tam pany był by ktoś jeszcze chętny na jakiegoś małego spocika jutro :)

Ja i janjazda bedziemy napewno :naughty:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 09:49_________________________________________________PPany bedzie ktos dzsiaj w Rykach :mysli: mamy spocik o 17-18, prawdopodobnie parking pod mleczarnią albo jakis przy Warszawskiej :gwizdanie:

Opublikowano

No napisz gdzie to bede. Chyba ze mne jaiś wyjazd dopadnie :)

Opublikowano
  • Autor

No napisz gdzie to bede. Chyba ze mne jaiś wyjazd dopadnie :)

Myślałem o parkingu przy mleczarni, ewentualnie przy PKS ale tam jest dość mało miejsca, a z toba bedzie na 4 :naughty:

Chodzi o to żeby cos znaleść przy Warszawskiej :naughty:

Opublikowano

No to mleczarnia chyba najlepsza będzie i łatwo trafić

Opublikowano
  • Autor

Przejedziesz po warszawskiej to znajdziesz :good::naughty:

Opublikowano

mnie niestety nie bedzie bo uderzam troche dalej..... i wtych godzinach bede nieosiągalny :wink4:

A tak z innej beczki koles od którego kupiłem swoją A4 ma dwie kolejne na sprzedaz oczywiście jedyne słuszne TDI polecam lipy nie wciska już kilka takich A4 sprzedał i nie było zastrzeżeń :good: Koleś z Trojanowa :wink4:

http://moto.allegro.pl/item674221993_a4_granatowy_110km_climatronic_z_niemiec.html

http://moto.allegro.pl/item675307311_a4_czarny_climatronic_z_niemiec.html

Opublikowano
  • Autor

No ta z pierwszego linka to istna rzeźnia :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 11:50_________________________________________________Noi po spontanie, troche niezgraliśmy sie czasem :gwizdanie: ale wpadł pomysł na spocik za 2tyg w piatek w godzinach 17-18, ewentualnie bysmy hansona na sklepie odwiedzili :naughty: Solar bedzie wracał w tych godzinach z wawy wiec przy okazji by było :wink4:

Opublikowano

HEH i parking mam duży... ładnie by to z ulicy wyglądało :evil:

ZAPRASZAM

Opublikowano

Namierzyłem dziś B4 czarną w Riczmond oklejoną a4-klub :kox:

Pozdrawiam kierownika kimkolwiek jest :hi:

Ujawnić mi się tu proszę :friends:

Janjazda jechałeś wczoraj ok 18 w kierunku Warszawy? ewentualnie dziś przed peksiakiem nie stałeś ?

bo widziałem ładniutkiego czarnego Avanta z czarnymi relingami?

Opublikowano

B4 z naklejka to taki ziomek Piotrka, który kiedyś jechał z nami na spota do garwolina

a w którym miejscu mnie widziałeś, bo ja w niedziele do wawy leciałem

Opublikowano
  • Autor

Namierzyłem dziś B4 czarną w Riczmond oklejoną a4-klub :kox:

Pozdrawiam kierownika kimkolwiek jest :hi:

Ujawnić mi się tu proszę :friends:

No mój kolega :tongue4: miał sie tak zarejstrować chciał naklejke to mu dałem, no ale wkońcu tu nie trafił :baseball:

Opublikowano

B4 z naklejka to taki ziomek Piotrka, który kiedyś jechał z nami na spota do garwolina

a w którym miejscu mnie widziałeś, bo ja w niedziele do wawy leciałem

jakoś tak za tą chatką góralską jadąc w kierunku Wawy.

Opublikowano

to może i ja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.