Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na górze też przyklejaliście listwę 8mm? Ja u siebie musiałem wciskać na rant i 8mm to ona nie miała.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Te 8m to chodziło mi o pakowanie w zestawie 8 metrów, a szerokosć 9mm na dole a na górze bodajze 7mm :naughty:

Opublikowano

Witam po powrocie do żywych... Wczasy miałem bez internetu ;(

Zapraszam na spota do mnie pod prace ale bede dopiero 3 sierpnia

Chyba że jutro wieczorem coś wykombinujemy bo w pon. rano znowu wyjeżdzam :cool1:

A ten nowy czarny Avancik to polift??

Opublikowano
  • Autor

A ten nowy czarny Avancik to polift??

Pewnie nie bawem bedzie :naughty:

Opublikowano

Chyba że jutro wieczorem coś wykombinujemy bo w pon. rano znowu wyjeżdzam :cool1:

ja bardzo chętnie sie ze spotuje :wink4: jade do Wawki to podrodze mógłbym zawitać :cool1:
Opublikowano
  • Autor

A o której solar bedziesz leciał przez Ryki :mysli:

Bigos a tobie jak to sie widzi :chytry:

Opublikowano

Kowi jak coś to podeślę Ci tel. do mnie bo ja się będę dziś pakował i pewnie nie będę miał dostepu do neta jutro powinienem byc już w Polsce więc jak coś to dzwoń.

Opublikowano
  • Autor

jutro powinienem byc już w Polsce więc jak coś to dzwoń.

to gdzie ty jesteś :shocked:

Opublikowano

no jeszcze Gibraltar nawiedzam :evil:

Opublikowano

A o której solar bedziesz leciał przez Ryki :mysli:

jeszcze dokładnie nie wiem :mysli: jak załatwie sprawy to wystartuję tak o 16:30 z LC.Ale chyba wczesniej nie zdąże i i wystartuje chyba tak przed 19 najpózniej :disgust:
Opublikowano
  • Autor

pany to wkońcu checie sie dzisiaj spotować czy jutro bo sie zgubiłem :decayed: jeśli jutro to ja nie wiem czy zdołam być autem, od rana idzie na wymiane sprzegła i dwumasa, jesli chłopaki sie obrobią to bede dostepny od 17 :gwizdanie:

Opublikowano

No ja to myślałem że rozmowa jest o jutrze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No ja to myślałem że rozmowa jest o jutrze :gwizdanie:

heheh tośmy sie dogadali :polew: :polew:

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością na spot i podpięcie vag-a.

Chyba mi termostat pada - jeszcze się łudzę, że tylko mi się wydaje. To kiedy ten spot :> ? Piątek, sobota?

Opublikowano
  • Autor

Bigos kiedy dał byś rade z vagiem pojawić sie na Rykach?? wtedy byśmy spota ogarneli :decayed: Mój paść dzisiaj na warsztacie stoi :gwizdanie:

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością na spot i podpięcie vag-a.

Chyba mi termostat pada - jeszcze się łudzę, że tylko mi się wydaje. To kiedy ten spot :> ? Piątek, sobota?

a jaka masz temp. na 49 kanale na klimatorniku??

Opublikowano

Teraz się popiszę moją niewiedzą :embarrassed:

Robert, nie mam pojęcia jak tą temperaturę sprawdzić (kanał 49) - nic mi to nie mówi albo jakoś nie kojarzę.

Generalnie chodzi o to, że temperatura na desce rozdzielczej nie dochodzi do 90 stopni. Ciągle tylko 80-85. Poza tym mam wrażenie, że klimatyzacja nie działa tak jak powinna. Zimnym dmucha i czuć to zimno a jak zmienię temperaturę na 28 stopni albo na HI to dmucha ale powietrze nie jest gorące. Jest ciepłe alenie tak gorące jak np. z miesiąc temu.

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o sprawdzenie temperatury silnika na klimatroniku

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70.0.html;highlight=kody+klimatronika

Musisz zobaczyć na kanale 49(jeśli termo dobry to powinien pokazywać 88-90 stopni) i kanał 51(tu powinno pokazywać 90 stopni) ale skoro ci nie pokazuje na desce 90 to zapewne tam bedzie mniej niz 90 stopni :kwasny:

Dobra zabieram sie po furke :evil:

Opublikowano

dokładnie tak jak Piotrek napisał, kliknij na link i ogarnij te kody :)

Opublikowano

Dzięki, zaraz po pracy się zabiorę za to.

_________________________________________________

Uff na 49 było 91 a na 51 90stopni. Ulżyło mi i klimatyzacja dobrze już chodzi. Nie wiem jak to się stało ale się cieszę. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.