Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja niestety ten weeknd w wawie spędzam, ja odpadam :hi:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Noi kaplica :thumbdown: chyba znowu bedzie spot 2- osobowy :disgust:

Opublikowano

Ja planuję wybrać się na spot wojewódzki do Lublina ale jeszcze nie wiem.

Opublikowano

Noi kaplica :thumbdown: chyba znowu bedzie spot 2- osobowy :disgust:

Mi tak trochę nie bardzo po drodze :decayed: Bo w niedzielę ruszam na pewną piękną miejscowość nad Wisłą :rolleyes: I raczej cały dzień mi tam zejdzie, więc nie ma szans na spotowanie :decayed: Musimy kurcze zorganizować jakiegoś większego spota wojewódzkiego bliżej końca wakacji :) Tylko gdzie? Tak żeby każdemu pasowało :mysli:

Opublikowano

Nie mów, że będziesz próbował się wepchać do Kazimierza? Ja to omijam te rejony. Korek mnie przeraża._________________________________________________

Pany, a nie wiecie gdzie u nas można napompować koła azotem?

Opublikowano

Nie mów, że będziesz próbował się wepchać do Kazimierza? Ja to omijam te rejony. Korek mnie przeraża.

Aż tak źle? :embarrassed: Znajomi byli jakiś czas temu w niedzielę i mówili że nie było źle :mysli:

Opublikowano

W tą niedzielę jest zakończenie festiwalu dwa brzegi. To mówi samo za siebie. Jak będziesz jechał od strony Lublina to nie będziesz miał tak źle ale jazdy przez Puławy nie polecam. Remont drogi i światła, a ta fragment, który jest już po remoncie nie nadaje się do szybkiej jazdy.

Opublikowano
  • Autor

ja za tydzień będe siedział nad morzem :naughty: jakos w góry mam ciagle nie po drodze, a co do wojewódzkiego chyba najodpowiedniejszy jest Lublin, no bo gdzie indziej :mysli: Kazimierz Dolny, Janowiec, Nałęczów sam nie wiem

Aktualnie to musze autko dokończyć :evil: :evil:

Co do kazika troche zbyt daleko maja chłopaki z Chełma i zamoscia wiec raczej klapa :gwizdanie: (według zumi 122km)

Nałeczów 96km od chełma :disgust: Szukam dalej jakis fajnych miasteczek :gwizdanie:

Opublikowano

Jadę od Lublina :decayed: A to ja nawet nic o tym festiwalu nie wiedziałem :polew:

Opublikowano

Kowi śmiga Ci ta ETKA ?

4D0953513D sprawdz proszę co pod tym się kryje.

Opublikowano
  • Autor

Kowi śmiga Ci ta ETKA ?

4D0953513D sprawdz proszę co pod tym się kryje.

Wg Etki przełacznik migaczy, świateł mijania i dorogowych, błysku i swiateł postojowych

Opublikowano
:good: tak miało być. ale są jeszcze jakieś info o tym? ja potrzebuje wg. ETKI ten sam nr. tyle że bez literki D na końcu. I tak się zastanawiam czym to się różni - może dlatego że część z Anglika :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Za literka jak masz cos jeszcze to są oznaczenia koloru

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ wpisz sobie tutaj ten numer przestraszysz sie cenowo :tongue4:

Opublikowano

SPORO

Ale to Polska i właśnie dostałem ofertę za 40+wysyłka z Siedlec :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to luzik :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 14:57_________________________________________________Noi spontan pełną gębą :naughty:

20090809308.th.jpg

Mieliśmy być we 2 a tu Armistead całkiem przypadkiem zajechał :good: czekamy na foty

Pany widzicie to przewaga kibli tym razem :polew: :polew:

Opublikowano

no to fajnie spontan wyszedł

a ja zamówiłem Vaga'a :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to fajnie spontan wyszedł

a ja zamówiłem Vaga'a :kox:

Więc zaczynamy vagowanka na spotach :naughty:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

mldscf2415.jpgmldscf2414.jpgmldscf2418.jpgmldscf2417.jpg

Opublikowano

Po zdjęciach wnioskuje że trochę zabawiliście :friends:

Opublikowano
  • Autor

Nie potrzebuje ktoś, albo kogoś znajomy nowej drukarki, bo mam na zbyciu komplecik jeden nówka nieśmigana, moge puscić za 150zł :good: od ręki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.