Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że nie tylko ja w tym roku byłem w Łebie :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

De8bolek widziałem twoją furmankę w Leo pod kościołem jak wyjeżdżałeś z parkingu :gwizdanie: obserwowałem furę więc kierownika już nie zdążyłem rozpoznać - tak czy inaczej Pzdr :hi:

Opublikowano
  • Autor

A wy co przsiadliscie sie do Lanosów :mysli:

Opublikowano

Nigdy z nich nie wysiadaliśmy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie długo można by jakiegoś spota ogarnąć bo parking zakurzony jest juz :tongue4: i tylko lanosy tam jeżdżą :polew:

Opublikowano

też o tym pomyślałem ja jestem w następny weekend jak coś vaga też mogę wziąć tylko ze lapka nie mam :decayed:

Opublikowano

Ja też jestem chętny na spot w następny weekend :good:

_________________________________________________

Kowi, a Conti z a4.clubu to jeździ białym avantem B5 na WM? Nie przyczepił sobie jakiś ledów w miejsce halogenów? Już 2 razy widziałem w Dęblinie taki samochód. I tak się zastanawiam czy to nie jego.

Opublikowano
  • Autor

Ja nie wiem jak to u mnie będzie z nastepnym week, w niedziele mam poprawke, ale jak sie spręże to dam rade :polew: oczywiscie mówie o sobocie :przebiegly:

Armistead, jest nowy ziomek z Dęblina w dziale witamy :kox: tylko ciekawe czy zainteresowany zlotami :mysli:

Opublikowano

Armistead, jest nowy ziomek z Dęblina w dziale witamy :kox: tylko ciekawe czy zainteresowany zlotami :mysli:

Dęblin/ Piła to pewnie jakiś trep albo przyszły trep :decayed:

Mój kolega Koozi, dostał naklejkę, jest na forum ale się nie przywitał :bicz3: Muszę go pogonić.

Opublikowano
  • Autor

a Conti z a4.clubu to jeździ białym avantem B5 na WM? Nie przyczepił sobie jakiś ledów w miejsce halogenów? Już 2 razy widziałem w Dęblinie taki samochód. I tak się zastanawiam czy to nie jego.

Tak to jest Conti, no ja też kumpla gonie na forum nawet niechce sie zarejstrować bo to długo trwa itp, a jak cos to pisze żebym mu poszukał na forum jakis info :polew:

Zmodził ostatnio furmanke, załozył Angel Ajsy od FK czarne do czarnego A4 i powiem ze całkiem sympatycznie to wygląda :good: kiedys go zaciągne na spota[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 21:20_________________________________________________Kto miałby lapka do dyspozycji na weekendzie to byśmy vagowanko moze jakie zrobili :kox: Janjazda użyczy kabelka i z softem też nie powinno być problemu :tongue4:

No chyba że wy dalej zamierzacie lanosami jeżdzić :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie, jak ktoś ma lapka to nie bierze, zrobimy vagowanko

Opublikowano

dokładnie, jak ktoś ma lapka to nie bierze, zrobimy vagowanko

Ok, to ja wezmę laptopa.

Opublikowano

no to git :hi:

Opublikowano

Robert a możesz powiedzieć jaki kabelek kupiłeś?

Link byłby mile widziany. Zastanawiam się czy sobie vaga nie sprawić :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czy sobie vaga nie sprawić :mysli:

Sprawić :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Masakra, dopiero co skończyłem projekty, cały dzień przed kompem :wallbash: :wallbash:

A w klubie Audi jak zwykle jak w Lanosach :polew: :polew: cisza

Opublikowano

co za projekty klepiesz ?

Opublikowano
  • Autor

co za projekty klepiesz ?

3 kible metra warszawskiego taka moja praktyka :gwizdanie: na studiach, do piątku musze sie ze wszystkim wyrobić, zostały mi przekroje i kolorystyka :disgust: zapierdal na maxa

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: dobrze że tam nie zaglądam bo kiedyś w końcu to pierd%$^ wszystko :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.