Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A to gdzie ty bigos byłeś :decayed::mysli:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahaha

www.jax.pl

na Domaniewskiej

Opublikowano
  • Autor

A to kto miał tam przyjechać w odwiedziny do Ciebie :chytry:

Opublikowano

Robert już od roku się wybierał :dziura:

Akademik ma niedaleko.

Opublikowano
  • Autor

Robert już od roku się wybierał :dziura:

Akademik ma niedaleko.

:polew: :polew: już myślałem że ja cos obiecywałem :sesese::nabijasie:

Opublikowano

Dla wtajemniczonych którzy to tak mieli wpaść na kawkę do mnie do pracy ale się zebrać nie mogli :przebiegly:

NIEAKTUALNE

Dziś byłem tam po raz ostatni :decayed:

upsss :decayed:

a gdzie teraz będziesz urzędował :naughty:

Opublikowano

jakaś wiocha Chobot :decayed: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 14:52_________________________________________________

dajta jakiś namiar na nocleg nad Bałtyk nie mam czasu szukać niczego na necie a na spontanie byśmy wsiedli w auto i smigneli na weekenda :>

Opublikowano
  • Autor

heheheh o tej porze to nawet nie będziecie długo szukac, byłem w sierpniu i chate miało sie od ręki w łebie, bankowo cos znajdziecie

Podał bym numer ale nie mam juz, ale w sumie daleko do morza miałem :disgust:

Bigos bądź harrkorem jedź lanosem nad bałtyk :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aaaaaaaaaa z tym lanosem to by się zgadzało (za***ista historia na spontanie) kiedyś wam opowiem :polew: :polew: :polew:

kuźwa nie znajdę bo jak wyjadę za 2 godziny to już wszyscy bedą najeb#%%^ spali a po nocy walił do drzwi nie będę bo mnie śrutówką potraktują :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to odwiedzaj wujka google zadaj mu pytanie i zaraz będziesz miał odpowiedź :naughty:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano
  • Autor

Pany był ktoś na zakończeniu sezonu na torze w lublinie :mysli:

Opublikowano

Pany był ktoś na zakończeniu sezonu na torze w lublinie :mysli:

Ja byłem :kox::evil: Żałujcie że Was nie było :tongue4: Kowi na następnym musisz być... :decayed: podobnie jak reszta ekipy LRY :P

Opublikowano
  • Autor

Pany był ktoś na zakończeniu sezonu na torze w lublinie :mysli:

Ja byłem :kox::evil: Żałujcie że Was nie było :tongue4: Kowi na następnym musisz być... :decayed: podobnie jak reszta ekipy LRY :P

jak terminy spasują to sie wybiore :good: a są już jakieś fotki??

Opublikowano

jak terminy spasują to sie wybiore :good: a są już jakieś fotki??

Jasne :cool1: Filmiki też są :) Właź na temat tej imprezy tam są linki :) Ja może zaraz wrzucę filmik z mojego przejazdu ale kurde, to ten co mi nie poszedł :decayed: Chociaż ogólnie czas mieliśmy z gelem dość ciekawy, około 2 sek. gorszy od zwycięzcy :mysli: Zbyt asekuracyjnie pojechałem :wallbash: szczególnie pierwszą część :disgust: A przejazdy na czas indywidualne dość ciekawie poszły, czekamy na listy z wynikami, zobaczymy który czas mój klekocik wykręcił :kox: Mnie najbardziej rozbawił czas kolesia który miał A3 1,8T podkręconą coś koło 190 KM... o około 11 sekund gorszy niż mój :polew:

Opublikowano
  • Autor

tamten filmik to juz widziałem co jest na wątku :cool1: klamki do końca tygodnia będe miał w komplecie :kox:

Opublikowano

tamten filmik to juz widziałem co jest na wątku :cool1: klamki do końca tygodnia będe miał w komplecie :kox:

mój przejazd właśnie leci na youtuba :decayed: ale żeby nie było zbyt asekuracyjny :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

tamten filmik to juz widziałem co jest na wątku :cool1: klamki do końca tygodnia będe miał w komplecie :kox:

mój przejazd właśnie leci na youtuba :decayed: ale żeby nie było zbyt asekuracyjny :wallbash:

heheh zobaczymy batorego zaraz :naughty:

Opublikowano

heheh zobaczymy batorego zaraz :naughty:

Właśnie nie :kox: Prawie wcale nie kopcił :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.