Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a bez poduchy nie możesz jeździć :mysli::tongue4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Ceny z kosmosu :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi szukałeś dawcy do przeszczepu :naughty:

zobacz co Ci znalazłem u mnie we firmie :kox:

315b17aeee35ace2med.jpg

Opublikowano

Jakby ktoś nie wiedział to zima idzie. Zmiana opon na zimówki, często z kołpakami i takie tam.

Teraz zadanie: proszę dobrze się rozglądać czy na jakimś płocie nie wisi albo na parkingu nie leży taki oto kołpak:

Ts1Do419.jpg

Za odnalezienie :drunk:

NIEAKTUALNE :decayed:

Jeżdżę na czarnych stalówkach.

_________________________________________________

A dziś przekonałem się do zdania Rafalekxa(że kołpaki to największe złoo).

Widziałem b6 na kołpakach z marketu. Tragedia !! To nawet gorsze niż angel eyes czy ledy :sick3:

Opublikowano

Oj dzisiaj jade do Głodka sie umowić na robote bo niunia mi sie moczy.

Mam wyciek między silnikiem a skrzynią :slina: Chyba czeka mnie mały wydatek :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Będziesz miał okazje zobaczyc stan dwumasa :naughty:

Opublikowano

No tak ale chyba wolał bym jej nie mieć :decayed:

Poza tym jeszcze tego mi brakuje do kompletu..... dwumas, sprzęgło jeszce turbina do regeneracji i ropierdykane pompki :polew::polew::polew: To był by zestaw marzeń :> :wallbash: :>

Opublikowano
  • Autor

No tak ale chyba wolał bym jej nie mieć :decayed:

Poza tym jeszcze tego mi brakuje do kompletu..... dwumas, sprzęgło jeszce turbina do regeneracji i ropierdykane pompki :polew: :polew: :polew: To był by zestaw marzeń :> :wallbash: :>

Powód do tunnigu :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No jak turbinka bedzie do roboty to kupuje większą (chyba tam wchodzi o AWX - z tego co pamiętam to ty masz taką???)

Opublikowano
  • Autor

No jak turbinka bedzie do roboty to kupuje większą (chyba tam wchodzi o AWX - z tego co pamiętam to ty masz taką???)

Proste :good:

A to myślisz że masz cos z turbo??

Opublikowano

NIe no wszystko ok tylko sobie tak myśle że w przyszłości jak padnie to takiej zmiany dokonam

Opublikowano
  • Autor

NIe no wszystko ok tylko sobie tak myśle że w przyszłości jak padnie to takiej zmiany dokonam

Słuszny wybór :kox: :kox:

Opublikowano

Kowi a jak spalanie po modyfikacjach ?

Opublikowano
  • Autor

Kowi a jak spalanie po modyfikacjach ?

:piroman: w normie :naughty:

Opublikowano

ale dużo wzrosło ?

Opublikowano

Kowi a jak spalanie po modyfikacjach ?

:piroman: w normie :naughty:

+/- 10 litrów zależy od humoru :naughty:

Chłopy co to za niebieska strzała w avancie LRY B5 przedlift z lampami angel chyba przód, znak szczególny kolorek i felgi 17-18'' takie jak w A8 :mysli:http://www.pro-trade.pl/filip/audi02.jpg <- taki kolorek

Opublikowano

:mysli: ja to nie widziałem takiej fury

Handson, a co Ci się z pompkami dzieje??

Opublikowano

Ja też go jeszcze nie namierzyłem.

Właśnie taki kolorek mi się podoba (ew. czerń :kox:)

aaa no i oczywiście szkoda że nie sedan :decayed::polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Chłopy co to za niebieska strzała w avancie LRY B5 przedlift z lampami angel chyba przód, znak szczególny kolorek i felgi 17-18'' takie jak w A8 :mysli:http://www.pro-trade.pl/filip/audi02.jpg <- taki kolorek

Widziałem toto, ale koleszki to chyba nie ma na forum, a i w Rykach dosć rzadko widoczny, furka fajna ale silniczek to tam chyba 1,8t albo 2,8 kiedys stał u mnie pod blokiem :naughty:

Bigos spalanie to mam normalne ok 7l zawsze tyle miałem :naughty:

[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:31_________________________________________________A co trafił Ci sie na światłach ten Avancior :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.