Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no a jak by inaczej :kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze Solar to ja się piszę na prawy błotnik jak by był cały po lifcie i parę innych części

kieyd to beziesz miał??

Opublikowano
  • Autor

Pisz Solar w ogóle co tam bedziesz miał za padło :naughty:

Opublikowano

Pisz Solar w ogóle co tam bedziesz miał za padło :naughty:

heheh Kowiemu marzy się silniczek AJM... :evil:

Opublikowano

Koniec z sykiem :dance: :dance: :dance:

Zapłaciłem 5zł za kawałek zbrojonego węża i nastała cisza :kox:

_________________________________________________

Najlepsze jest to, że sprawdzałem go wiele razy, podmieniałem z wężykami z aut kolegów i syczało. Kupiłem od traktora i nie syczy :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Koniec z sykiem :dance: :dance: :dance:

Zapłaciłem 5zł za kawałek zbrojonego węża i nastała cisza :kox:

_________________________________________________

Najlepsze jest to, że sprawdzałem go wiele razy, podmieniałem z wężykami z aut kolegów i syczało. Kupiłem od traktora i nie syczy :lol1:

:oklaski: :nabijasie:

A ja dzisiaj zrobiłem zakup karty graficznej :kox: wkońcu bedzie mozna popisać w dziale o grach na tym forum :polew:

Noi mysle nad JL Audio :gwizdanie:

Opublikowano

Handson i jak tam auto, byłeś u Głodka?? coś z pompkami wynikło?

Opublikowano

3 miesiące męczył mnie ten syk.

Najlepsze jest to, że przyczyną była dziura w wężu o którym myślałem na samym początku.

Zapocenie nie wzięło się znikąd.

1Vz8dA.jpg

Opublikowano

No byłem i sie skończyło na zapchanej pompie w zbiorniku paliwa i czyszczeniu układu....

Przy okazji i ja zlikwidowałem moje syczenie, okazało się że mam pęknięty intercooler

A Ty janjazda wybadałeś sprawe z tym odpalaniem i nierówną pracą silnika??

Opublikowano
  • Autor

3 miesiące męczył mnie ten syk.

Najlepsze jest to, że przyczyną była dziura w wężu o którym myślałem na samym początku.

Zapocenie nie wzięło się znikąd.

1Vz8dA.jpg

Ja tego zasrańca zastąpiłem rurką sylikonową, teraz jeszcze wąż S w dolocie podmienie na prosty sylikon :good:

Pany to może jakis zlocik-spocik-spontan pod galeria ósemką :polew: Mile widziane lanosy :naughty:

Opublikowano

ja nic nie rozkminiłem, podejrzewam jedynie, że może któraś świeca żarowa jest spalona, albo to samo mam co u Ciebie [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:27_________________________________________________spot jestem jak najbardziej za

Opublikowano

No u mnie okazało się że wszystkie były spalone. Po wymianie jest lepiej ale dalej nie podoba mi sie jak odpala. Także musimy jakiś spocik zorganizować bo vagovanie by mi się przydało.

Opublikowano

ja w ten week będę z vagiem i kompem, można sie na sobotę ustawić to pogadamy

a ile za świece dałeś?/

Opublikowano
  • Autor

Wiec Janjazda grzej peceta na sobote, bo ja juz od dawna czekam :naughty: Logi jakieś :kox:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

ja w ten week będę z vagiem i kompem, można sie na sobotę ustawić to pogadamy

a ile za świece dałeś?/

chyba 120 za komplet ale nie pamiętam dokładnie bo wymieniałem inne rzeczy a nie moge kartki z cenami znaleść

Opublikowano

to nie drogo w sumie

Opublikowano
  • Autor

To o której robimy spontana :naughty: w godzinach cichociemnych

Ja proponuje 15tą :wink4:

Opublikowano

dla mnie OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.