Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi pamiętaj :cygaro: jak lans to tylko w LANOSIE :dance2:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza nowych nie przybywa :gwizdanie:

Opublikowano

co z tą ESą z puław??

Opublikowano
  • Autor

co z tą ESą z puław??

cisza kolega sie nie loguje na forum coś, tzn nie zagląda bo zalogowany :confused4:

Opublikowano

dajcie Mu chwilę - może czyta wątek od 1 str. :wink4::decayed:

A jest już ich 80 :radocha:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

Znalazłem poduche :naughty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=813170900

moge za tą cene kupic nową kierownice do obecnej poduchy co lepiej?? własna reaktywować czy zakładać Ese

Opublikowano

A to dlaczego myślisz nad zmiana? czyżby poduchę strzeliłeś ? czy modzisz?[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:19_________________________________________________mi się podoba ta twoja wersja kiery.

Opublikowano

juz bym wolał od eski kierę :wink4: trochu pomodzic i bedzie kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o to że mam kiere od esy bez poduchy w bagazniku niektórzy widzieli, i znalazłem poduche w cenie takiej samej jak za kierownice taką jak moja w wersji idealnej

Opublikowano

pokazywałes mi kedys juz kierę ta bez poduchy :wink4: jak uwazasz jak bym miał wybierac to chyba bym zakupił ta poduche i bym podrezał kiere na eSke :kox: chyba ze wolisz P&P :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Znaczy w obydwu przypadkach powinno być P&P ale troche sie boje z tą poduchą moze ona wcale nie jasiek miękki :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:59_________________________________________________Gość mi odpisał w sprawie tej poduchy, więc tak poducha 200zł, taśma do niej 120zł, pochodzi z Audi A6 2000r, chyba jednak kupie obecną kiere :gwizdanie: nie ma co szaleć do wpełni sprawnego mojego pojazdu brakuje mi jeszcze amorów a to juz jest wydatek konkret ;(

Opublikowano

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

Opublikowano
  • Autor

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

Opublikowano

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

CZS JAK CZAS, ONA WYGLĄDA JAK BY KOWI STADKO SZCZURÓW W WOZIE TRZYMAŁ :polew:

Opublikowano
  • Autor

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

CZS JAK CZAS, ONA WYGLĄDA JAK BY KOWI STADKO SZCZURÓW W WOZIE TRZYMAŁ :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: heheh no był tylko jeden i na robił :blink: a tak powaznie trzeba zmienic bo obszycie mojej już jest fatalne :tongue4:

Opublikowano

A to co się stało z obecną kierą ? zniszczona ?

no czas robi swoje :naughty:

CZS JAK CZAS, ONA WYGLĄDA JAK BY KOWI STADKO SZCZURÓW W WOZIE TRZYMAŁ :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: heheh no był tylko jeden i na robił :blink: a tak powaznie trzeba zmienic bo obszycie mojej już jest fatalne :tongue4:

a co z taśmą izolacyjna w kolorze czarnym??? praktyczne rozwiązanie i kolejny mod w wyglądzie :polew: a tak będziesz kierownicę seryjną kupował

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko trwają poszukiwania juz :naughty:

Opublikowano

Kowi87 dzis w moim monster garage znalazłem tasme poduszki powietrznej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z sama taśmą nie problem tylko koszty są, a niechce milionów na kiere wydawać :przebiegly: trza odkładać na inne graty na wiosne, wiec przemyślałem całą sprawe i zakładam taka samą jak mam :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.