Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w LC nigdy go nie widziałem :tongue4: ale niedługo mam nadzieję żę się napatoczy to zostawie mu jakies zapro na forum :wink4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

On się kręci w Puławach i w okolicach. Kiedyś za nim jechałem i byłem pod wrażeniem tych ledów. Szkoda tylko, że świecą bardziej na różowo niż na czerwono.

Opublikowano

A mi się nie podobały :no: z daleka nie zapalone wyglądały :mysli: - jak tani tjuning :wink4:

za dużo w nich białego. Chyba że w nocy jak widać diody to ten Lexus style się tak nie rzuca w oczy

te z naszego banera zdecydowanie lepiej się zapowiadają

11dada0ac0188c8f.jpg

macie jakąś fotkę takich ?

Opublikowano

Ja go widziałem w wakacje, to byłe pierwsze ledy na b5 jakie w ogole widziałem więc byłem zachwycony. Nawet przez jakiś czas chciałem je kupić, teraz naszło mnie na inne (takie jak na zdjęciach poniżej):

zwUyA.jpgXXKlr.jpgzxdvJ.jpg

Kilka osób na forum ma takie lampy :kox:

Opublikowano

te już lepsze są :good: czy mi się wydaje czy stop to jest na dole a pozycja to te na górze :mysli:

jak tak to też osobiście bym wolał odwrotnie

Opublikowano

światła w sumie fajne tylko żeby to sedan nie był bo straszny kibel wychodzi :polew:

JAK BY TO NA AVANCIE STAŁO TO BY BYŁO COŚ :evil:

Opublikowano
  • Autor

Pany moze by jakis świąteczny spocik zrobił :mysli: tak na koniec roku, co wy na to?? pisać kto kiedy moze :evil:

Opublikowano

ja jestem za :good:

Opublikowano
:bag: a ja się wstydzę moim sykaczem przyjechać.
Opublikowano
  • Autor

:bag: a ja się wstydzę moim sykaczem przyjechać.

:polew:

Daruj sobie tą bajere, chcesz kolejny spot opuscić :punish::banned:

Opublikowano

no i ja bym wpadł na małą świąteczną szyderę z kibli :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no i ja bym wpadł na małą świąteczną szyderę z kibli :naughty:

dawaj przyjezdzaj bo dawno nie widziałem na spocie padła z przegrodą w bagazniku :polew: :polew:

Opublikowano

:tongue4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:41_________________________________________________http://www.360cities.net/prague-18-gigapixels

pobawcie się zoomem :blink:

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem to jest prosta zassda, zrobiona jest panorama do okoła za***istym aparatem, póxniej jest zastosowana konwersja na flash a zoom to nic innego jak powiększenie zdjecia w wybranym miejscu, co nie zmienia faktu że to dobra faza :kox:

Opublikowano

no tak :) właśnie chodziło mi o dokładność zoomu, widać twarze ludzi. Aparat o rozdzielczości 18 gigapixeli

Opublikowano
  • Autor

Pany jesli chodzi o spot to ja nie przyjade swoim padłem :polew: jak go zaciągnąłem 3 dni temu do mechanika z padniętym wspomaganiem tak do dzisiaj stoi nie ruszony teraz świeta później niewiadomo co jeszcze i stoje do stycznia pewnie ;( :wallbash::sick3: :sick3: uziemiony maxymalnie :wallbash:

Wesołych świąt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Wesołych i najlepszego życzę Panom z Ryk! :hi:

Opublikowano

Kowi87

Odezwał się ten co ma najdalej :decayed: rowerem przyjedź :kox:

P.S. Pogoda jakaś taka mało spotowa :mysli:

Wesołych i najlepszego życzę Panom z Ryk! :hi:

Thx :hi: i wzajemnie oczywiście :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spontan u Hansona na sklepie o 16ej :kox: :kox: bedziem ogladać TV każdy na osobnym telewizorze :polew: :polew:

Opublikowano

Kowi kto Ci szaraka pukł w zadek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.