Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak spot to mam zjazd :wallbash:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak spot to mam zjazd :wallbash:

no to lipton :thumbdown:

A w niedziele :mysli:

Opublikowano

W niedziele też. W dodatku mam zaliczenia :confused4:

Opublikowano

Jak spot to mam zjazd :wallbash:

No ja też.

Opublikowano
  • Autor

Dobra pany kiedy możecie przyjechać tak zaczniemy, a ja sie spróbuje dostosować :rolleyes: wybierze sie dogodny termin i bedzie gitara :kox:

Opublikowano

Kowi nie pitol, masz już zdrowe auto w niedzielę widzę Cie w Lublinie na WOŚPie! :kox: I resztę LRY teamu też :evil:Zrozumiano!?!?! :evil:

Opublikowano
  • Autor

Kowi nie pitol, masz już zdrowe auto w niedzielę widzę Cie w Lublinie na WOŚPie! :kox: I resztę LRY teamu też :evil:Zrozumiano!?!?! :evil:

Widzisz jak tu sie trudno zgrać :tongue4: w sobote sie okaze czy jest wpełni zdrowa z robertem ogarniamy logi :decayed:

Nie obiecuje że tam bede :cool1:

Opublikowano

Nie obiecuje że tam bede :cool1:

leszcz :decayed: Ja u Was byłem "parę" razy... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie obiecuje że tam bede :cool1:

leszcz :decayed: Ja u Was byłem "parę" razy... :decayed:

W Rodzynie też byłem :tongue4: A demor jedzie do LBN :mysli:

Opublikowano

W Rodzynie też byłem :tongue4: A demor jedzie do LBN :mysli:

Wisz co :mysli: On chyba ma zjazd w ten weekend, więc może być :wink4: Zadzwonię do niego później i się zapytam. A po co Ci on?

Opublikowano
  • Autor

W Rodzynie też byłem :tongue4: A demor jedzie do LBN :mysli:

Wisz co :mysli: On chyba ma zjazd w ten weekend, więc może być :wink4: Zadzwonię do niego później i się zapytam. A po co Ci on?

A tak sie pytam z ciekawosci mógł by pokazać tego swojego strucla :kox: bo o forum już zapomniał :tongue4:

Opublikowano

A tak sie pytam z ciekawosci mógł by pokazać tego swojego strucla :kox: bo o forum już zapomniał :tongue4:

Nie zapomniał... tylko nie ma kompletnie czasu (rozumisz dziecko, żona, do tego studia i praca :wink4: ) i chyba jeszcze nie ma neta, bo się przeprowadził :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A tak sie pytam z ciekawosci mógł by pokazać tego swojego strucla :kox: bo o forum już zapomniał :tongue4:

Nie zapomniał... tylko nie ma kompletnie czasu (rozumisz dziecko, żona, do tego studia i praca :wink4: ) i chyba jeszcze nie ma neta, bo się przeprowadził :wink4:

No wiem wiem ale z tym netem to ma jajo widze :tongue4: jak on tu wbije to juz każdy bedzie nową furą śmigał :polew:

Opublikowano

No wiem wiem ale z tym netem to ma jajo widze :tongue4: jak on tu wbije to juz każdy bedzie nową furą śmigał :polew:

Ja nie... :decayed: W sumie on to jest ojciec chrzestny mojej :naughty: więc wiesz :wink4: Jako pierwszy się dowie że sprzedaję, ale jeszcze nie teraz :no:

Opublikowano

Już nie syczy :song: Ale radość :dance:

Byłem u Damiana w Bazanowie. Dziura w metalowej rurze przy IC.

Jak ta rura się nazywa, bo zapomniałem?

Opublikowano
  • Autor

Już nie syczy :song: Ale radość :dance:

Byłem u Damiana w Bazanowie. Dziura w metalowej rurze przy IC.

Jak ta rura się nazywa, bo zapomniałem?

metalowa przy IC :shocked: tam masz tylko w pasie zintegrowana rure reszta to gumowe :rolleyes: a ja mam jeszcze bardzo delikatne szarpniecie przy 3,2obr, mam nadzieje że to juz wina błędu, co cieakwe nie za kazdym razem czuć :gwizdanie:

Opublikowano

Tak tak właśnie w tej zintegrowanej rurze była dziura. W życiu bym na to nie wpadł.

Opublikowano
  • Autor

Tak tak właśnie w tej zintegrowanej rurze była dziura. W życiu bym na to nie wpadł.

No to wreszcie masz spokój, choć jak bys nagrał filmik i wkręciłze tak ci chodzi , to by nie jeden sie zastanawiał co ty masz za wydech ze tak turbo słychac :naughty:

Ja czekam na roberta i musimy skasowac te błedy bo h*j mnie strzela dzisiaj przegoniłem go do 4tys na 3jce i w sumie nie było tego szarpniecia ale za którymś razem costam czuje, zeby nie było takiej pogody to bym go pogonił na prędkosc i zobaczył :evil:

btw. Ryki nieźle zaśnieżone wszyscy sie ślizgają :kox:

Opublikowano

A pewnie Kowi87 ma to gdzies bo ma QUATTRO :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A pewnie Kowi87 ma to gdzies bo ma QUATTRO :decayed:

Proste :evil: dzisiaj kumpel zakopał sie merolkiem coupe 3l heheh na tył napęd, pokazałem dlaczego ludzie wybieraja audi :tongue4: a takto generalnie nie ma co wariować bo Q nieźle rzuca po drodze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.