Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

Kup sobie traktor, nie bedziesz narzekał ze ma niski prześwit :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

Kup sobie traktor, nie bedziesz narzekał ze ma niski prześwit :polew: :polew: :polew:

i w Wylezinie i Kłoczewie na dysce furore bym zrobił, laski to by się przez wentyle pchały :polew:

Opublikowano
  • Autor

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

Kup sobie traktor, nie bedziesz narzekał ze ma niski prześwit :polew: :polew: :polew:

i w Wylezinie i Kłoczewie na dysce furore bym zrobił, laski to by się przez wentyle pchały :polew:

chyba po oponie do kabiny :polew: :polew:

Właśnie odpaliłem sztucla przy -12 ze strzała :kox:

Opublikowano

to gdzie tam macie takie wspaniałe balety :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

to gdzie tam macie takie wspaniałe balety :naughty::polew:

trza jechać w strone Garwolina :naughty:

:decayed:

Opublikowano

to gdzie tam macie takie wspaniałe balety :naughty::polew:

trza jechać w strone Garwolina :naughty:

:decayed:

:laghing2: :seksiasty: :seksiasty: :seksiasty::tongue4:

Opublikowano

No ten weekend miałem naprawdę pechowy najpierw jakiś idiota na parkingu porysował mi blache w okolicach wlewu paliwa rysa w słasciewie kilka rys w tym jedna wgniesiona kończy sie na tylnej lampie na szczescie lampa tylna ocalała :wallbash:

To pikuś najgorsze stało sie dziś turbina odmówiła posłuszeństwa rozpędzałem sie od świateł i kiedy miałem zapiety 4 bieg i około 80km/h nagle przestał silnik ciągnąc tak jakby momentalnie moc ucieło i tak turbina już mi sie nie załącza od tego czasu, teraz zamula niemiłosiernie pierwsze 3 biegi jeszcze idzie ścierpieć ale 4 i 5 to tragedia wogóle nie przyśpiesza normalnie jak bym miał silnik SDI i te 75KM.... :wallbash: :wallbash:

I teraz nie wiem czy turbina padłą czy może coś innego sie stało bo żadnego zgrzytu nie było tylko odcięło mi moc???

Ale z tego co wyczytałem to mógł sie jakiś błąd wkraść albo wina przepływomierza ale też coś znalazłem o zaworze n75....

Opublikowano
  • Autor

No ten weekend miałem naprawdę pechowy najpierw jakiś idiota na parkingu porysował mi blache w okolicach wlewu paliwa rysa w słasciewie kilka rys w tym jedna wgniesiona kończy sie na tylnej lampie na szczescie lampa tylna ocalała :wallbash:

To pikuś najgorsze stało sie dziś turbina odmówiła posłuszeństwa rozpędzałem sie od świateł i kiedy miałem zapiety 4 bieg i około 80km/h nagle przestał silnik ciągnąc tak jakby momentalnie moc ucieło i tak turbina już mi sie nie załącza od tego czasu, teraz zamula niemiłosiernie pierwsze 3 biegi jeszcze idzie ścierpieć ale 4 i 5 to tragedia wogóle nie przyśpiesza normalnie jak bym miał silnik SDI i te 75KM.... :wallbash: :wallbash:

I teraz nie wiem czy turbina padłą czy może coś innego sie stało bo żadnego zgrzytu nie było tylko odcięło mi moc???

Ale z tego co wyczytałem to mógł sie jakiś błąd wkraść albo wina przepływomierza ale też coś znalazłem o zaworze n75....

obczaj na przewody do turbo czy czasem któryś poprsotu nie pękł, ściagnij ten z gruszki turbo i zobacz czy sie nie rozwarstwił na końcówce, też miałem z tym problem

Jak by Ci turbina padła, to by autko niemiłosiernie kopciło na biało/niebiesko i czuł byś olej, noi oczywiscie były by niezłe braki oleju - przerabiałem to :naughty:

Opublikowano

no w sumie to nie kopci nic w tym stylu tylko mocy nie ma i nie słychać świstu jutro to sprawdzę i będę wiedział dzięki :wink4:

Faktycznie turbo nie padło wrecz przeciwnie dzis znowu działało jak trzeba zupełnie jakby wczoraj sie zawiesiło zauważyłem że te cienki przewód jest troche poszarpany moze gdzieś jakieś pękniecie ale nie zauważyłem...

Opublikowano
  • Autor

no w sumie to nie kopci nic w tym stylu tylko mocy nie ma i nie słychać świstu jutro to sprawdzę i będę wiedział dzięki :wink4:

Faktycznie turbo nie padło wrecz przeciwnie dzis znowu działało jak trzeba zupełnie jakby wczoraj sie zawiesiło zauważyłem że te cienki przewód jest troche poszarpany moze gdzieś jakieś pękniecie ale nie zauważyłem...

Wymień dziada, bo coraz częściej bedziesz miałtakie przygody, najlepiej na sylikon :good: skracanie na długo nie pomaga bo w pewnym momencie bedzie sie zaginał i dalej pupa :gwizdanie: noi po kazdym ucieciu będzie krótszy i bedzie szybciej pekał, w wakacje tak oszczędzałem :decayed:

Opublikowano

Kowi wyslij mi nr tel. na PW bo biznesa mam do Ciebie[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:58_________________________________________________A i może ktoś ma pożyczyc na tydzień na wyjazd łańcuszki śniegowe do 205/55/r16

Opublikowano
  • Autor

Kowi wyslij mi nr tel. na PW bo biznesa mam do Ciebie[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:58_________________________________________________A i może ktoś ma pożyczyc na tydzień na wyjazd łańcuszki śniegowe do 205/55/r16

łańcuchy są dla cieniasów :polew:

Wątek nt. radia

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_radia_na_niefabryczne-t112310.0.html

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spocik spontan o 16ej, jak ktoś chetny to zapraszam na parking :naughty:

Opublikowano

wbijać Pany, wbijać :)

Opublikowano
  • Autor

mnie nie będzie bo znowu mam wyjazd po pracy ;(

Hanson zapoznaj sie z tym tematem :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_spoty_pulawskie-t115666.0.html

Moze zrobimy grubszy spocik na ziemi lubelskiej :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 13:39_________________________________________________I po spocie :naughty: było nas az 4 :kox: sie nazywa zrobic spontan :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:51_________________________________________________Hanson jak tam powrót :mysli: ja dopiero wróciłem :evil:

Pozdro dla JanJazda :hi:

Opublikowano

no to Kowi teraz walkę będziesz oglądał? :)

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to Kowi teraz walkę będziesz oglądał? :)

taaaa jaknie zasne, zabiłem sie ogólmnie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.