Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wracam z pracy i alusy przykręcam jak taki gość ma być :decayed:

Godzina chyba zależy od powrotu Roberta. Ja za 2h godziny kończę pracę, jadę zmienić opony i mogę być w każdej chwili.

Zara go na gonie bo on też z wawy leci to moze z Toba sie by skumał :mysli:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok, ja chlopaki nie obiecujee ze wpadne.... chociaz w sumie bym chcial.:) musze zalatwic kilka spraw (hujnia ze warszawa taka duza po zapertalam caly czas z jednego konca na drugi) i zobacze jak sie bede trzymal;p od 3 na nogach jestem;p

Opublikowano
  • Autor

ok, ja chlopaki nie obiecujee ze wpadne.... chociaz w sumie bym chcial.:) musze zalatwic kilka spraw (hujnia ze warszawa taka duza po zapertalam caly czas z jednego konca na drugi) i zobacze jak sie bede trzymal;p od 3 na nogach jestem;p

to pisz na wątku co i jak czy dasz rade :good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:21_________________________________________________Hmm jest jeszcze koncepcja zrobić spot u Krzyńka w garwolinie, ale za godzinke bedziem wiedzieć czy warto :rolleyes:

jak nici to Ryki 100% :decayed:

Opublikowano

dokladnie tak. za godzine dam 100% odpowiedz.

Opublikowano

:naughty: eeeeee jakiego gościa będziecie mieli :naughty: toporek kiedy znowu taki wyjazd planujesz? :mysli:

Może i ja bym se wdepł tam do was na chwilę :mysli: :gwizdanie: Tylko na czarnej stali nie wypada :blink::decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: eeeeee jakiego gościa będziecie mieli :naughty: toporek kiedy znowu taki wyjazd planujesz? :mysli:

Może i ja bym se wdepł tam do was na chwilę :mysli: :gwizdanie: Tylko na czarnej stali nie wypada :blink::decayed::polew:

Dawaj pewnie i tak zrobimy wypad na garwolińskie maryny :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Eeee lipa Topor jednak nie ogarnie sie dzisiaj na ziemiach lubelskich :thumbdown:

Wiec spontan dalej aktualny ale na 100% w Rykach :good:

Opublikowano

:naughty: eeeeee jakiego gościa będziecie mieli :naughty: toporek kiedy znowu taki wyjazd planujesz? :mysli:

Może i ja bym se wdepł tam do was na chwilę :mysli: :gwizdanie: Tylko na czarnej stali nie wypada :blink::decayed::polew:

Dawaj pewnie i tak zrobimy wypad na garwolińskie maryny :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Eeee lipa Topor jednak nie ogarnie sie dzisiaj na ziemiach lubelskich :thumbdown:

Wiec spontan dalej aktualny ale na 100% w Rykach :good:

Trochę szkoda :( to pewnie dlatego, że chciałem mu nakopać za zgarnięcie "mojej" klapy usa :wink4:

A tak na serio to szkoda szkoda szkoda.

Opublikowano
  • Autor

:naughty: eeeeee jakiego gościa będziecie mieli :naughty: toporek kiedy znowu taki wyjazd planujesz? :mysli:

Może i ja bym se wdepł tam do was na chwilę :mysli: :gwizdanie: Tylko na czarnej stali nie wypada :blink::decayed::polew:

Dawaj pewnie i tak zrobimy wypad na garwolińskie maryny :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Eeee lipa Topor jednak nie ogarnie sie dzisiaj na ziemiach lubelskich :thumbdown:

Wiec spontan dalej aktualny ale na 100% w Rykach :good:

Trochę szkoda :( to pewnie dlatego, że chciałem mu nakopać za zgarnięcie "mojej" klapy usa :wink4:

A tak na serio to szkoda szkoda szkoda.

Nie tym razem to następnym :wink4: ja w następnym tygodniu do rogala jade umówić sie na diagnostyke i prawdopodbnie czyszczenie turbo :decayed: a potem na program sie ustawie, planowana rzeźba kwieceń pańskiego roku :good:

Opublikowano

No ja tyż nie będę czekał tyle czasu bo zara gonię na LRA :wink4: Trza lato przywitać :kox:

Opublikowano
  • Autor

No ja tyż nie będę czekał tyle czasu bo zara gonię na LRA :wink4: Trza lato przywitać :kox:

Ja jutro odpowiednio je przywitam :kox:

Opublikowano

Ja jutro odpowiednio je przywitam :kox:

odpowiednio to Ty je przywitasz jak za tydzień wrócimy z BBSami z Góry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja jutro odpowiednio je przywitam :kox:

odpowiednio to Ty je przywitasz jak za tydzień wrócimy z BBSami z Góry :decayed:

:kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:53_________________________________________________W środe wszystko sie okaże :przebiegly: ile poleci hajsiwa, i le poleci w dół moja padaka :gwizdanie:

Opublikowano

Na rajd mazowiecki nikt oprócz mnie pewnie się nie wybiera :gwizdanie: ?

Tak się zastanawiam czy jechać tam na 15 czy na 17 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Na rajd mazowiecki nikt oprócz mnie pewnie się nie wybiera :gwizdanie: ?

Tak się zastanawiam czy jechać tam na 15 czy na 17 :mysli:

liczy sie lans i tak masz duzy balon na nich :tongue4:

Opublikowano

profil 50 :naughty:

Kurcze tak mnie 17 kuszą ale w tamtym roku po takich lasach się przedzieraliśmy, że sam teraz nie wiem.

Spot o 18, prawda?

Opublikowano
  • Autor

profil 50 :naughty:

Kurcze tak mnie 17 kuszą ale w tamtym roku po takich lasach się przedzieraliśmy, że sam teraz nie wiem.

Spot o 18, prawda?

:good:

Opublikowano

Na rajd mazowiecki nikt oprócz mnie pewnie się nie wybiera :gwizdanie: ?

Spoko ja swoją padaką pojadę, tylko kto mnie będzie ściągał z pierwszej napotkanej górki ?? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Spot zaliczony :good:

20100319535.th.jpg

W pewnym momencie było nas troche :naughty:

Opublikowano

Spot zaliczony :good:

20100319535.th.jpg

W pewnym momencie było nas troche :naughty:

:good: sporo was :a4fan::rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Spot zaliczony :good:

20100319535.th.jpg

W pewnym momencie było nas troche :naughty:

:good: sporo was :a4fan::rolleyes:

No 5 fur było, z tego 2 kumpli nie z forum :gwizdanie: i jakieś fordy też były :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.