Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na paliwo rzeczywiście trzeba zwracać uwagę

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

AJM powiadasz :mysli: Janjazda chyba ma AJMa.

a te 5 koni wiecej od AFNa to chyba bez modów raczej nie wyczuwalne nie ?

Wyczuwalne :) Pompowtryski i inna charakterystyka silnika :wink4: Auto jest bardziej żwawe. Ale AFNy mają bonusy. Mój miał 118 KM, tyle bonusa mu dała fabryka :) Po modzie mam 134 KM i 312 Nm :> Nie wiem ile bonusa mają AJMy. Ale pewnie jakiś mają. I nie wiem jak to jest z niutkami w AJM :mysli: No i silniczki inaczej pracują (klekot jest inny :decayed: ) Jeśli będziesz tankował zdrowe paliwko i raz na jakiś czas nie będziesz marudził, że musisz dołożyć 500 zł do wymiany rozrządu itp. itd. To AJM jest lepszą opcją :wink4:

Opublikowano

A może 2,5 TDi :decayed:

Opublikowano

A może 2,5 TDi :decayed:

:wallbash::sick3: ale urwał :kox:

Opublikowano

AJM nie mają aż takich bonusów, znaczy zdarzają się ale rzadziej niż AFN. Aż tyle ceny w rozrządzie to nie ma chyba

Klekot inny :decayed: a moment to dokładnie 285Nm

Opublikowano
  • Autor

A może 2,5 TDi :decayed:

Piterex bedzie wiedział najlepiej czy polecać :decayed:

Bigos szukaj AHH :kox: dołżysz mu tylko wtryski wieksze i objeżdzasz afny, ajmy i inne buble prócz mojego :decayed:

:polew:

Opublikowano

na paliwo rzeczywiście trzeba zwracać uwagę

tylko jak ? organoleptycznie czy po prostu nie tankujesz w Zalesiu :wink4:
Opublikowano
  • Autor

na paliwo rzeczywiście trzeba zwracać uwagę

tylko jak ? organoleptycznie czy po prostu nie tankujesz w Zalesiu :wink4:

W zalesiu to i w przypadku afna nie tankuj :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

AJM nie mają aż takich bonusów, znaczy zdarzają się ale rzadziej niż AFN. Aż tyle ceny w rozrządzie to nie ma chyba

Klekot inny :decayed: a moment to dokładnie 285Nm

No jest różnica w cenie rozrządu :) Ile za części do swojego rozrządu płaciłeś? :)

U mnie było 118 KM i 245 Nm od fabryki :wink4: czyli 40 Nm różnicy jest minimum, to tak jak mówisz pewnie koło 50Nm jest w rzeczywistości. A ciekawe jak AFN po modzie radzi sobie z czystym AJMem :)

Opublikowano

nie tankuje w Zalesiu :naughty:

jak się coś słabszego zaleje to od razu czuć, że inaczej jedzie

tankuje tylko na większych stacjach

Opublikowano

A może 2,5 TDi :decayed:

Piterex bedzie wiedział najlepiej czy polecać :decayed:

Bigos szukaj AHH :kox: dołżysz mu tylko wtryski wieksze i objeżdzasz afny, ajmy i inne buble prócz mojego :decayed:

:polew:

No własnie plan jest taki by priorytetem i kryterium wyboru było objechanie twojego siwka :kox:

może Lanos :mysli::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

AJM nie mają aż takich bonusów, znaczy zdarzają się ale rzadziej niż AFN. Aż tyle ceny w rozrządzie to nie ma chyba

Klekot inny :decayed: a moment to dokładnie 285Nm

No jest różnica w cenie rozrządu :) Ile za części do swojego rozrządu płaciłeś? :)

U mnie było 118 KM i 245 Nm od fabryki :wink4: czyli 40 Nm różnicy jest minimum, to tak jak mówisz pewnie koło 50Nm jest w rzeczywistości. A ciekawe jak AFN po modzie radzi sobie z czystym AJMem :)

AFN po czipsie pewnie by sobie poradził z seryjnym AJM :naughty:

Za rozrząd zapłaciłem 1300zl, tylko że wymieniłem wszytko dosłownie, nawet napinacz od klimy który kosztował 400 zł

Opublikowano

tankuje tylko na większych stacjach

:kox: Się powodzi :kox::decayed:

Opublikowano

tankuje tylko na większych stacjach

:kox: Się powodzi :kox::decayed:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

AJM nie mają aż takich bonusów, znaczy zdarzają się ale rzadziej niż AFN. Aż tyle ceny w rozrządzie to nie ma chyba

Klekot inny :decayed: a moment to dokładnie 285Nm

No jest różnica w cenie rozrządu :) Ile za części do swojego rozrządu płaciłeś? :)

U mnie było 118 KM i 245 Nm od fabryki :wink4: czyli 40 Nm różnicy jest minimum, to tak jak mówisz pewnie koło 50Nm jest w rzeczywistości. A ciekawe jak AFN po modzie radzi sobie z czystym AJMem :)

AFN po czipsie pewnie by sobie poradził z seryjnym AJM :naughty:

Za rozrząd zapłaciłem 1300zl, tylko że wymieniłem wszytko dosłownie, nawet napinacz od klimy który kosztował 400 zł

to w sumie znikoma róznica jeśli by w afnie wymieniać kompletny rozrząd :gwizdanie:

Opublikowano

A może 2,5 TDi :decayed:

:wallbash::sick3: ale urwał :kox:

Piterex jest zadowolony, mówił że w pełnym zakresie ciągnie turbinka i tylko 12 tys dołożył do niego :tongue4::polew:

Opublikowano

Za rozrząd zapłaciłem 1300zl, tylko że wymieniłem wszytko dosłownie, nawet napinacz od klimy który kosztował 400 zł

To ja ostatni serwis:

- pasek rozrządu, rolka prowadząca, rolka napinająca

- paski wieloklinowe (od klimy i ten długi), rolka prowadząca, napinacz z rolką

- pompa wody

- olej silnikowy, filtr powietrza

- przy okazji wymieniony wentylator klimy (stary się zawieszał)

- no i chłodnica zaczęła puszczać, więc została wymieniona

cena 1100 zł z robotą :)

Opublikowano

AJM nie mają aż takich bonusów, znaczy zdarzają się ale rzadziej niż AFN. Aż tyle ceny w rozrządzie to nie ma chyba

Klekot inny :decayed: a moment to dokładnie 285Nm

No jest różnica w cenie rozrządu :) Ile za części do swojego rozrządu płaciłeś? :)

U mnie było 118 KM i 245 Nm od fabryki :wink4: czyli 40 Nm różnicy jest minimum, to tak jak mówisz pewnie koło 50Nm jest w rzeczywistości. A ciekawe jak AFN po modzie radzi sobie z czystym AJMem :)

AFN po czipsie pewnie by sobie poradził z seryjnym AJM :naughty:

Za rozrząd zapłaciłem 1300zl, tylko że wymieniłem wszytko dosłownie, nawet napinacz od klimy który kosztował 400 zł

to w sumie znikoma róznica jeśli by w afnie wymieniać kompletny rozrząd :gwizdanie:

kurde, ja gdzieś taka listę też mam, jak znajdę to wrzucę

Opublikowano
  • Autor

A może 2,5 TDi :decayed:

Piterex bedzie wiedział najlepiej czy polecać :decayed:

Bigos szukaj AHH :kox: dołżysz mu tylko wtryski wieksze i objeżdzasz afny, ajmy i inne buble prócz mojego :decayed:

:polew:

No własnie plan jest taki by priorytetem i kryterium wyboru było objechanie twojego siwka :kox:

może Lanos :mysli::polew: :polew: :polew:

:kox:

Kup Sejczento Elpedzipałer :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

to w sumie znikoma róznica jeśli by w afnie wymieniać kompletny rozrząd :gwizdanie:

Oj Kowi jak znikowa? :) Na moje oko coś koło 400 zł :tongue4: jak nie więcej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.