Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot zaliczony :good:

20100319535.th.jpg

W pewnym momencie było nas troche :naughty:

:good: sporo was :a4fan::rolleyes:

No 5 fur było, z tego 2 kumpli nie z forum :gwizdanie: i jakieś fordy też były :naughty:

Fordy??? :> :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Spot zaliczony :good:

20100319535.th.jpg

W pewnym momencie było nas troche :naughty:

:good: sporo was :a4fan::rolleyes:

No 5 fur było, z tego 2 kumpli nie z forum :gwizdanie: i jakieś fordy też były :naughty:

Fordy??? :> :gwizdanie: :kox:

ta ale odeszli od grubki bo nie maja audi :polew: :polew: :polew:

Hanson gdzie byłeś dzisiaj :mysli:

Opublikowano

Ty Piotrek jeździłeś jeszcze gdzieś, czy do domu prosto?

Opublikowano
  • Autor

Ty Piotrek jeździłeś jeszcze gdzieś, czy do domu prosto?

Polatałem jeszcze chwile raz sie mijalismy na warszawskiej :hi: A na koniec dałem buta i mnie radiowóz pogonił prosto do domu i kontrola że rzekomo brak oswietlenia tylnej rejestracji :mysli: zapaliłem i działały :gwizdanie:

Opublikowano

tak mi się właśnie wydawało, że to ty byłeś,

ja tez swoja trochę przegoniłem :evil:

Opublikowano
  • Autor

tak mi się właśnie wydawało, że to ty byłeś,

ja tez swoja trochę przegoniłem :evil:

:decayed:
Opublikowano

tak mi się właśnie wydawało, że to ty byłeś,

ja tez swoja trochę przegoniłem :evil:

:decayed:

To tak jak ja ale usłyszałem na cb, że na 75km stoją więc się uspokoiłem.

Opublikowano

A na koniec dałem buta i mnie radiowóz pogonił prosto do domu i kontrola że rzekomo brak oswietlenia tylnej rejestracji :mysli: zapaliłem i działały :gwizdanie:

I dowoda nie zabrali? :decayed:

Jaka szkoda... :naughty::decayed:

Opublikowano

Aukcja o której była mowa na spocie

http://allegro.pl/item962001284_honda_civic_tuning.html

Brak słów, nie wiem co gorsze wnętrze auta czy jego wygląd z zewnątrz. Musiałbym kominiarkę założyć, żeby do tego czegoś wsiąść :sick3:

962001284_1962001284_2962001284_3

Opublikowano
  • Autor

Aukcja o której była mowa na spocie

http://allegro.pl/item962001284_honda_civic_tuning.html

Brak słów, nie wiem co gorsze wnętrze auta czy jego wygląd z zewnątrz. Musiałbym kominiarkę założyć, żeby do tego czegoś wsiąść :sick3:

962001284_1962001284_2962001284_3

ło hooooj cycuś glancuś jest :decayed: komputery boosty dvd recaro :gwizdanie: karwunia wyszczep na maxa pozazdroscic, złoje mu dupsko jak go spotkam na trasie :evil:

Opublikowano

Nie lekceważ bo ta honda ma 90KM :polew: i podtlenek LPG :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie lekceważ bo ta honda ma 90KM :polew: i podtlenek LPG :naughty:

ElPeDzi Pałer powiadasz :naughty:

Opublikowano

Wczoraj miałem niemiłe zdarzenie gdy uruchomiłem silnik i przejechałem jakieś 2-3 km stwierdziłem że wiatrak chłodnicy zagłusza mi radio no i faktycznie huczało niemiłosiernie jak przekraczało 2000 obr/min więc przystanąłem na chwile żeby lepiej nasłuchać co jest grane no i powoli wchodziłem na obroty a gdy przekroczyłem 3000obr/min nagle walneło coś pod maską zupełnie jakby chłodnica wybuchała no i okazało się ze to wiatrak chłodnicy połamało w drobny mak a odłamki tak podziurawiły chłodnice że w kilka minut straciłem prawie cały płyn jak się okazało wiatrak chodzi dalej ale jest przekrzywiony i teraz mam do wymiany chłodnice wiatrak i chyba też to sprzęgło wiskotyczne.

Dodam ze kilka dni wcześniej straciłem osłonę pod silnikiem i możliwe ze coś dostało sie w ten wiatrak no i potrzaskało mi go;/

Opublikowano

Wczoraj miałem niemiłe zdarzenie gdy uruchomiłem silnik i przejechałem jakieś 2-3 km stwierdziłem że wiatrak chłodnicy zagłusza mi radio no i faktycznie huczało niemiłosiernie jak przekraczało 2000 obr/min więc przystanąłem na chwile żeby lepiej nasłuchać co jest grane no i powoli wchodziłem na obroty a gdy przekroczyłem 3000obr/min nagle walneło coś pod maską zupełnie jakby chłodnica wybuchała no i okazało się ze to wiatrak chłodnicy połamało w drobny mak a odłamki tak podziurawiły chłodnice że w kilka minut straciłem prawie cały płyn jak się okazało wiatrak chodzi dalej ale jest przekrzywiony i teraz mam do wymiany chłodnice wiatrak i chyba też to sprzęgło wiskotyczne.

wszystko to pewnie wina wiskozy, jak piszczy skrzypi itp to trzeba wymieniać, ja wymieniłem przy rozrządzie bo to samo pewnie by mnie spotkało

Opublikowano

Tylko u mnie już po ptokach :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj miałem niemiłe zdarzenie gdy uruchomiłem silnik i przejechałem jakieś 2-3 km stwierdziłem że wiatrak chłodnicy zagłusza mi radio no i faktycznie huczało niemiłosiernie jak przekraczało 2000 obr/min więc przystanąłem na chwile żeby lepiej nasłuchać co jest grane no i powoli wchodziłem na obroty a gdy przekroczyłem 3000obr/min nagle walneło coś pod maską zupełnie jakby chłodnica wybuchała no i okazało się ze to wiatrak chłodnicy połamało w drobny mak a odłamki tak podziurawiły chłodnice że w kilka minut straciłem prawie cały płyn jak się okazało wiatrak chodzi dalej ale jest przekrzywiony i teraz mam do wymiany chłodnice wiatrak i chyba też to sprzęgło wiskotyczne.

wszystko to pewnie wina wiskozy, jak piszczy skrzypi itp to trzeba wymieniać, ja wymieniłem przy rozrządzie bo to samo pewnie by mnie spotkało

Paput a jakie koszty tej wiskozy, bo u mnie ostatnio też cos tam sobie piszczy jak włącze klime, i co lepsze z Adamem patrzyliśmy do mnie to jak sie otworzyło maske to cisza, a przy zamknietej cos piszczało, ale jak przy otwartej oparłeś sie o pas przedni to piszczało :mysli: w środe temat rozpracuje :evil: a narazie staram sie bez klimy jeżdzic jak będzie pogoda taka jak w niedziele to bedzie elgancko z otawrtym oknem jeżdzić :kox:

Opublikowano

Wczoraj miałem niemiłe zdarzenie gdy uruchomiłem silnik i przejechałem jakieś 2-3 km stwierdziłem że wiatrak chłodnicy zagłusza mi radio no i faktycznie huczało niemiłosiernie jak przekraczało 2000 obr/min więc przystanąłem na chwile żeby lepiej nasłuchać co jest grane no i powoli wchodziłem na obroty a gdy przekroczyłem 3000obr/min nagle walneło coś pod maską zupełnie jakby chłodnica wybuchała no i okazało się ze to wiatrak chłodnicy połamało w drobny mak a odłamki tak podziurawiły chłodnice że w kilka minut straciłem prawie cały płyn jak się okazało wiatrak chodzi dalej ale jest przekrzywiony i teraz mam do wymiany chłodnice wiatrak i chyba też to sprzęgło wiskotyczne.

wszystko to pewnie wina wiskozy, jak piszczy skrzypi itp to trzeba wymieniać, ja wymieniłem przy rozrządzie bo to samo pewnie by mnie spotkało

Paput a jakie koszty tej wiskozy, bo u mnie ostatnio też cos tam sobie piszczy jak włącze klime, i co lepsze z Adamem patrzyliśmy do mnie to jak sie otworzyło maske to cisza, a przy zamknietej cos piszczało, ale jak przy otwartej oparłeś sie o pas przedni to piszczało :mysli: w środe temat rozpracuje :evil: a narazie staram sie bez klimy jeżdzic jak będzie pogoda taka jak w niedziele to bedzie elgancko z otawrtym oknem jeżdzić :kox:

U mnie też tak było że jak się podniosło maskę to ni cholery nic nie było słychać. Wiskoza napędzana jest innym paskiem niż sprężarka klimy. Spróbuj naciągnąć pasek klimy. Za zamiennik to chyba ze 200 zł zapłaciłem. Drogi git. Byłeś dzisiaj w Puławach koło szpitala? :)

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj miałem niemiłe zdarzenie gdy uruchomiłem silnik i przejechałem jakieś 2-3 km stwierdziłem że wiatrak chłodnicy zagłusza mi radio no i faktycznie huczało niemiłosiernie jak przekraczało 2000 obr/min więc przystanąłem na chwile żeby lepiej nasłuchać co jest grane no i powoli wchodziłem na obroty a gdy przekroczyłem 3000obr/min nagle walneło coś pod maską zupełnie jakby chłodnica wybuchała no i okazało się ze to wiatrak chłodnicy połamało w drobny mak a odłamki tak podziurawiły chłodnice że w kilka minut straciłem prawie cały płyn jak się okazało wiatrak chodzi dalej ale jest przekrzywiony i teraz mam do wymiany chłodnice wiatrak i chyba też to sprzęgło wiskotyczne.

wszystko to pewnie wina wiskozy, jak piszczy skrzypi itp to trzeba wymieniać, ja wymieniłem przy rozrządzie bo to samo pewnie by mnie spotkało

Paput a jakie koszty tej wiskozy, bo u mnie ostatnio też cos tam sobie piszczy jak włącze klime, i co lepsze z Adamem patrzyliśmy do mnie to jak sie otworzyło maske to cisza, a przy zamknietej cos piszczało, ale jak przy otwartej oparłeś sie o pas przedni to piszczało :mysli: w środe temat rozpracuje :evil: a narazie staram sie bez klimy jeżdzic jak będzie pogoda taka jak w niedziele to bedzie elgancko z otawrtym oknem jeżdzić :kox:

U mnie też tak było że jak się podniosło maskę to ni cholery nic nie było słychać. Wiskoza napędzana jest innym paskiem niż sprężarka klimy. Spróbuj naciągnąć pasek klimy. Za zamiennik to chyba ze 200 zł zapłaciłem. Drogi git. Byłeś dzisiaj w Puławach koło szpitala? :)

Byłem :hi: to mówisz żebym sie przyjrzał tej wiskozie

Opublikowano

Widziałem Cię ja poginałeś na awaryjnych :polew:

Co do sprzęgła wiskotycznego to może być właśnie to ale ja bym zaczął od naciągnięcia paska klimy.

Opublikowano
  • Autor

Widziałem Cię ja poginałeś na awaryjnych :polew:

Co do sprzęgła wiskotycznego to może być właśnie to ale ja bym zaczął od naciągnięcia paska klimy.

heheh bo stawałem coróż pod jakims sklepem :decayed: Jutro sie zerknie okiem oco chodzi z tym piszczeniem :gwizdanie: zastanawiam sie czy dzisiaj dzwinic do Rogala i zaklepywać termin na czyszczenie turbo :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.