Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :)

Wreszcie mam ksenony i białe diodowe postojówki. Aaa i czarną ramkę grilla :kox:

dawaj fotosy :notworthy:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba na żywo zobaczyć bo zdjęcia :kox: nie oddają a i fotograf ze mnie kiepski. Ksenon mam 4300k i jest biało, postojówki delikatnie wpadają w niebieski.

ucoIS.jpgdZXuS.jpgtCTwr.jpgd_xV0.jpg

_________________________________________________

Pod koniec miesiąca pewnie zamówię spryski bo i tak muszę pomalować zderzak. Tak myślę czy nie machnąć czarnych szyb ale z drugiej strony boję się, że bez chromów z auta zrobi mi się jeżdżąca trumna :mysli:

Opublikowano

Pod koniec miesiąca pewnie zamówię spryski bo i tak muszę pomalować zderzak. Tak myślę czy nie machnąć czarnych szyb ale z drugiej strony boję się, że bez chromów z auta zrobi mi się jeżdżąca trumna :mysli:

a co za różnia -kibel czy trumna :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie to bardzo fajnie czarny grill wyglada, sam się zastanawiam na podmianką

Opublikowano
  • Autor

Pod koniec miesiąca pewnie zamówię spryski bo i tak muszę pomalować zderzak. Tak myślę czy nie machnąć czarnych szyb ale z drugiej strony boję się, że bez chromów z auta zrobi mi się jeżdżąca trumna :mysli:

a co za różnia -kibel czy trumna :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie to bardzo fajnie czarny grill wyglada, sam się zastanawiam na podmianką

:polew: :polew: :polew: :polew:

Porównamy na spocie odcień :kox: ja mam 5tys a hanson 6tys :decayed: czekam na zawieche jeszcze nie przyszła no juz ręce opadają :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany, możemy zróbmy małego spota u nas w piątek, co wy na to??

Opublikowano
  • Autor

Pany, możemy zróbmy małego spota u nas w piątek, co wy na to??

Мы можем сделать что-то :wink4:

Opublikowano

はそれを行う

Opublikowano
  • Autor

Сколько сейчас времени? :mysli:

Opublikowano

trzeba zrobić spota z okazji 100 strony naszego wątku :polew:

musimy takie wydarzenie odpowiednio uczcić :naughty:

Opublikowano

trzeba zrobić spota z okazji 100 strony naszego wątku :polew:

musimy takie wydarzenie odpowiednio uczcić :naughty:

ooooo, to jest myśl :kox:

Opublikowano
  • Autor

trzeba zrobić spota z okazji 100 strony naszego wątku :polew:

musimy takie wydarzenie odpowiednio uczcić :naughty:

У вас есть причины для :good: сто лет сто лет для клуба в Рыки :drunk:

Opublikowano

Pany... o ktorej spot i gdzie dokladnie... jakies miejsce okreslajace polozenie?:D

Moze podjade jak ktos bedzie mial vaga...:)

Opublikowano

Pany... o ktorej spot i gdzie dokladnie... jakies miejsce okreslajace polozenie?:D

Moze podjade jak ktos bedzie mial vaga...:)

Parking przy szkole ale możemy wyjechać po Ciebie np na Orlen przed Rykami.

Vag hmm ja mam, janjazda, Kowi chyba tez :gwizdanie:

Opublikowano

z warszawki mam 103Km... telefon w razie do CIebie mam. dryndolne. a o ktorej godzinie spociwo?

Opublikowano
  • Autor

z warszawki mam 103Km... telefon w razie do CIebie mam. dryndolne. a o ktorej godzinie spociwo?

A to dzisiaj lecisz na Warszawke :chytry:

Opublikowano

juz popertalam po warszawce:D netbook + play online = forum ewryłer:D

Opublikowano
  • Autor

Noi siusiak przyjedzie do Riczmond :kox:

O vaga nie bój kazdy u nas ma swojego :good:

Ryki mieścina przelotowa wiec dajesz hasło stajesz na cpnie i zaraz jesteśmy :good:

juz popertalam po warszawce:D netbook + play online = forum ewryłer:D

Noi elegancko :decayed:

o której planujesz powrót na chawire :mysli:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:08_________________________________________________Z warszawki tempem nie drażniacym policyjnej vectry to jakieś 1h20min drogi :hi:

Opublikowano

a ogolnie o ktorej ten spot... dzisiaj i tak nocuje w warszawce...

Opublikowano
  • Autor

a ogolnie o ktorej ten spot... dzisiaj i tak nocuje w warszawce...

No znając życie to 17-18 conajmniej :wink4:

Opublikowano

Wracam z pracy i alusy przykręcam jak taki gość ma być :decayed:

Godzina chyba zależy od powrotu Roberta. Ja za 2h godziny kończę pracę, jadę zmienić opony i mogę być w każdej chwili.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.