Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A zwykła SD 2GB może być??[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 10:02_________________________________________________

Hanson wrzucic ci moja kolekecje vagów :mysli:

No ba... chorego pytasz , Kolekne śmieci do kolekcji na moim dysku :polew:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra zrzuciłem Ci ok 50mb vagów :decayed: i dwa katalogi pdf :decayed: jeden o caraudio a drugi katalog salonowy A4 B5<- fajna sprawa bo masz dane wszystkich modeli wtedy produkowanych :good:

Opublikowano

A ja może wychacze bardzo fajną dokumentacje na temat wszelakich błędów, norm z jakimi możemy się spotkać przy wagowaniu silników Diesla 1.9. :naughty:

Taka mała biblia dla małego mechanika :decayed:

Minus: wersja do zeskanowania bo będe miał to tylko na papierze...

Opublikowano
  • Autor

Ja mam takie cos na płytce, skopiowane z naszego forum, jest tam lista wszystkich błedów opisanych po polsku :decayed: ale tą twoja biblie chetnie zobacze, wrzuciłem ci jakies poradniki nawet nieweim co w nich jest :wink4: chciałem etke tez wrzucic ale miejsca brak :disgust:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 10:21_________________________________________________Robert niestety 409 nie lata w pełnej wersji :confused4: ale za to 311 zhakowałem juz w 100%, mierzy grupy 000 i bs :kox:

Opublikowano

Kowi to musimy sie na Vaga jakoś umowić

Musze Złomka prześwietlić [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 12:52_________________________________________________MAM DO SPRZEDANIA MOJEGO LAPKA

TOSHIBA A300D-15H

W BDB STANIE NIE UŻYWANA BATERIA (PRACA NA KABLU)

http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?LNG=20&service=CE&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=1055297

Opublikowano
  • Autor
Kowi to musimy sie na Vaga jakoś umowić

Musze Złomka prześwietlić

spoko cos sie zrobi :good: dzisiaj Ci podrzuce USB :wink4:

Opublikowano

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

no to nie wiem Kowi u mnie działa ta wersja 409, ja w ten weekend jestem to można zrobić jakieś vagowanko :kox:

Opublikowano
  • Autor

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

no to nie wiem Kowi u mnie działa ta wersja 409, ja w ten weekend jestem to można zrobić jakieś vagowanko :kox:

ja niestety jestem w wawie, zamotały debile w tym semestrze zjazdy :wallbash: dzisiaj robiłem vagowanko i w końcu żadnych błedów nie ma :kox: czekam teraz na zawieszke no juz dzisiaj powinna być od wczoraj juz idzie :wallbash:

i kierunki amerykańskie w piatek moze zlikwiduje :decayed:

trzeba tego spota w puławach w końcu jakos zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

zostaw sobie amerykańskie kierunki, koks są :kox:

Opublikowano
  • Autor

zostaw sobie amerykańskie kierunki, koks są :kox:

przegląd mi sie dzisiaj kończy trzeba to jakos przejść, a z ameryką na pokładzie bedzie cieżko :naughty:

Opublikowano

zostaw sobie amerykańskie kierunki, koks są :kox:

przegląd mi sie dzisiaj kończy trzeba to jakos przejść, a z ameryką na pokładzie bedzie cieżko :naughty:

hehee, no w sumie fakt

Opublikowano

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

KOŁO 10PLN CHYBA ŻE ZNAJDE DARMÓWKĘ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

KOŁO 10PLN CHYBA ŻE ZNAJDE DARMÓWKĘ :naughty:

jeeeebany ma promocje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja się piszę nawet na tą za 10zl[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:07_________________________________________________promocje jak w biedronie :polew:

Opublikowano

to ja się piszę nawet na tą za 10zl[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:07_________________________________________________promocje jak w biedronie :polew:

dokładanie i 3 litry wody OAZA dodajemy :polew:

Opublikowano
  • Autor

to ja się piszę nawet na tą za 10zl[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:07_________________________________________________promocje jak w biedronie :polew:

dokładanie i 3 litry wody OAZA dodajemy :polew:

konkurencja z przebitką dla b(p)ierdon(l)ki tam dają 2 butle do każdej wydanej 5złotówki :polew: :polew:

Opublikowano

Będziesz jutro w sklepie Grzesiek??, to podleciał po tą kartę :cool1:

Opublikowano

Będziesz jutro w sklepie Grzesiek??, to podleciał po tą kartę :cool1:

Jestem do 14

Opublikowano
  • Autor

Pany chciałem powiedzieć że nie mam juz amerykańskich kierunków :evil: ale zawiechy jak nie było tak nie ma :wallbash:

Polecam robic przeglady w Deblinie koło targowicy :good: żadnych problemów :naughty:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :)

Wreszcie mam ksenony i białe diodowe postojówki. Aaa i czarną ramkę grilla :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.