Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kutwa Kowi ale ty musisz mieć frekwencje w online na forum :blink: kiedy bym nie napisal to po 2 min jest odpowiedź :cool1:

Jakaś syrena ci w domu wyje jak w wątku coś nowego się pojawi czy jak ? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

siedze i klikam ciagle na automacie pokaz nowe wiadomości na swoje wątki :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html

Zgadłem zgadłem :decayed:

masz + 10pkt respect :tongue4::polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

Pany, turbo i silnik zdrowe. Jutro auto odbieram :evil:

A takie miałem piękne plany. Nowa turbina, kolektor, chip ;(

Nawet nie wiem czy mam się cieszyć, że mam sprawny samochód czy nie.

Opublikowano

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html

ciekawe czy planuje zakup kolejnego audi :naughty:

no wątpie, ostatnio kupił sobie takie cacko że mózgownice wgniata do bagażnika :slina:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:58_________________________________________________O kurcze Justyna ma złoto !!!

Ale finisz mało mnie nie wykończył :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hanson cos tak latał po rykach dzisiaj dwa razy cie widziałem, na parkingu staliśmy :decayed:

Opublikowano

A tak sobie z nudów

nawet Was nie widziałem

A wieczorkiem bedziesz na mieście bo kiele 8 bede gdzieś sie krecił

Opublikowano
  • Autor

A tak sobie z nudów

nawet Was nie widziałem

A wieczorkiem bedziesz na mieście bo kiele 8 bede gdzieś sie krecił

a jedziemy do cegielni albo jakubowej na "kolacje z prowiantem" więc pewnie juz nie bede swoim jeżdził :no:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 17:56_________________________________________________Hanson było w week pić noe miałem z kim :gwizdanie:

w środe jade do wawy moze uda mi sie coś ruszyć w swoim pasciu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I jak Kowi Vagovanko?

Działają programiki?

eee miałem tą samą wersje :wallbash: z robertem cos tam kminilismy wcześniej i ma podesłac pliczki takie specjalne do zkrakowania 409ki :decayed:

Opublikowano

I jak Kowi Vagovanko?

Działają programiki?

eee miałem tą samą wersje :wallbash: z robertem cos tam kminilismy wcześniej i ma podesłac pliczki takie specjalne do zkrakowania 409ki :decayed:

Tzn nie są pełne wersje i logów się nie zrobi?

Opublikowano
  • Autor

I jak Kowi Vagovanko?

Działają programiki?

eee miałem tą samą wersje :wallbash: z robertem cos tam kminilismy wcześniej i ma podesłac pliczki takie specjalne do zkrakowania 409ki :decayed:

Tzn nie są pełne wersje i logów się nie zrobi?

no u mnie sie nie dało kompletnych zrobić :wallbash: ale moze cos sie jeszcze wymyśli

Opublikowano

o kuran, całkiem zapomniałem o tych plikach :embarrassed: , zaraz poszukam[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 09:45_________________________________________________ale to praktycznie tylko grupa 000 się nie daje zlogować

Opublikowano
  • Autor

o kuran, całkiem zapomniałem o tych plikach :embarrassed: , zaraz poszukam[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 09:45_________________________________________________ale to praktycznie tylko grupa 000 się nie daje zlogować

:bicz:

Opublikowano

mam, sprawdź pocztę Piotrek :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 09:47_________________________________________________Hanson mam interesa do Ciebie, masz ty jakieś karty SD tam u sebie??

Opublikowano

Ja to nawet inspekcji niemogłem skasować. Nie chciał się łączyć z całą 17, z immo a z silnikiem ABS bez problemu. Może to wina kabla.... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

mam, sprawdź pocztę Piotrek :hi:

:notworthy:

Opublikowano

a jakej dokładnie wersji używałeś?

Opublikowano

mam, sprawdź pocztę Piotrek :hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 09:47_________________________________________________Hanson mam interesa do Ciebie, masz ty jakieś karty SD tam u sebie??

Nom Coś tam znajdę

A jakiej pojemności ?

[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 09:52_________________________________________________

a jakej dokładnie wersji używałeś?

Wszystkich :wallbash:

Opublikowano

nie dużą, np 1GB coś w ten deseń, tylko nie HC, bo mi aparat nie obsługuje

Opublikowano
  • Autor

Hanson wrzucic ci moja kolekecje vagów :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.