Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będę dzwonił do Ciebie to nie zaśniesz :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hanson jak tam powrót :mysli: ja dopiero wróciłem :evil:

Pozdro dla JanJazda :hi:

:hi:

a mi się wczoraj pomyliło i zamiast do swojej to do Hansona fury chciałem wsiadać, ale tak patrze, że coś się felgi nie zgadzają :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hanson jak tam powrót :mysli: ja dopiero wróciłem :evil:

Pozdro dla JanJazda :hi:

:hi:

a mi się wczoraj pomyliło i zamiast do swojej to do Hansona fury chciałem wsiadać, ale tak patrze, że coś się felgi nie zgadzają :polew:

:polew: :polew:

Hanson wczoraj miał jakąś kierowniczke :decayed:

Opublikowano

:bry:

Widać że same rozumne bestyje u nas w klubie wszyscy sesje ogarniają bo C I S Z A A AAAAAAaaaaa :wink4:

Który spalił kibla ?? przyznać sie :tongue4: Na mieście mówią że nawet straż była przy zdarzeniu :kox:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

no nie do końca spalił :decayed: przyjdzie na forum to opowie sytuacje :gwizdanie:

Ja tez po sesji, ale i tak mam w plecy, jeszcze do 27 lutego mnie męczą :wallbash: ale i tak juz jest luźno :kox: Bigos piszesz sie na spota w puławach 5.03 albo 7.03 jeszcze rezydenci ustalają

Opublikowano

Ja nie wiem co jutro będę robił :decayed: a gdzie do marca :wink4:

Tyle że w Puławach często u kumpla bywam więc nie mówię NIE :mysli: jakby co to się odezwę

Opublikowano

:bry:

Widać że same rozumne bestyje u nas w klubie wszyscy sesje ogarniają bo C I S Z A A AAAAAAaaaaa :wink4:

Który spalił kibla ?? przyznać sie :tongue4: Na mieście mówią że nawet straż była przy zdarzeniu :kox:

O ładnie. Na razie jeszcze nic nie będę opowiadać bo czekam na rzeczoznawcę.

Była straż i policja :gwizdanie:

Opublikowano

I tak będę wiedział wcześniej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:32_________________________________________________http://felgi-profil.pl/ widzieli to ?

Opublikowano
  • Autor

I tak będę wiedział wcześniej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:32_________________________________________________http://felgi-profil.pl/ widzieli to ?

sie ogłaszają, tylko ciekawe jak robią :decayed:

Opublikowano

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Opublikowano
  • Autor

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

Opublikowano

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

Ja znam goscia i powiem że sprzęt mają wypas i znają się na rzeczy

A poza tym gość miał swego czasu najbardziej wypasioną A4 w okolicy :evil:

Opublikowano

Jedyna wypaśna a4 z okolicy, której już u nas nie ma :mysli:

Chodzi o Michała, który miał bordową a4, czarne lampy i alufelgi?

h0Im9.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie najbardziej wypasioną A4 w okolicy to miał swego czasu Storczyk B6 :kox:

Opublikowano

Dla mnie najbardziej wypasioną A4 w okolicy to miał swego czasu Storczyk B6 :kox:

A był w klubie?

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie najbardziej wypasioną A4 w okolicy to miał swego czasu Storczyk B6 :kox:

A był w klubie?

nie widziałem, jesli jest to tylko w newbie napisał moze z raz :gwizdanie: a to był srebrny sedan 1,9TDi ok 170 kuca na 18tce oczojebnej :decayed:

Opublikowano

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html

Opublikowano
  • Autor

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html

ciekawe czy planuje zakup kolejnego audi :naughty:

Opublikowano

teoretycznie to business naszego forumowicza więc może jakieś rabaty mają :naughty:

mi by się w sumie przydało wyprostować jedną felę po zimie :> ktoś tam był ?

Naszego forumowicza :shocked::przebiegly::mysli::chytry:

dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html

Zgadłem zgadłem :decayed:

Opublikowano

kutwa Kowi ale ty musisz mieć frekwencje w online na forum :blink: kiedy bym nie napisal to po 2 min jest odpowiedź :cool1:

Jakaś syrena ci w domu wyje jak w wątku coś nowego się pojawi czy jak ? :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.