Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hanson kiedy odbierzesz tą naklejke :gwizdanie: no chyba ze kiedy do pracy bym wpadł do ciebie :wink4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hanson kiedy odbierzesz tą naklejke :gwizdanie: no chyba ze kiedy do pracy bym wpadł do ciebie :wink4:

heh zapraszam do pracy, bo jakoś na mieście nie możemy się spotkać

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

No weźcie Go w końcu oklejcie :decayed:

Ostatnio uśmiechnąłem się do typa w Richmond jadącego czarnym avantem czyt. kiblem :naughty: a on tylko popatrzył jak na pedrylka :polew:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:11_________________________________________________A może byśmy się w jakieś rameczki klubowe zaopatrzyli hurtowo ?

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablic281_rejestracyjn261-t105110.0.html;msg1212936#new

Opublikowano
  • Autor

Ja tam narazie przyodziewam sie w B5 battalion :kox: a ramki mam u siebie dobre w sumie nie potrzebna mi zmiana :gwizdanie: ja sie nie pisze :cool1:

Opublikowano

no właśnie czytam topic battalion-u dobry :kox: [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 23:05_________________________________________________Kowi prawa lampa do twojej lewej

http://www.allegro.pl/item827502100_audi_a4_b5_99_01_oryginal_od1zl_real_foto_bcm.html

Opublikowano
  • Autor

too kupowac bo moja bym oddał w dobre ręce :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:50_________________________________________________Chce ktos kupić moje felgi 16cali :chytry::przebiegly:

Opublikowano

too kupowac bo moja bym oddał w dobre ręce :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:50_________________________________________________Chce ktos kupić moje felgi 16cali :chytry::przebiegly:

a dorzucisz autko do nich ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

too kupowac bo moja bym oddał w dobre ręce :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 22:50_________________________________________________Chce ktos kupić moje felgi 16cali :chytry::przebiegly:

a dorzucisz autko do nich ?? :polew:

narazie same felgi jak ktoś zainteresowany to od reki :naughty:

Opublikowano

Kowi, jak podłączałeś pioneera to zmieniałeś kostki? Chyba zmienię radyjko tylko tak się zastanawiam czy wszystko będzie plug and play.

Pioneer deh-4000, już bym go dziś podłączył tylko ni ch... nie mogę go wyciągnąć z drugiego samochodu. Jedno jest pewne, kariera złodzieja mi nie grozi.

Opublikowano
  • Autor

Kowi, jak podłączałeś pioneera to zmieniałeś kostki? Chyba zmienię radyjko tylko tak się zastanawiam czy wszystko będzie plug and play.

Pioneer deh-4000, już bym go dziś podłączył tylko ni ch... nie mogę go wyciągnąć z drugiego samochodu. Jedno jest pewne, kariera złodzieja mi nie grozi.

A masz u siebie ori nagłosnienie ze wzmakiem przy głosniku?? bo jesli nie to wystarczy ze kupisz kostke miniISO->ISO(czy odwrotnie) i podczepisz od istniejacej instalacji tym kabelkiem do radia, a jeśli masz wzmak to masz system aktywny wiec potrzebny edzie adapter za ok 70zł z alegro

Opublikowano

Mam radio beta i oryginalne nagłośnienie. I tyle wiem.

Liczę te głośniki: 2 z tyłu, 2 w drzwiach, 2 tweetery.

Nic w bagażniku nie mam, w kodach wyposażenia też nie ma nic wspomnianego o audio.

To radio było w corsie B. Nawet nie wiem jak było podłączone bo nie mogę go wyjąć :ranting1:

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nie wiem jak z tym twoim radiem jest, czy ono już działa na zasadzie chorusa i concerta z aktywnym tyłem, jak wyjmiesz to radio z corsy to bedziesz musiał wyjac i porównać kostki(te bedą raczej na 90% inne bedzie kostka ISO) i teraz niewiem czy wystarczy ci kabelek iSO->miniISo czy też taki jak u mnie z taka sporawą kostką-adapterem zeby tył gral :mysli:

Opublikowano

No właśnie chyba się wszystko okaże jak wyciągnę pioneera i ori audi. Miałem nadzieję, że przełożę radia i będzie wszystko grało.

Opublikowano
  • Autor

jeśli nie to bedzie potrzebne ci cos takiego

http://www.allegro.pl/item828382731_audi_tylne_glosniki_sub_zolta_kostka_hit.html

http://www.allegro.pl/item831896331_audi_a3_a4_a6_a8_tt_interface_do_orygin_systemu.html ja mam taki sam

ramka i przejsciówka do anteny

Ja jak zmieniałem radio to za wszystkie graty zapałciłem ok 100zł z przesyłką :wallbash:

Opublikowano

To zacznę się już modlić o system pasywny :decayed:

Kupię jutro przejściówkę miniISO->ISO i zobaczymy.

Opublikowano
  • Autor

To zacznę się już modlić o system pasywny :decayed:

Kupię jutro przejściówkę miniISO->ISO i zobaczymy.

:good:

Opublikowano

A w ogóle to mam radio Gamma S a nie Beta.

gammas.jpg

Opublikowano
  • Autor

A w ogóle to mam radio Gamma S a nie Beta.

gammas.jpg

czas najwyższy zmienić, żebyś miał pod tym jeszcze choćby zmieniarke to bym jakos przebolał ale słuchać ciagle radia ulalunia :no: a jeszcze jak bys hidy wstawił to lepsze radia(pod wzgledem muzy) przestały by odbierać :gwizdanie:

Niewiem poszukaj informacji czy to radio zasila 4 czy 2 kanały wtedy bedzie wszystko wiadomo :cool1:

Opublikowano

Mam adapter do tego radia i słucham mp3 ale i tak jest lipa.

A ksenony będę miał w sobotę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.