Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli Spocik o 15 jutro to bardzo możliwe ze i ja sie teleportuje pod ósemke ;D

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jeśli Spocik o 15 jutro to bardzo możliwe ze i ja sie teleportuje pod ósemke ;D

:good:
Opublikowano

Jeśli Spocik o 15 jutro to bardzo możliwe ze i ja sie teleportuje pod ósemke ;D

no i giiicik

Opublikowano

kurcze Solar to ja się piszę na prawy błotnik jak by był cały po lifcie i parę innych części

kieyd to beziesz miał??

nie wiem jak na razie jest opcja tak na przyszły tydzień aby kupić polifta a co wyjdzie to nie wiem weźmie się co będzie i tyle :gwizdanie:
Opublikowano

No ładnie a ja mam zjazd :kwasny:

Ale zobaczę, może się wyrwę wcześniej albo się spóźnię.

Opublikowano
  • Autor

No ładnie a ja mam zjazd :kwasny:

Ale zobaczę, może się wyrwę wcześniej albo się spóźnię.

A o której zwykle kończysz :mysli:

Opublikowano

kurcze Solar to ja się piszę na prawy błotnik jak by był cały po lifcie i parę innych części

kieyd to beziesz miał??

nie wiem jak na razie jest opcja tak na przyszły tydzień aby kupić polifta a co wyjdzie to nie wiem weźmie się co będzie i tyle :gwizdanie:

no mi by się jeszcze przydała osłona silnika i skrzyni bo moje to po ostatnim streecie troszke sie poprzecierały :decayed:

Opublikowano

No ładnie a ja mam zjazd :kwasny:

Ale zobaczę, może się wyrwę wcześniej albo się spóźnię.

A o której zwykle kończysz :mysli:

Różnie. Zwykle 18-20 plus powrót z Radomia.

Nie oglądajcie się na mnie, postaram się wyrwać ale nie mogę nic obiecać. Laborki mam :angry:

Opublikowano
  • Autor

Solar jak dorwiesz jakiegos polifta najlepiej w avancie to ja bym chciał zobaczyć jak sie maja jego tylne boczki a dokłądniej mocowania rolety, jak bedzie kiera w dobrym stanie(sama kierownica) to też moze bym odkupił :mysli:

No ładnie a ja mam zjazd :kwasny:

Ale zobaczę, może się wyrwę wcześniej albo się spóźnię.

A o której zwykle kończysz :mysli:

Różnie. Zwykle 18-20 plus powrót z Radomia.

Nie oglądajcie się na mnie, postaram się wyrwać ale nie mogę nic obiecać. Laborki mam :angry:

OK

Opublikowano

kurcze Solar to ja się piszę na prawy błotnik jak by był cały po lifcie i parę innych części

kieyd to beziesz miał??

nie wiem jak na razie jest opcja tak na przyszły tydzień aby kupić polifta a co wyjdzie to nie wiem weźmie się co będzie i tyle :gwizdanie:

a może spryski będą :evil:

Opublikowano
  • Autor

kurcze Solar to ja się piszę na prawy błotnik jak by był cały po lifcie i parę innych części

kieyd to beziesz miał??

nie wiem jak na razie jest opcja tak na przyszły tydzień aby kupić polifta a co wyjdzie to nie wiem weźmie się co będzie i tyle :gwizdanie:

a może spryski będą :evil:

Heheh Solar by do siebie przełozył :naughty:

Opublikowano

a może spryski będą :evil:

se kup :tongue4: bo Ci dowód zabiorą :rolleyes:

Heheh Solar by do siebie przełozył :naughty:

Solar nie jest "miętki" on woli bez :polew: On sobie założy te od skody :gwizdanie: najlepsze :decayed:

Opublikowano

nie zabiorą, bo nie mam HiD;ów :naughty:

Opublikowano

No ładnie a ja mam zjazd :kwasny:

Me too :disgust:

Opublikowano
  • Autor

A to Bigos byłeś na ziemiach Ryckich :chytry:

Opublikowano

Byłeś jakoś ze 2 tyg temu.

Opublikowano
  • Autor

to było skubnąć posta jakiegos to byśmy co zrobili :naughty:

Opublikowano

dziś po 7 na wybrzeżu gdańskim czarny avat b7 3.0tdi LRY w strone grota nie wiem czy od nas bo nie dopatrzyłem się klubowych oznak.trochę się poganialiśmy, nie wiem co kierownik miał zmodzone pod maską ale zdrowo mnie jeszcze poganiał :blink:

Znacie to auto?

Opublikowano
  • Autor

dziś po 7 na wybrzeżu gdańskim czarny avat b7 3.0tdi LRY w strone grota nie wiem czy od nas bo nie dopatrzyłem się klubowych oznak.trochę się poganialiśmy, nie wiem co kierownik miał zmodzone pod maską ale zdrowo mnie jeszcze poganiał :blink:

Znacie to auto?

Jest B7 czarne z czarnymi szybami na LRY ale to 2.0TDI raczej i to po programie na moje oko bo lubi przykopcić, ale na forum to go chyba nie ma :mysli:

Opublikowano

Ma rejestrację LRY Kxxx??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.