Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Armistead cena 100zł to jest cena standardowa na hamowniach, wiec mysle że jako klient indywidualny robiacy tylko pomiar serii nie znajdziesz tańszej oferty :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok, tyle to ja mogę zapłacić w Warszawie, za konkretną hamownię.

O lubelskiej naczytałem się tyle negatywnych wypowiedzi, że mi się odechciało tam jechać.

Opublikowano
  • Autor

Janjazda bedziesz na weekendzie w Rykach??? Bym sie pisał na vagowanko, logi, bo albo mi turbo nawala albo któryś z zaworków mam takie wrażenie :wallbash:

Opublikowano

niestety nie będę w ten week, gdzieś za 2 tygodnie pewnie

Opublikowano
  • Autor

niestety nie będę w ten week, gdzieś za 2 tygodnie pewnie

o cholercia mnie za 2tyg nie będzie :disgust: chyba będe musiał w takim razie do głodka podjechać niech oni rzucą okiem na doładowanie

Opublikowano

chyba że jakoś w tygodniu bym się wyrwał :mysli:, zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

chyba że jakoś w tygodniu bym się wyrwał :mysli:, zobaczymy

to jak cos bedziesz wiedział to pisz :good:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 13:51_________________________________________________Pozdro dla Hansona w K2 :kox::drunk:

Opublikowano

Pozdro dla Kowiego najlepszego powiatowego kawalera w K2 :notworthy::kox:

Opublikowano
  • Autor

Pozdro dla Kowiego najlepszego powiatowego kawalera w K2 :notworthy::kox:

:polew: :polew: :polew:

Widziałeś sam co tam sie dzieje :naughty:

Opublikowano

Sodomia i Gomoria... a ja raniutko szlaczkiem pieszo do pracy poszedłem :kox:

a tak w ogóle to jak przykatowałem dzisiaj autko to przerywać przestało... ciekawe co to było

Opublikowano
  • Autor

Sodomia i Gomoria... a ja raniutko szlaczkiem pieszo do pracy poszedłem :kox:

a tak w ogóle to jak przykatowałem dzisiaj autko to przerywać przestało... ciekawe co to było

Ja to Ci nie powiem bo pierwszy raz z czyms takim sie spotkałem :mysli:

Opublikowano

Jeździłem dziś trochę po szrotach. Wypatrzyłem na jednym a4. Idę pytam czy na części jest. A gość do mnie, że to s4 na sprzedaż. Pomyliłem się bo nie miała rozwalony przód.

Już niedługo na nasze ulice wyjedzie zielona s4 z czarnymi endzel ajsami :evil:.

Czekam kiedy pojawi się na allegro jako bezwypadek 200k km przebiegu.

_________________________________________________

Najlepszy był tekst: to s4 2,6 biturbo a Agnieszka: raczej 2,7 biturbo. Nie nie proszę pani to 2,6 bi turbo :polew: Gość nawet nie wie co sprzedaje.

Opublikowano
  • Autor

O patrz gdzie stoi?? moze cos by odkupił :naughty:

Adam dzwoniłes dzisiaj do mnie???

Opublikowano

O patrz gdzie stoi?? moze cos by odkupił :naughty:

Adam dzwoniłes dzisiaj do mnie???

Tak, szukałem sklepu z częściami do traktorów.

Ta s4 stoi po lewej stronie tuż za Rykami jak się na Warszawę jedzie.

To nie jest żaden komis tylko "auto naprawa". Taka szopa stoi i kilka samochodów na placu.

Opublikowano
  • Autor

Hmm jutro zobacze to S4 a to walone mocno anglik czy jeden z naszych, polift chociaż??? moze carbony ma :naughty:

Opublikowano

Hmm jutro zobacze to S4 a to walone mocno anglik czy jeden z naszych, polift chociaż??? moze carbony ma :naughty:

Jest już praktycznie zrobiona. Wymieniana była maska, chłodnica, obie lampy itd. A brakuje zderzaka.

Przedliftowa i nie anglik.

Zrobią ją i pójdzie w świat.

Opublikowano
  • Autor

eee to lipa myslałem że rozbitek na części

Opublikowano

eee to lipa myslałem że rozbitek na części

Właśnie ja też tak myślałem. Już się napalałem na progi :lol1:

A gość do mnie, że jest robiona na sprzedaż.

Opublikowano

jak pany chcecie jakies częsci do A4 smiało do mnie możecie tarabanić...jak się uda to może w przyszłym tygodniu da rade wyrwać polifta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak pany chcecie jakies częsci do A4 smiało do mnie możecie tarabanić...jak się uda to może w przyszłym tygodniu da rade wyrwać polifta :naughty:

A co Solar bierzesz sie za handel??? Ja ciagle mysle czy nie spraowdzic angola :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.