Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja biorę lusterko prawe i kratki nawiewów :gwizdanie:

Agnieszka w domu już Cie chyba prześwięciła na temat tego dużego prawego lusterka :evil:

:polew: Za każdym razem słyszę, że ona nic nie widzi przez to małe lusterko.

A w ogóle pierwszy tekst jaki usłyszałem jak kupiłem auto i ona je zobaczyła był taki: a to lusterko to jest od jakiegoś innego samochodu chyba. Nie chciała uwierzyć, że tak było seryjnie.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

armistead wyczytałem ze na spocie pomogli zlokalizować Tobie ten uciążliwy sssssyyykkk :tongue4: w czym tkwił problem :wink4: doszliście do sedna sprawy co i jak :cool1:

Opublikowano

armistead wyczytałem ze na spocie pomogli zlokalizować Tobie ten uciążliwy sssssyyykkk :tongue4: w czym tkwił problem :wink4: doszliście do sedna sprawy co i jak :cool1:

To samo co zwykle czyli syczy po lewej stronie (stojąc przodem do samochodu).

Ale wiem już, że ten syk wcale nie musi być z węża gumowego a np. z wężyka, który wygląda jak sznurówka.

Opublikowano
  • Autor

armistead wyczytałem ze na spocie pomogli zlokalizować Tobie ten uciążliwy sssssyyykkk :tongue4: w czym tkwił problem :wink4: doszliście do sedna sprawy co i jak :cool1:

To samo co zwykle czyli syczy po lewej stronie (stojąc przodem do samochodu).

Ale wiem już, że ten syk wcale nie musi być z węża gumowego a np. z wężyka, który wygląda jak sznurówka.

To jeszcze Armistead nie wymacałeś tego :shocked: ja jak miałem pękniety wężyk ciśnieniowy to autko sie nie odpychało praktycznie, pękał nieustannie wymieniony na sylikon i nie ma problemów, ale nie miałem wtedy efektów dzwiekowych

Anglik powrócił

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9798059

gdyby był bliżej :gwizdanie:

Opublikowano

Czasu nie mam kompletnie. W pracy do późna siedzę :confused4:

A jak nie w pracy to do Warszawy jadę.

Opublikowano

Tak do tego anglika to i ja bym sie dopisał bo mi błotniczek potrzebny :kox:

A tak w ogóle to sie obroniłem i powracam do żywych... tzn może doczłapie w końcu na !!drugi!! już mój spocik rycki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tak do tego anglika to i ja bym sie dopisał bo mi błotniczek potrzebny :kox:

A tak w ogóle to sie obroniłem i powracam do żywych... tzn może doczłapie w końcu na !!drugi!! już mój spocik rycki :polew: :polew: :polew:

gratulacje :good:

No mógłbyś sie pokazac na spocie

bo tylko czasem sie mijam z tobą :naughty:

A na Anglika składasz sie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chyba znalazłem winowajcę syku. To ten gumowy przewód, o którym Kowi mówił, że można go kupić w sklepie z częściami do traktorów. Nie ma co prawda dziury ale guma jest sparciała. :dance:

Jeśli po wymianie będzie syczało dalej to wymieniam przewód sznurówkę.

Opublikowano

Tak do tego anglika to i ja bym sie dopisał bo mi błotniczek potrzebny :kox:

A tak w ogóle to sie obroniłem i powracam do żywych... tzn może doczłapie w końcu na !!drugi!! już mój spocik rycki :polew: :polew: :polew:

gratulacje :good:

No mógłbyś sie pokazac na spocie

bo tylko czasem sie mijam z tobą :naughty:

A na Anglika składasz sie :naughty: :naughty:

na najbliższym będe

a co do skłądki to może w niedziele pod kościołem staniemy :polew: :polew:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano

Przyznawać się, kto widział takie lampy zamontowane w samochodzie?

Ts17eIwi.jpg

Chyba się w nich zakochałem :lol1:

Opublikowano
  • Autor

tylko na zdjeciach widziałem ale koxy są szkoda ze nie ma takich do parówy :wallbash: kurde na 5biegu mam wrażenie ze mam uslizg sprzęgła :wallbash:

Opublikowano

http://cgi.ebay.de/AUDI-A4-B5-LIMOUSINE-LIMO-ROT-KLAR-LED-RUCKLEUCHTEN-NEU_W0QQitemZ120427863435QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item1c0a0f5d8b&_trksid=p3286.c0.m14

Wydaje mi się czy one mają takie zagłębienie/wcięcie na odblask :mysli: [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:45_________________________________________________Kowi się nie smuć chłopaku - nalazłem i dla strucla Twego cosik :decayed:

http://www.ta-autoteile.de/In.Pro/Rueckleuchten_Audi_43548_small.jpg

takie jajko niespodzianka :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bez takiej wsi :polew: :polew:

Piękna pogoda :kox: śniegu nie ma a juz idzie bokiem polatać :naughty:

Opublikowano

taa na śnieg nie trzeba będzie długo czekać... :naughty:

wtedy polatamy po krawężnikach a Majek to rączki będzie zacierał :polew:

Opublikowano

Przyznawać się, kto widział takie lampy zamontowane w samochodzie?

Ts17eIwi.jpg

Chyba się w nich zakochałem :lol1:

ja mam coś takiego :>

tak wyglądał przed :

6bb2e7204e96e31f.jpg

porównanie :

1fd8d6da0723c6e1.jpg

efekt końcowy :wink4:

65f2d07b0602ace5.jpg

d8b9332205cfb401.jpg

6591dd36dfb2e2b3.jpg

Opublikowano

W nocy wygłąda super ale w dzień światła cofania i żarówy w nich widoczne to mi mojego poldka przypominają z '80r. :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Gelo ale u Ciebie światła mijania to górny pasek, a w tych na zdjeciu bedzie to dolny tak jak w ori :wink4:Armistead ktoś na forum ma te światełka załóż watek w stylizacji a moment znajdziesz fotki :naughty:

Opublikowano

Te Armistead'a mi jakoś bardziej leżą.

Opublikowano

Gelo, dzięki :notworthy:

Mi chodzi o to żeby te światła dobrze wyglądały w dzień. W nocy wiadomo, że będą wyglądać dobrze :lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.