Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja bym tam swoim narobił za to :naughty::polew:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawać linki :brawo:

Opublikowano
  • Autor

heheheh a do wewnatrz masz pod komplet :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

żeby nie było że cyrkonia - prawdziwe diamenty od Swarovskiego :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 23:02_________________________________________________od wewnątrz oczywiście w kolor zegarów

http://www.vds.pl/cms/images/klamki/mosiezne/blip-k2_m.png

:evil:

Opublikowano
  • Autor

Jeeebany :polew: :polew: :polew: :polew:

jak seria nie dojdzie to moze załoze takie :decayed:

Opublikowano

no ja w LaNOSIE takie mam i jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ja w LaNOSIE takie mam i jest :kox:

Ale Lanos to jest wiesz cuT w motoryzacji :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 23:16_________________________________________________Bigos znalazłem jednak seryjne :naughty: niechce tych odjazdów :polew: :polew:

dscn7969.th.jpg

Niebawem zrzucam te resztki festynu :kox: :kox:

Opublikowano

EEEEeee brzydal :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 18:58_________________________________________________

_________________________________________________

teraz będziesz miał 2 czarne i 2 grafitowe ? :kox: czy jak ?

Opublikowano
  • Autor

czarne na przód idą robie w 100% blackline :kox: łącznie zk klamkami :polew:

Opublikowano

kopsnąć ci po taniości czarne dokładki ? :naughty:(pińćset)

Opublikowano
  • Autor

kopsnąć ci po taniości czarne dokładki ? :naughty:(pińćset)

:polew: :polew: :polew: a masz lusterka :tongue4:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item756255018_skora_audi_a4_b5_czarna_kubelkowe_fotele.html

Wydaje mi się czy fotele jak twoje ? jak cena Wg ciebie ?[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:56_________________________________________________

kopsnąć ci po taniości czarne dokładki ? :naughty:(pińćset)

:polew: :polew: :polew: a masz lusterka :tongue4:

no BA !!!!! i to z tym małym kultowym co wygląda jak ucho Shreka

Opublikowano
  • Autor

Fotele takie jak moje, ale stan kiepski, to przetarcie na fotelu pasażera takie dosć rzucajace sie w oczy, cena no nawet nawet, ale czasem idzie za tyle wyrwać foteliki w dobrym stanie

Ale na fotel kierowcy połasił bym sie :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:05_________________________________________________

no BA !!!!! i to z tym małym kultowym co wygląda jak ucho Shreka

biore :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ja tym bardziej, widziałeś jak wyglądają moje :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:07_________________________________________________Idę w kimę bo od jutra czekają mnie pobudki do pracy o 5 rano :shocked:

Ale i wolne weekendy więc na spotach powinienem się częściej pokazywać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no ja tym bardziej, widziałeś jak wyglądają moje :gwizdanie:

heheh jak jesteś zaintersowany to zagadaj może ceną zejdziea najlepeiej było by podjechać :good:

Widzisz niedawno miałem swoje na sprzedaz została tylko kanapa(welur) dwa fotele oddałem znajomemu :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:10_________________________________________________I jak Bigos z tą skórką :mysli:

na forum jest ciekawa oferta kosza pod 2din za 700zł wraz z radiem :slina:

Opublikowano

Chwilowo mnie nie stać ( NA NIC !!!!! )

poza tym nie mam czasu ostatnio nawet na wymianę przegubu który już strasznie wali :confused4: a co dopiero rezanie :wink4:

o co chodzi z tym klimatronikiem ? to to jest zespolone z radiem ? to takie jak ma Robert ? u mnie to by wogóle podeszło ?

w sumie cena 700 zł to raczej okazja :mysli:

[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_panel_klimatronik_2_din_bez_grzanych_foteli_na_z_grzanymi_fotelami-t91751.0.html;msg789428#new :mysli:

Opublikowano
  • Autor

klimatronik jest troche węższy od tego normalnego :gwizdanie:

kupiłby :kox:

Opublikowano

kupił by kupił :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.