Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak o 15 chce od swojej wioski wyjechać

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To jak byś miał ochote zalecieć na imprezke w Rykach to dzwoń do mnie moze będe jeszcze kursował :decayed: to sie pogada tam na miejscu :good:

Robert a ty kiedy lecisz do wawki w niedziele :mysli:

Ps. poszukuje klamek rozgladać sie za poliftami - gratami - anglikami :evil:

Opublikowano

możliwe że będe jechał w niedziele do wawy

Opublikowano

możliwe że będe jechał w niedziele do wawy

Ja w poniedziałek :kox: A jak będę wracał to mnie nawet nie zauważycie :kox::naughty:

Mam do Was prośbę, pozaklejajcie fotoradary w okolicach Ryk i w poniedziałek nie pozwalajcie nikomu z rodziny wychodzić na ulice :D Bo jak będę wracał to mogę się asfaltu nie trzymać, bo ja już nie będę jechał tylko leciał :D

Opublikowano

A nie mówiłem :cygaro:

rafalekx jak nic kupił Lanosa

WITAJ W KLUBIE :kox:

Opublikowano

rafalekx jak nic kupił Lanosa

yhy :polew: niestety szukałem lanosa w kombi, ale nie było ;( A że lubię auta w tej budzie to kupiłem tico, bo trochę kombi przypomina :decayed::polew:

Opublikowano

rafalex hehe uwazaj bo będziesz leciał :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

możliwe że będe jechał w niedziele do wawy

Ja w poniedziałek :kox: A jak będę wracał to mnie nawet nie zauważycie :kox::naughty:

Mam do Was prośbę, pozaklejajcie fotoradary w okolicach Ryk i w poniedziałek nie pozwalajcie nikomu z rodziny wychodzić na ulice :D Bo jak będę wracał to mogę się asfaltu nie trzymać, bo ja już nie będę jechał tylko leciał :D

W poniedziałek Ryki w mgle popadną :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew::kox:

rafalex hehe uwazaj bo będziesz leciał :tongue4:

No o tym mówię... kilka cm nad ziemią :naughty:

Opublikowano

Ty tam lepiej w wawie uważaj aby Ci czasem nie odjeli PS zamiast dodali :polew: :polew:

Opublikowano

Ty tam lepiej w wawie uważaj aby Ci czasem nie odjeli PS zamiast dodali :polew: :polew:

I tak może być :polew: AFFa :decayed:

Opublikowano

Ty tam lepiej w wawie uważaj aby Ci czasem nie odjeli PS zamiast dodali :polew: :polew:

I tak może być :polew: AFFa :decayed:

:polew: :polew: :buahaha::nabijasie:
Opublikowano
  • Autor

Rafalekx wtedy to byś go chyba sprzedał podrodze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tylko czy jest to możliwe? :mysli: ze 110 na 75 :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:51_________________________________________________

Rafalekx wtedy to byś go chyba sprzedał podrodze :polew:

zamieniłbym na lanosa w Rykach :kox:

Opublikowano
  • Autor

weżyk z turbo Ci załachmycą i juz bedziesz miał AFF :lol1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Rafalekx wtedy to byś go chyba sprzedał podrodze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale przed zamianą byś sie ze mną wymienił na kubełki FIS'a nio i cycunie :kox: laczki tez mogł bys mi zostawić :decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:54_________________________________________________

weżyk z turbo Ci załachmycą i juz bedziesz miał AFF :lol1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

jak kiedys jeszcze przyjedzie do mnie do garage coś majstrować to mu zrobie dziure w dolocie i będzie mial wymażonego AFF'a :evil:
Opublikowano

weżyk z turbo Ci załachmycą i juz bedziesz miał AFF :lol1::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

eee wtedy to będzie Volkswagenowski BGM :kox: 40 kuni :kox:

Opublikowano

BGM, a cóż to?

Opublikowano

BGM, a cóż to?

przyszły bolid rafalka'x :tongue4:
Opublikowano

ale przed zamianą byś sie ze mną wymienił na kubełki FIS'a nio i cycunie :kox: laczki tez mogł bys mi zostawić :decayed:

taaaa :tongue4: coś jeszcze? :naughty:

jak kiedys jeszcze przyjedzie do mnie do garage coś majstrować to mu zrobie dziure w dolocie i będzie mial wymażonego AFF'a :evil:

ale w przypadku AFFa czy BGMa nic to nie da :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.