Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox: dobrze że tam nie zaglądam bo kiedyś w końcu to pierd%$^ wszystko :kox: :kox:

hyhy :kox:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 09:42_________________________________________________To jak o której sie spocimy :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 00:39_________________________________________________Ogarnia moze ktos mechanike budowli, konstrukcje itp???

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie ogarniam :tongue4:ALE APELUJE zróbcie coś dla ludzkości, pomóżcie Kowiemu zaprojektować te kible bo kiedyś nas pozabija :kox: :kox: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh kible wczoraj zaliczyłem :kox: teraz została mi mechanika i to już jutro kratownice, ramy, belki i inne konstrukcje :wallbash:

Opublikowano

Ogarnia moze ktos mechanike budowli, konstrukcje itp???

:tongue4: tera nie, bo nie mam kompletnie czasu (umam się na poprawkowy z żelbetu i muszę do pracy chodzić), ale koło czwartku wal śmiało :wink4: może coś jeszcze pamiętam :tongue4:

Ja nie ogarniam :tongue4:ALE APELUJE zróbcie coś dla ludzkości, pomóżcie Kowiemu zaprojektować te kible bo kiedyś nas pozabija :kox: :kox: :polew:

Mi tam te jego kible nie są potrzebne :polew: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 10:28_________________________________________________

heheheh kible wczoraj zaliczyłem :kox: teraz została mi mechanika i to już jutro kratownice, ramy, belki i inne konstrukcje :wallbash:

No to na jutro Ci nie pomogę :decayed: nie dam rady dzisiaj, właśnie wychodzę do pracy... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To lipa, a masz Rafalekx jakieś przykładowe zadanka dobrze rozwiazane z tych pierdół, bo jutro bede pisał i moge mieć materiały pomocnicze, a właśnie teraz zaczynam kolekcjonować zadanka :kox:

Opublikowano

to w samą porę :> ja też zazwyczaj tak mam :> dziś na przykład wpadłem tylko z długopisem na egzamin poprawkowy z przedmiotu na którym w ogóle nie byłem (różnice programowe) nawet nie wiedziałem czy wykładowca to kobieta czy mężczyzna i poszło git malina :kox:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: też miałem pare takich przedmiotów, ale całe szczęście psozło za pierwszym razem :naughty:

Pany o której sie spocimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

:polew: :polew: też miałem pare takich przedmiotów, ale całe szczęście psozło za pierwszym razem :naughty:

Pany o której sie spocimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kurde, malowanie w domu mam :wallbash:

Dla mnie im później tym lepiej.

Opublikowano
  • Autor

To co o 17-18tej :mysli:

Opublikowano

To co o 17-18tej :mysli:

18, gdybym nie mógł dotrzeć to i tak Agnieszka z laptopem przyjedzie.

Robert, będziesz?

Opublikowano
  • Autor

Robert bedzie bo gadałem z nim przez tel. :good:

To o 18ej[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 14:41_________________________________________________I po spocie :good:

20090912375.th.jpg

Dzięki wszystkim za przybycie :notworthy:

Opublikowano

Robercik, dziękuję bardzo :thankyou2:

Teraz mam zagadkę co to za błąd:

00626 - Glow Plug Indicator Light (K29)

31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

Światło indykatora świecy żarowej, nie mam pojęcia o co chodzi

_________________________________________________

Zamówiłem już vaga :lol1:

Opublikowano

Pany, jak mnie to syczenie wk$@^$%*

Rozkręciłem i obejrzałem wszystkie węże. I nic.

Zaślepiłem egr, syczenie delikatnie przycichło ale dalej je słychać.

Nie mam już siły :ranting1:

Opublikowano
  • Autor

Wy to jak zwykle macie te termine o dupe :wallbash: dzisiaj miałem ostatnią poprawke a od 27 mam zjazdy i to zaczynam od ćwiczeń :wallbash: wiec wątpie żebym lublin zwiedził :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 19:31_________________________________________________

Pany, jak mnie to syczenie wk$@^$%*

Rozkręciłem i obejrzałem wszystkie węże. I nic.

Zaślepiłem egr, syczenie delikatnie przycichło ale dalej je słychać.

Nie mam już siły :ranting1:

oglądaj do skutku tam musi gdzies być cos nie tak, moze opaska jest poluzowana :mysli: albo ten EGR masz uszkodzony

Opublikowano

Wy to jak zwykle macie te termine o dupe :wallbash: dzisiaj miałem ostatnią poprawke a od 27 mam zjazdy i to zaczynam od ćwiczeń :wallbash: wiec wątpie żebym lublin zwiedził :embarrassed:

A idź Ty :thumbdown: boisz się a nie "masz zjazd" :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Wy to jak zwykle macie te termine o dupe :wallbash: dzisiaj miałem ostatnią poprawke a od 27 mam zjazdy i to zaczynam od ćwiczeń :wallbash: wiec wątpie żebym lublin zwiedził :embarrassed:

A idź Ty :thumbdown: boisz się a nie "masz zjazd" :thumbdown:

:polew:

Ci mówie :tongue4:

Opublikowano

Robercik, dziękuję bardzo :thankyou2:

Teraz mam zagadkę co to za błąd:

00626 - Glow Plug Indicator Light (K29)

31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

Światło indykatora świecy żarowej, nie mam pojęcia o co chodzi

_________________________________________________

Zamówiłem już vaga :lol1:

No to gicior :good:

Te logi które robiliśmy zapisały się w folderze Vag-com w katalogu Logs, podeślij mi je

Opublikowano

nie kupuj, te co masz są git :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.