Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mechanik powiedział, że to NIE turbina :dance: Najprawdopodobniej wąż przy IC.

To dobrze :good:

Ja dzisiaj ogarnałem temat tego tylnego wachacza, toszto masakra była od 12 do 18:30 u mechaniora, tym razem u Lesisza w Dęblinie :gwizdanie: na zbierzności miałem 13mm róznicy miedzy ustawieniem wymaganym :wallbash:

to niezła rożnica, zresztą gołym okiem było widać, że coś jest nie tak

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

janjazda Interfejs doszedł ? były już pierwsze Logi ?

Trzeba mi skasować poduchę :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

doszedł już dawno :tongue4: logi były ale narazie statyczne, moge skasowac jak załatwisz lapka :polew:

Opublikowano

Oka, jak się pojawię to z kompem :decayed:

Opublikowano

Fajny zlocik pod K2 teraz jest Pare fajnych furek stoi kto przeczyta to w autko lub na rower :decayed:

Bede sie tam krecił przez jakiś czas

Opublikowano

ja niedługo będę pod K2 :hi:

Opublikowano

Pany może jutro ktoś będzie chętny na małego spontana :cool1:

Opublikowano

żony nie ma po południu ok tylko piszcie o ktorej

moze pirwszy spontan mi wejdzie :decayed:

Opublikowano

nom mi tak jak zawsze :tongue4: czyli tak w granicach 17 :wink4:

Opublikowano

_Solar_

A to Ty na Wawe będziesz po spontanie śmigał ? czy po prostu lubisz sobie tak w niedzielę po wieczornej mszy wpaść z Chełma do Ryk na spontana :przebiegly::hi::decayed:

Opublikowano

a nom bede jechał do stolycy :naughty: po spontanie :>

Opublikowano

jeśli będę o jeszcze w Rykach o 17 to wpadne :cool1:

Opublikowano

To pewnie się miniemy gdzieś na trasie :decayed: ja o 18 kończę pracę i na Richmond śmigam. Więc to dopiero będzie spontan :kox: sekundowy :witch: no chyba że na obwodnicy Garwolca się miniemy :zyzol:

Opublikowano

bigos_s a masz radyjo CB :naughty:

Opublikowano

Nie ale radio Maryja i Józef łapię :sesese: to moze bym smsa z wiadomością do ojca prowadzącego wysłał że cię namierzyłem i podał bym koordynaty zatoczki a on by wtedy to no wiesz w eter :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 14:40_________________________________________________

tyle że byś musiał na nasłuchu jechać :buahaha:

Opublikowano

A ja myślałem Ze radio Maryja i ksiedza Rydzyka łapiesz :tongue4::pleasantry: ten sms to nie głupi pomysł :lol1:

Opublikowano

Nie...... Rydzyk zmienia fakty i jak by on koordynaty puścił w eter to pewnie byśmy wylądowali w Jeruzalem albo przynajmniej w Licheniu :kox:

A radio Józef to porządna firma :naughty: na stałe w unitrze mam ustawione pod pierwszym przyciskiem i w autostarcie (unitra 215gp - najnowszy model świeżo odebrany po ostatniej sumie z zakrystii - radyjko KOX nie to co jakieś tam te wasze RNSe itp.

:kox: :kox: :kox:

A tak na marginesie to w Lanosach takie montują w standardzie - prawda Kowi87 ??

:grzywa:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Ja sie wakacjowałem od środy :kox:

A tak na marginesie to w Lanosach takie montują w standardzie - prawda Kowi87 ??

:grzywa:

:decayed:

Opublikowano

:hi: Ja sie wakacjowałem od środy :kox:

A tak na marginesie to w Lanosach takie montują w standardzie - prawda Kowi87 ??

:grzywa:

:decayed:

Miałem napisać, że jak Kowiego nie ma to cisza na forum :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe i tak ładnie rozkreciliście tematcik jak mnie nie było :naughty:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 13:56_________________________________________________ebapano.th.jpg :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.