Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi87 wyrwzałeś już klamki czy z polipoliftowymi klamkami dalej jeździsz :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 wyrwzałeś już klamki czy z polipoliftowymi klamkami dalej jeździsz :tongue4:

mam cały czas polipoliftowe :wallbash: ale oddałem juz nowe do malowania, tylko musze skontrolować jak tam postęp prac jutro

Prawdopodbnie mam przeładowanie na turbince :disgust: Wiecie jak sprawdzic zaworek N75???

Opublikowano

Wiecie jak sprawdzic zaworek N75???

:vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

Wiecie jak sprawdzic zaworek N75???

:vaglogi:

no będe musiał

Opublikowano

Kup Nowe auto :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kup Nowe auto :kox:

nawet ostatnio za angolem sie rozgladałem :kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9798059

idealny dawca :naughty:

Opublikowano

Kup Nowe auto :kox:

nawet ostatnio za angolem sie rozgladałem :kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9798059

idealny dawca :naughty:

w koncu kierownice bys z mienił z tego 3 polifta na mormalną :polew:
Opublikowano
  • Autor

sie śmiejesz wszystko jest w planie od roku juz :polew: w bagazniku widziałes co jeżdzi :polew: :polew:

Opublikowano

nawet ostatnio za angolem sie rozgladałem :kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9798059

idealny dawca :naughty:

Kupuj ja biorę zderzak przedni i halo... za browara :decayed::polew:

Zmiana planów same halo biorę, bo spryskow szkoda :D

Opublikowano
  • Autor

chce ktos cos jeszcze :polew: :polew: oczywiscie silnik boczki drzwi i bagażnika moje :gwizdanie:

Opublikowano

To ja bieeeere ten daszek nad lusterko wsteczne :kox:

całą resztę mam kozacką, popopopoliftową :polew:

a drobiazgi wnętrza z B9 nawet :naughty:

Opublikowano

a drobiazgi wnętrza z B9 nawet :naughty:

takie stare drobiazgi z B9 pchałes :tongue4: ja już mam z B10 :kox::polew:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

Dobra to wpisywać sie na liste z koncertem życzeń :decayed:

Opublikowano

dobra to na początek dożywotnia ilość paliwa na jedenej z renomowanych stacji :naughty::kox: a auto z konkretnym silnikiem to już sobie pozniej dobiorę :kox::przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

dobra to na początek dożywotnia ilość paliwa na jedenej z renomowanych stacji :naughty::kox: a auto z konkretnym silnikiem to już sobie pozniej dobiorę :kox::przebiegly:

Ty nie mozesz niepełnoletni jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: według profilu :banned:

Opublikowano

dobra to na początek dożywotnia ilość paliwa na jedenej z renomowanych stacji

NESTE ?[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 22:58_________________________________________________

:polew: :polew:

Dobra to wpisywać sie na liste z koncertem życzeń :decayed:

To ja coś Wodeckiego poproszę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to teraz pytanie kto sie składa na angola :polew: :polew:

Opublikowano

Ja biorę lusterko prawe i kratki nawiewów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to czekajcie jak go tylko dorwe to bedzie handel obwoźny częściami :kox: :kox:

tylko musi sie trafić angol w dobrych pieniadzach :tongue4:

Opublikowano

Ja biorę lusterko prawe i kratki nawiewów :gwizdanie:

Agnieszka w domu już Cie chyba prześwięciła na temat tego dużego prawego lusterka :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.