Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

armistead to jak masz w planach nowe tylne lampki to może mi swoje stare odsprzedasz za jakąś przysłowiową flaszkę :rolleyes::tongue4::polew::naughty::kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na razie to tylko plany ale intensywnie myślę. Generalnie to ledy nie podobają mi się za bardzo. Ale te są ładne.

Opublikowano
  • Autor

Pany przyznać sie który bedzie jeszcze jeżdził na letnich :przebiegly: bo w samych Rykach dzisiaj paraliż uliczny :naughty:

Opublikowano

Pany przyznać sie który bedzie jeszcze jeżdził na letnich :przebiegly: bo w samych Rykach dzisiaj paraliż uliczny :naughty:

ja będę jeżdził całą zimę :kox:
Opublikowano
  • Autor

No ja sie własnie zastanawiam czy nie przejsć na zimówki :mysli:

Opublikowano

Daj spokój :tongue4: masz QUATTRO więc po co Ci zimówki :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Daj spokój :tongue4: masz QUATTRO więc po co Ci zimówki :gwizdanie: :kox:

No własnie polatałby troche bokiem a na letnich to d*pa jest przód zbyt wyciąga :disgust: Najlepiej by było jak by załozyć na przód tylko ale tak nie da rady :wallbash:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:52_________________________________________________Ostatnio mi sie bora spodobała :kox: :kox:

k1024img5470.jpg

tylko żeby to miało Quattro :wallbash:

Opublikowano

Eeee jakieś takie to nieforemne :tongue4:

Długo z przodu krótko z tyłu :kox: coś w stylu fryzury depeszowców :evil::kox:

Ja już dzisiaj polatałem bokiem na placu we fabryce :yeee: na moich łysych letnich japonkach :wink4:

ale gdybym miał w wawie zimówki to już bym wymienił helmutowi japonki na gumofilce :cygaro: bo niebezpiecznie się zrobiło.

Opublikowano

Jakby ktoś nie wiedział to zima idzie. Zmiana opon na zimówki, często z kołpakami i takie tam.

Teraz zadanie: proszę dobrze się rozglądać czy na jakimś płocie nie wisi albo na parkingu nie leży taki oto kołpak:

Ts1Do419.jpg

Za odnalezienie :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Wysąłłem Ci pw z namiarem :naughty:

A ja poszukuje jaska(poducha) do Eski po lifcie (czarna), jak by ktos widział za rozsądne pieniadze to wiecie co z tym robić :przebiegly:

Opublikowano

Kołpaki na zimę to złoooooo, ogólnie kołpaki do Audi to najgorsza rzecz jaką można założyć :wallbash::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Kołpaki na zimę to złoooooo, ogólnie kołpaki do Audi to najgorsza rzecz jaką można założyć :wallbash::thumbdown:

:lol1:

Poszukuje jaska(poduchy) od Eski po lifcie jak by którys widział... :naughty: w dobrej cenie :good:

Opublikowano

poszukuje jaska(poduchy) od Eski po lifcie jak by którys widział... :naughty: w dobrej cenie :good:

Ja mam ale Ci nie oddam :polew::tongue4: dobrze mi się na nim śpi :D

Opublikowano

ja mam na zbyciu jaśki (czyt.poduszki ) :naughty:Kowi87 jakiego byś chciał :decayed: wybieraj :wink4:

poszewka-na-jasiek-z-sat_2153.jpg

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox: Solar a nie masz nic z literka S :naughty:
Opublikowano

ja mam na zbyciu jaśki (czyt.poduszki ) :naughty:Kowi87 jakiego byś chciał :decayed: wybieraj :wink4:

poszewka-na-jasiek-z-sat_2153.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

myślałem że padne

Kowi, bierz tą żółtą z Flinstonów :kox:

Opublikowano
  • Autor

O takiej własnie szukam tylko w cenie "promocyjnej" :naughty:

Opublikowano

a to nie jest promocyjna cena :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a to nie jest promocyjna cena :rolleyes:

w jakimś tam stopniu moze i jest :wink4: ale czekam na oookazzzje :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.