Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co jutro spocik o 15?? Bo nawet ja jutro bede miał czas i zagoszcze (jak mi znowu jaki ś wyjazd nie wypadnie)

tylko gdzie się spotykamy??

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ma rejestrację LRY Kxxx??

A niewiem tego :no:

To co jutro spocik o 15?? Bo nawet ja jutro bede miał czas i zagoszcze (jak mi znowu jaki ś wyjazd nie wypadnie)

tylko gdzie się spotykamy??

Jutro o 15 vagowanko :kox:

Ja to ide do K2 poszaleć :tongue4:

Opublikowano

to było skubnąć posta jakiegos to byśmy co zrobili :naughty:

Nie pisałem bo zaganiany strasznie byłem. Teraz pewnie będę w następny weekend.

A widziałem twojego szaraka jak Ci go klinkierem obkładali przed blokiem :decayed:

Na przeciwko PeKSiaka też jakieś Avanciory namierzyłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhe no już skończyli mi garaż robić :naughty:

Pany trzeba będzie gdzieś pod dachem zrobić tego spota bo deszczowo w Rykach :wallbash:

Opublikowano

A tam deszczowo nie ma co histerii siac najpierw spotkamy sie na parkingu a potem będziemy debatować co dalej ;P

Opublikowano
  • Autor

A tam deszczowo nie ma co histerii siac najpierw spotkamy sie na parkingu a potem będziemy debatować co dalej ;P

:good:

vagowanko trza i tak zrobić :decayed:

Opublikowano

A tam deszczowo nie ma co histerii siac najpierw spotkamy sie na parkingu a potem będziemy debatować co dalej ;P

:good:

vagowanko trza i tak zrobić :decayed:

sie zrobi :)

Opublikowano

Kurde już wiem na co zamienie moje Audi :polew:

Opublikowano
  • Autor

I po spocie :kox: :kox: Bigos żałuj że Cie nie było :naughty:

dscn8155.th.jpgdscn8156.th.jpg

Vagowanko tez zrobione :good:

Dzieki wszystkim za przybycie :hi:

Hanson mam dwie naklejki, jedna moge Ci dać, tylko kwestia kiedy odbierzesz :tongue4: a jedna sobie zostawiam na kolejną furke :good:

Opublikowano

Brakuje mojego czarnucha.

Byłby remis sedan vs avant i 1:0 dla czarnych :evil:

Opublikowano

a wy koledzy juz widze zamowienia na częsci z A4 polift zrobiliście :tongue4: jak bedzie na bank a4 Poliftowa to dam znac :good: jedyne co w tej kwesti wiem ze to własnie bedzie ten model i to jak najbardziej w kombi a jaki rok produkcji i ostatecny model to nic jeszcze nie wiadomo :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Brakuje mojego czarnucha.

Byłby remis sedan vs avant i 1:0 dla czarnych :evil:

Jaki tam remis :polew: przecież były 3 Avanty, no przez chwile 4 :tongue4: i jeden Sedan :sick3::polew: :polew:

Opublikowano

Brakuje mojego czarnucha.

Byłby remis sedan vs avant i 1:0 dla czarnych :evil:

Jaki tam remis :polew: przecież były 3 Avanty, no przez chwile 4 :tongue4: i jeden Sedan :sick3::polew: :polew:

Nie wiem jak liczyłem ale tak mi właśnie wyszło :oops:

Zła aura chyba.

Opublikowano

A ja tam wpadłem w jedynym słusznym nadwoziu i zawstydziłem resztę kredensów:tongue4: :polew:

Spokojnie ja rozumiem ze teraz nie bardzo wypada przyznać sie do błędu jakim był vavant wybaczam wam znajcie moje dobre serce:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A kto przyjechał 4 avantem? Conti?

Opublikowano
  • Autor

A taki ziomek z Ryk, ma parówa stajla :polew: :polew: chciał naklejke heheh dałem mu warunek :polew: :polew: wbicie na forum :kox: :kox:

Opublikowano

Bolek, nie mijałem się z Tobą na Stawskiej w DBL jakieś pół godziny temu? Jechałem na Dęblin a Ty na Ryki (Stawy).

Opublikowano

Nie wydaje mi się dawno w DBL nie byłem :no:

ludzie wiedzą co dobre i kupują srebrne sedany w samych rykach już z 5 naliczyłem :tongue4:

nawet poseł Żaczek pogania Srebrnym sedanem :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.