Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie wydaje mi się dawno w DBL nie byłem :no:

ludzie wiedzą co dobre i kupują srebrne sedany w samych rykach już z 5 naliczyłem :tongue4:

nawet poseł Żaczek pogania Srebrnym sedanem :cool1:

Nawet raz wjechał na parking jak mieliśmy spota :naughty: zywcem jak by wiedział o tym spocie bo pokrążył pokrążył i pojechał :thumbdown: Moze na forum jest :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widziałem go ostatnio w K2 :gwizdanie:

Także prawdopodobne, że jest na forum :polew:

A jaką ma fajną rejestrację 50ET.

_________________________________________________

Gdybym miał mojego czarnego golfa ;( to kupiłbym mu takie lampy na tył :kox:

1iwNJA.jpgHXeX9.jpg

Jak mi się audi popsuje,to mówię sobie a mogłem mieć czarnego golfa :polew:

Opublikowano

A właśnie, co z Twoimi ledami na tył ? znalazłeś te co szukałeś ? [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 14:25_________________________________________________http://www.allegro.pl/item799023778_intercoler_audi_a4_1_9_tdi_110_km_1999.html

nie znam się na traktorach ale chyba dabra cena.

Opublikowano
  • Autor

A właśnie, co z Twoimi ledami na tył ? znalazłeś te co szukałeś ? [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 14:25_________________________________________________http://www.allegro.pl/item799023778_intercoler_audi_a4_1_9_tdi_110_km_1999.html

nie znam się na traktorach ale chyba dabra cena.

to jest seryjny cooler :tongue4:

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

A właśnie, co z Twoimi ledami na tył ? znalazłeś te co szukałeś ?

Ledy chwilowo poszły w odstawkę bo kupiłem nowe opony na zimę zamiast ledów.

Opublikowano

A mi wczoraj jakaś piz**da pod blokiem stłukła kierunek :baseball:

Opublikowano
  • Autor

A mi wczoraj jakaś piz**da pod blokiem stłukła kierunek :baseball:

powód do zmiany na zespolone :naughty:
Opublikowano

było by :kox: gdybym jescze ja tyle nie przepijał a on tyle nie spalał :naughty: - wiecznie spłukany ostatnio jestem :gwizdanie:

I ostatnio 75km dzinnie do samej pracy nim robię a przy tym spalaniu :wallbash:

A jak zespolone to DEPO czy jakieś chinole :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Depo :good:

jak cos to mam jedno Valeo używke, ale byś musiał szukać drugiej takiej i z tyłu brak dekielka tez trzeba by szukać :disgust:

Opublikowano

Depo :good:

jak cos to mam jedno Valeo używke, ale byś musiał szukać drugiej takiej i z tyłu brak dekielka tez trzeba by szukać :disgust:

a masz prawą czy lewą lampkę

Opublikowano
  • Autor

mam prawą :cool1:

Opublikowano

mam prawą :cool1:

no czyli normalne bo ja ewentualnie chciał bym lewą :kox:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

a nie wiecie czy dzisiaj jest coś w nowodworze albo w lublinie, bo koło mego sklepu leciało parę prześlicznych subarek i coś tam jeszcze przemknęło ale nawet nie zorientowałem się co to było :>

Opublikowano

Te123Bolek :tongue4: wczoraj namierzony na ul. Młynarskiej :hi:

I żeby nie było - Dałem Ci się wyprzedzić :tongue4: :tongue4: :wink4:

_________________________________________________

Dzisiaj też namierzony, tyle że w Rososzy. migłem światełkami :decayed:

Opublikowano

Robert, pamiętasz jak vagowaliśmy mojego parcha. Wychodziły dziwne rzeczy z EGR. Wczoraj coś mnie naszło i na spokojnie przejrzałem wszystkie logi. Teraz jestem pewien, że jest z nim problem. Albo z samym egrem albo z zaworem nim sterującym (n18).

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zepsuty_egr_czy_adr_n18-t103256.0.html;msg1188808#msg1188808 :toon:

Opublikowano

popraw Adam linki, te od logów bo mi sie nie ładują

Opublikowano

A u mnie wszystko się otwiera.

Opublikowano

chodzi mi o te linki ze zdjęciami logów

Opublikowano
  • Autor

Te123Bolek :tongue4: wczoraj namierzony na ul. Młynarskiej :hi:

I żeby nie było - Dałem Ci się wyprzedzić :tongue4: :tongue4: :wink4:

_________________________________________________

Dzisiaj też namierzony, tyle że w Rososzy. migłem światełkami :decayed:

Pewnie jego braciak sie lansuje :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.