Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no Jeszcze Ten swoje 5 groszy ...... :bicz3: :decayed:

Sedany są zajebistsze i bardziej aerodynamiczne :polew:

sedany może i tak ale nie te wasze limuzyny :tongue4::cool1:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajne to! W czerni go widzę :kox:

Opublikowano

Nie no Jeszcze Ten swoje 5 groszy ...... :bicz3: :decayed:

Sedany są zajebistsze i bardziej aerodynamiczne :polew:

sedany może i tak ale nie te wasze limuzyny :tongue4::cool1:

dzięki Krzyniek za wsparcie :decayed: bo oni nie wiedzą co dobre :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie no Jeszcze Ten swoje 5 groszy ...... :bicz3: :decayed:

Sedany są zajebistsze i bardziej aerodynamiczne :polew:

sedany może i tak ale nie te wasze limuzyny :tongue4::cool1:

dzięki Krzyniek za wsparcie :decayed: bo oni nie wiedzą co dobre :naughty:

trzeba bedzie im chyba na kolejnym spocie dospawać kombi, poznają urok Avanta :polew: :polew:

Opublikowano

Ta i Pług migomatem heftnijcie jeszcze, będzie komplet. :jezyk:

:decayed:

Opublikowano

Nie no Jeszcze Ten swoje 5 groszy ...... :bicz3: :decayed:

Sedany są zajebistsze i bardziej aerodynamiczne :polew:

sedany może i tak ale nie te wasze limuzyny :tongue4::cool1:

dzięki Krzyniek za wsparcie :decayed: bo oni nie wiedzą co dobre :naughty:

trzeba bedzie im chyba na kolejnym spocie dospawać kombi, poznają urok Avanta :polew: :polew:

hehehe, albo kufer im się obetnie i hatchback będzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurcze taka nagonka na Avanty, że strach na miasto wyjeżdzać :kox:

Trzeba chłopaki brać młotek w ręke i klepać te nasze "paskudy" :polew::polew::polew:

Opublikowano

Kurcze taka nagonka na Avanty, że strach na miasto wyjeżdzać :kox:

Trzeba chłopaki brać młotek w ręke i klepać te nasze "paskudy" :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

..... tak i jak bym nie klepał to mi kibel wychodzi :tongue4::polew: :polew: :evil:

Opublikowano
  • Autor

..... tak i jak bym nie klepał to mi kibel wychodzi :tongue4::polew: :polew: :evil:

jeebany :polew: :polew: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano

nie da rady chłopaki nie przekonacie mnie jak większośc zreszta stwierdzam ze sedany bardziej praktyczne wiekszy bagaznik i areodynamika :polew:

ja myslałem ze avanty kupuja tylko ci którzy chcą miec duże bagazniki a tu aokazuje sie ze sedany mają wieksze..... :polew:

jedyny plus dla avanta to to ze łatwiej worki z kartoflami ładowac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema Ogry

Co tam ciekawego słychać w moich rodzinny stronach ? Widzę, że rozstrzygacie spór który od dawana był rozstrzygany.

Tak czy siak avant rządzi :good:

Opublikowano
  • Autor

Siema Ogry

Co tam ciekawego słychać w moich rodzinny stronach ? Widzę, że rozstrzygacie spór który od dawana był rozstrzygany.

Tak czy siak avant rządzi :good:

A po spocie próbujemy przekonać reszte ekipy jeżdzacych kiblami :nose: że Avanty są górą :good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PANY !!!!

Każde sugestie mile widziane.

zaraz wyjeżdzam na Ryki ale wracając z pracy do domu zaobserwowałem że jak włączam lewy kierunek to mi sie automatycznie drogowe włączają (prwy jest ok) kierunki migają tylko z mijania na drogowe się zmienia.

da się na szybko coś z tym zroboic?

Opublikowano
  • Autor

PANY !!!!

Każde sugestie mile widziane.

zaraz wyjeżdzam na Ryki ale wracając z pracy do domu zaobserwowałem że jak włączam lewy kierunek to mi sie automatycznie drogowe włączają (prwy jest ok) kierunki migają tylko z mijania na drogowe się zmienia.

da się na szybko coś z tym zroboic?

Bigos moze lepiej załóż watek na ogólnym szybciej ktos odpowie, ja w ogóle nie mam kierunków, tzn nie migaja bo do przerywacza sie jeszcze nie dostałem :disgust:

Opublikowano

na to nie ma czasu myje dupke i jadę choinko - limuzyną na Ryki. :decayed:

Opublikowano

Siema Ogry

Co tam ciekawego słychać w moich rodzinny stronach ? Widzę, że rozstrzygacie spór który od dawana był rozstrzygany.

Tak czy siak avant rządzi :good:

A po spocie próbujemy przekonać reszte ekipy jeżdzacych kiblami :nose: że Avanty są górą :good::polew: :polew: :polew:

Nie da rady mnie nie przekonacie jak szukałem auta nawet nie zauważałem czegoś takiego jak avant bo myslałem że to jakiś kredens no bo gdzie to do samochodu, w avancie mozna co najwyżej kupe zrobić (i kto tu kiblem jezdzi :tongue4:) :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

No nie wiem który bardziej nadaje sie na kibel.... jakby w tylnej klapie w sedanie dziure zrobić to dużo wygodniej by było jak w Avancie..... :polew:

Opublikowano

albo wystarczy otworzyć tylną klapę, siąść na zderzak i jest kibel :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.