Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno do Ciebie nie zaglądałem i powiem ci po krótkiej lekturze że jesteś psychol :decayed: liczyłeś kiedyś ile w&ebałeś w tę skarbonkę ?

To kiedy przymierzamy te fele do mojego? bo znając życie to już masz nowego plana na lato :wink:

jak sie sezon zacznie nowy to możemy przymierzyć, ale opony z przodu do zmiany, popękane:facepalm: moze coś przez zime nowego upoluje, choć nie powiem te flaty mi sie podobają:grin:

no chyba ze mnie złapiesz jak bede zmieniał na zime:wink: jakos pod koniec listopada, no chyba że zacznie rzucać bałwanami srogo z nieba:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To daj znać jak będziesz zmieniał na zimówki może akurat w LRY będę. mi też się podobają :naughty:

Ile razy nie przejeżdżam to zawsze przykuwają wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo prosty wzór:naughty:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Ładne felgi 18" Orginał Ronal 4 szt 5x112 (2744266131) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym takie chciał: FELGI AUDI A6 A4 VW PASSAT +ŚRUBY 5x112 17" (2723240575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale nie wiem czy oryginały nie były w 18", a nie bardzo bym chciał jakichś włochów bo się boje o trwałość.

koledzy, orientujecie się, jak jest z porannymi wyjazdami z Ryk do Puław, jakimiś Busami czy autobusami? szukam jakichś rozpisek ale średnio mi to idzie a potrzebne mi jakieś w miare pewne info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Józefowie będę, bo będę montował navi i bt w CC

Pomyślimy :wink: ale ja mogę tylko po 17.30/18.00 + dojazd w normalny dzień najwcześniej. Więc nie wiem...

Do której tam będziesz? I kto Ci to montuje? jakiś rezacz z jakiegoś forum czy co?

Zlitujcie się... 17'' do B7? Jaja chyba sobie robicie. W B7 na 19'' i 1BE jest mega komfort... A nie jakieś tam 17''... :decayed:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

ja bym takie chciał: FELGI AUDI A6 A4 VW PASSAT +ŚRUBY 5x112 17" (2723240575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale nie wiem czy oryginały nie były w 18", a nie bardzo bym chciał jakichś włochów bo się boje o trwałość.

to plastelina... Ori były 18 i 19''... A ten wzór dobrze wygląda dopiero w 19'', jak kupisz 17'' to będzie kupa straszna... No i ori w takim wzorku kosztują majątek... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy :wink: ale ja mogę tylko po 17.30/18.00 + dojazd w normalny dzień najwcześniej. Więc nie wiem...

Do której tam będziesz? I kto Ci to montuje? jakiś rezacz z jakiegoś forum czy co?

Zlitujcie się... 17'' do B7? Jaja chyba sobie robicie. W B7 na 19'' i 1BE jest mega komfort... A nie jakieś tam 17''...

to plastelina... Ori były 18 i 19''... A ten wzór dobrze wygląda dopiero w 19'', jak kupisz 17'' to będzie kupa straszna... No i ori w takim wzorku kosztują majątek... :decayed:

Nawiservice w Józefowie, a do której to nie wiem, od rana, pewnie do 15-16

taaa, najlepiej 21" a na zime 19" żeby ładnie wyglądało i minimum -50mm, żeby drogowców zimą wyręczać w zgarnianiu śniegu :Pa latem w wyszukiwaniu dziur:P

wiem, że sporo kosztują, bo fajny wzór :P i nowe są, nie sądze bym się na 18 zdecydował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedź sie na 18tce i szerokim kapciu, jest owiele lepiej niz na mniejszym kole, a w b7 17ka wygląda 16ka w b5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 w moim b5 fajnie wyglądała :P

nie mam od kogo pozyczyć kół 18 żeby do siebie założyć.

wiem, że to ładniej, ale już się spotkałem tutaj na forum z tym, że ludzie np w b8 schodzili z 18 na 17, bo mało wygodnie, a ja robie sporo tras po różnych ku***dołkach i nie chciałbym zawiechy zmarnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na funkcjonalność głównie wpływa zawiecha, ja mając -30 i obecne koła jeżdziłem normalnie, różnica jakaś tam była przy pokonywaniu wąskich policjantów, było nieco sztywniej, dopiero jak wpadł gwint to sie dosć zmieniło:wink: ale kolega ma 18 i 225/40 w astrze i seryjny sporotwy zawias i jeździ ciagle ryki - lublin - biłgoraj i mówi że nie zejdzie nizej:decayed:

zresztą w B7 chyba przejdzie opona 225/45:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wyglada 1BE w B7, w B5 był koza, ale znowu jak w B6 daje sie -30 to stoi bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja zrobilem 1be i nadal mi sie wydaje wysoki, ale moj zderzak przy krawezniku stwierdzil inaczej :P

a z kolei nie chce bardziej obnizać, by nie mieć problemów z jazdą jak w b5, gdzie szurałem dołem po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Co tu taka cisza??? :decayed:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Kowi daj to do działu sprzedam bo ja mam za mało postów i nie mogę dać ogłoszenia.

AUDI A4 B5 LIFT 99-01 MANETKA MANETKI PRZEŁĄCZNIK (2811648571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena dla forumowiczów będzie niższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind chciałeś kiedyś 16'' do CC założyć? :naughty: Da się ale:

8170977798_a0c16a7347_c.jpg

gorzej niż B5 na 15'' :facepalm: wg mnie 17'' to minimalna minimalność do tego samochodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...