Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swap 2.7 bi turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I mają rację, koszta w stosunku do 1.8T razy dwa.

Ale frajda o wiele wieksza :decayed:

Opublikowano

Cos za cos:) koszta napraw napewno wyzsze ale czy to 2.7 czy 1.8 to zalezy na co tafisz

Opublikowano

Obojętnie jak Dev pisze koszty x2 nie ulega wątpliwości. Nie dość że motor większy to i wszystko co najważniejsze jest po 2 sztuki.☺

Opublikowano
  • Autor

Ale chyba nie leci zawsze wszystko x2 :)

Sam już nie wiem co chce...

Motor czeka

tmp_21881_20160528_1219421267102582.jpg

Opublikowano

Już go porządnie uszczelniłeś czy wkładasz jak stoi ?

Ja w tej chwili czekam na większe turbiny i rozpoczynam składanie grata.

20160513_144437_1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dopiero pokrywy zaworow i kilka tmp_21815_20160524_1625321267102582.jpg

photo hosting[/uelementów

Opublikowano

Coś Ty zrobił tej skrzyni ?

Opublikowano
  • Autor

2h częścilem i odmalowane :)

Dev daj jakiś kontakt żebym Napisał

Opublikowano

Tel poniżej :wink:

Opublikowano

wpadła do wiadra z farba :P

krzysiu rob swapa potem ją kupie :P

Opublikowano

Jednak sprzedajesz swapa ? :)

Dev skąd turbawki bierzesz ?

Opublikowano

Zadzwoń jutro to Ci powiem

Opublikowano

ostatnio dzwoniłem 3 razy to nigdy nie miałes czasu :P serio taka tajemnica ?:) Powoli sie szykuje do modzenia eSki ale jak pytam turbiarzy to nikt nie ma k04 z rs4 a nie wiem czy chce rezac na rs6.. chyba będzie chinol zeliwo..

Opublikowano

Wiem przepraszam. Tyle osób dzwoniło że w końcu nie wiedziałem który to Twój nr.

Cyknij SMSa oddzwonie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
panowie z tego co wiem pompa abs nie podejdzie z b7 do 2.7 bt

pytanie czy sama pompa z 2.7 musi byc czy moze z pompa esp i czyms jeszcze?

Opublikowano

Co Ty wymyślasz ?

Opublikowano
panowie z tego co wiem pompa abs nie podejdzie z b7 do 2.7 bt
pytanie czy sama pompa z 2.7 musi byc czy moze z pompa esp i czyms jeszcze?

Śmigam pół roku bez dotykania ABS. U mnie koń wyjęty znowu :decayed: Trochę się poduszki powyrywały :grin:

Opublikowano
  • Autor

A jak z immo zrobiłeś?

Dev byłem. Ostatnio w Ulezu na 1/4mili i było. B6 2.7 nie wiem czyje ale kolega powiedział mi że muszę zmienić pompę ABS z b5 lub od 2.7 dlatego pytam

Zastanawiam sie jeszcze czy wywalić wisko czy może wstawić zamiast jednego elektrycznego?

Opublikowano

W życiu bym tego silnika nie swapował. wszystko drogie, awaryjny na maxa, bierze olej, poci się z każdej uszczelki, zero frajdy z jazdy

Opublikowano
  • Autor

W życiu bym tego silnika nie swapował. wszystko drogie, awaryjny na maxa, bierze olej, poci się z każdej uszczelki, zero frajdy z jazdy

co jest drogie ?

co jest awaryjne ?

bierze kazdy olej w którym poszło uszczelnienie

poci sie tylko z pokryw i fazatorów, 160zł uszczelnienie wszystkiego

a co daje frajde z jazdy jesli 2.7 300km+ tego nie daje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.