Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Hyhy no i to sie mje podoba :a4fan:

A co mu się w ryjek stanęło? Czy do zmiany kół i spasów zdeś zdjęty ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modyfikacja ktora byla dawno w planach, nawet u Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przejmujesz ten temat i wrzucaj tu na bieżąco zmiany.

Obserwujemy temacik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się powiedziało "a" to trzeba powiedzieć "b", więc na początku chciałbym się przywitać i jak już wiecie jestem właścicielem fury Pana wyżej, a dokładniej od 10 sierpnia 2019 roku. Zakup był przeze mnie przemyślany ponieważ chciałem kupić pomodzoną b6 lub b7, bo wiem ile kosztuje robienie to na własną rękę. Z początku zakładałem kupno tylko z silnikiem 1.8t lub 2.0t, jednakże po braku ofert przez jakieś 0.5 roku padło na kolejną w moim posiadaniu gnojówkę. Autko użytkowane jako daily.

Moje wcześniejsze wozidło: Ibiza 6l 1.9tdi ASZ totalna seria przedliftowa 170/405 dłubałem sam, więc nie chciałem kupić serii i brnąć w to samo od początku.FB_IMG_1587319438865.jpg

Dzięki Mateuszowi nie mam za bardzo co modzić bo to co bym chciał mam już zrobione i mi to pasuje ? 

Jedynym pożądnym modem, przy którym mógłbym się wykazać jest quattro i miał on być montowany, ale z czasem stwierdziłem, że jest mi to zbędne i mod idzie w daleką odstawkę.  

W planach dodanie drobiazgów takich jak:

- odświeżenie wnętrza chromowanymi przyciskami, nakładkami na pedały z B8

-dodanie bose

- na następny sezon zrobienie tego czego nie udało się zrobić teraz czyli zmiana koloru zacisków.

 

Dodaję parę fotek z naturalnego środowiska 1.9, czyli wsi ?

Uprzedzam, wpisy że koza itp. wiem o tym, ale nie jestem zwolennikiem gwintów i tak o sobie skręciłem.

 

Auto po kupnie w takim setupie:

IMG_20200419_194840.jpg

Felg docelowych na lato nie było, więc było trzeba poszukać. W okolicy znalazła się oferta po taniości, więc pojechałem i kupiłem.IMG_20200213_095833.jpg

Pompei et 33 19' (znowu ?).

Kolor jednak nie przypadł do gustu więc trzeba było go zmienić i nałożyć nowe kapcie.IMG_20200227_152020.jpg

Tak więc prezentuję mój setup 2020:

IMG_20200419_191950.jpgIMG_20200419_184023.jpgIMG_20200419_194226.jpgIMG_20200419_190028.jpg

Dużo się raczej nie zmieni w przyszłości, więc temat raczej nie będzie często aktualizowany, a z napraw mechanicznych nie widzę sensu.

Bonusik patentowy:

Pozdrawiam wszystkich 

Ciao :a4fan:

IMG_20200419_193825.jpg

Edytowane przez Pkn
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Niech bezawaryjnie służy !

A cóż to za kolor felg?

To jakiś plastidip?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj rozbłysku na tych światłach bo to psuje strasznie efekt... 

Dla mnie to bez sensu taka kontynuacja tematu, powinien być założony nowy z ewentualnym odnośnikiem do tego ?

Dostałeś mega furę, dbaj o nią! Powodzenia i szerokości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek felg napewno kontrowersyjny, felga w jedynych słusznych parametrach, no i fajnie z tą przednią blachą ogarnięte :thumbup1: aaa no i cupra też pasi. Wyszmalcuj oponki, skręć gwint delikatnie ( albo tak jak był) i cycuś malina :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag podejrzewam, że te rozbłyski na światłach to raczej naturalny efekt zdjęcia pod tym kątem, bo też mi się tak robiło jak jej pykałem fotki mordy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, black4 napisał:

A cóż to za kolor felg?

To jakiś plastidip?

Malowane proszkowo 

Ral 250/ra447   - taki mi podali, ale pierwsze widzę takie oznaczenie koloru.

36 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie dawaj rozbłysku na tych światłach bo to psuje strasznie efekt... 

Dla mnie to bez sensu taka kontynuacja tematu, powinien być założony nowy z ewentualnym odnośnikiem do tego ?

Dostałeś mega furę, dbaj o nią! Powodzenia i szerokości ?

Rozbłysk wyjaśniony, tematu nie będę zakładał bo auto już zmodzone, a zakładanie tematu żeby raz na 3 miesiące wrzucić zdjęcie po myjce to chyba się mija z celem. Jeśli temat bedzie otwarty to rzucę co jakiś czas fote.

 

51 minut temu, Gregorski3 napisał:

Szkoda tylko ,że indeks nośności opon to 88 .

Jak większość b6/7 na 19 ?.

Wzmocnione to trochę podnoszą ten indeks.

 

22 minuty temu, KoJ@K napisał:

Kolorek felg napewno kontrowersyjny, felga w jedynych słusznych parametrach, no i fajnie z tą przednią blachą ogarnięte :thumbup1: aaa no i cupra też pasi. Wyszmalcuj oponki, skręć gwint delikatnie ( albo tak jak był) i cycuś malina :dance2:

Zdjęcie nie oddaje koloru felg na żywo, jest bardzo dopasowany pod kolor nadwozia (przynajmniej według mnie). Gwint ewentualnie tył trochę w dół, przód zostaje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega pomodzone besześć , aż strach cokolwiek modzić aby nie zepsuć ale wiadomo , że to 'neverending story'.  :guma:

Jesteś obserwowany.  

coolbiglasses.gif  ...................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Zapraszam falołersów :whistling:

 

 

Szefie, nie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...