Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg


Zbychuwow

Rekomendowane odpowiedzi

Widać świetnie leży przednią felga,pomysł już jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za pług  robiłeś ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Powiedzmy że sprawdzałem czy w razie co się da [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy czy zmieniał ktoś nakrętki gwintu z tylu w quattro? Chodzi o KW spotkała mnie mała niespodzianka i jestem w kropce puki co. Wesele tyle kosztowało i nie wejdzie? [emoji58]ead39e4feb71c9a64d1b7e5740eb65ce.jpg80c2ef0e4e8a1291b9b5373b7d632d32.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Zbychuwow napisał:

Panowie pomocy czy zmieniał ktoś nakrętki gwintu z tylu w quattro? Chodzi o KW spotkała mnie mała niespodzianka i jestem w kropce puki co. Wesele tyle kosztowało i nie wejdzie? emoji58.pngead39e4feb71c9a64d1b7e5740eb65ce.jpg80c2ef0e4e8a1291b9b5373b7d632d32.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Główke sie rozkręca, a jelsi ktoś to na klej złozył to musisz rozebrać amortyzator, da sie to zrobić, przy okazji zobaczysz czy wkłady AL-KO czy inne siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem właśnie że ta główka się odkreca. Ale nie jest to proste, rur raczej nie bd rozkrecal bo raz że nie mam tyle czasu a po 2 się boję [emoji23] ogolnie roboty jeszcze sporo bo grubszy serwis naodkladalo sie a muszę mieć auto do soboty [emoji52]5a5d1a1c4f5e5e5d3d195d22527b453a.jpg876ffa3d06472bfbddefd30ef06be000.jpgae4e9726d944c8064baf75d1f324f009.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maluszek niestety umarł śmiercią naturalną, właściciel wyjechał do UK, ja byłem zbyt młody i niemal kto o niego zadbać ż czasem wrosl w ziemię [emoji52] teraz to już jest do niczego ledwo się w kupie trzyma

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnio czasu nic pisać nic wstawiać ale co by temat nie zaginął gdzieś na odległych stronach i nie było że nie poskladalem wrzucam jakieś słabe foto, pozdr ✌

20180618_232800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

Jak dla mnie relingi  właśnie dobrze są dopasowane

Ale brakuje chromowanych ramek w około z szyb

Właśnie o to chodzi, jeśli brak chromów to relingi czarne, w tym przypadku albo zmiana relingów na czarne, albo ramki wkoło szyb chrom ;)  Moim zdaniem czarne relingi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest tak że zależy jak widać, te felgi mają polerowany front i jak np wieczorem  pod innym kątem pada światło się swieci ta polerka to ładnie się zgrywa z  relingami. Generalnie tutaj ciemne wyszły te koła a pod światło dzienne tak nie jest. Co do chromów to dostałem je z autem i leżą od 3 lat na strychu sporo ż tym rzeźby a nie miałem jak do tej pory weny na to żeby to zrobić docelowo miały wpaść   

Edytowane przez Zbychuwow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2018 o 13:38, kaFFFar napisał:

jakbys chcial, mam czarne relingi ? 

 

Hehe dzieki ale mam bo te satynowe ja zmieniałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie muszę zmienić sprzęgło u sb w samochodzie, chciałbym pozbyć się dwu masy i najlepiej coś wzmocnić seryjne sprzęgło przy okazji takiej roboty jednocześnie nie wydawać fortuny bo mam ślub za 2 tyg muszę oszczędzać:p może ma ktoś z was jakiś patent albo nawet zestaw na sprzedaż używany? Jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że sprzegło najlepiej zapodaj z 1.9TDI awx, a dwumase masz do wymiany też?? coś się dzieje czy poprostu przy okazji wymiany sprzęgła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...