Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2018 o 22:16, Adam87 napisał:

 

W sumie racja.. odświerzony lakier, to autko będzie wyglądało jak z salonu :naughty:

A jeszcze zapytam jak malujesz cały to w ori kolor czy dorzucisz coś perły???

Maluje w Ori kolor nie chce nic dokładac itp poniewaz sam kolor w seri jest rewelacyjny i wedlug mnie najlepszy.

W dniu 14.06.2018 o 22:55, d3jv napisał:

pod listwami miałeś zapewne korozję? mnie czeka to samo ?

Nie bylo

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie wygląda kolorowo - purchle zaczęły już się wydostawać spod listew, aczkolwiek jeszcze nie wygląda tragicznie.. głównie bierze przód, tył jeszcze do przeżycia... Auto ze Szwecji, flotówka i 10 lat po tamtejszych drogach zrobiło robotę.. pod koniec miesiąca leci do blacharza i działamy z tematem, wspomnę mu o tych błotnikach w takim razie. Będę obserwował temat bo zapowiada się ciekawie :)

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 20:35, d3jv napisał:

U mnie też nie wygląda kolorowo - purchle zaczęły już się wydostawać spod listew, aczkolwiek jeszcze nie wygląda tragicznie.. głównie bierze przód, tył jeszcze do przeżycia... Auto ze Szwecji, flotówka i 10 lat po tamtejszych drogach zrobiło robotę.. pod koniec miesiąca leci do blacharza i działamy z tematem, wspomnę mu o tych błotnikach w takim razie. Będę obserwował temat bo zapowiada się ciekawie :)

u mnie tył był bez rdzy

Mysle tez nad wstawieniem Vfiz do licznika RS4,czy ktos moze sie ta ten temat wypowiedziec czy np jest sens wstawiania go ???

 

Kolejne zdjecia :D

 

35463305_1585360148256957_8957206999351689216_n.jpg

35403898_1585358728257099_4540709738240802816_n.jpg

 

 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód to standard jeśli chodzi o rdzę, co do vfiza polecam jak najbardziej, naprawdę wart swojej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karol1981 napisał:

Przód to standard jeśli chodzi o rdzę, co do vfiza polecam jak najbardziej, naprawdę wart swojej ceny. 

No własnie mysle czy az tak jest mi potrzebny bo posiadam zegra Depo 4w1 i w nim mam temp. oleju,cisnienie oleju,Volt oraz doładowanie turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ladnie.. u mnie tez przednie blotniki chrupie ale juz darowalem sobie temat reanimacji bo niema co ratowac - za mocno pojedzone odod wewnatrz.

W przyszlym roku wstawie drugie jak juz zacznie na zewnatrz wypelzac

Te kratki od rs4 duza rzezba zeby zamontowac ? Fajnie wygladaja

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, daglas napisał:

Ladnie ladnie.. u mnie tez przednie blotniki chrupie ale juz darowalem sobie temat reanimacji bo niema co ratowac - za mocno pojedzone odod wewnatrz.

W przyszlym roku wstawie drugie jak juz zacznie na zewnatrz wypelzac

Te kratki od rs4 duza rzezba zeby zamontowac ? Fajnie wygladaja

Co do rzezby z kratkami to jeszcze nic nie robiłem bo auto w malowaniu a dopiero bede je mial w pierwszym tygodniu lipca. No ja miałem troche mankamentow z lakierem a to ktos dzwiami przywali a to gdzies malutkie ryski itp wiec juz calkowicie chcialem miec perełke. 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Co ro rzezby z kratkami to jeszcze nic nie robiłem bo auto w malowaniu a dopiero bede je mial w pierwszym tygodniu lipca. No ja miałem troche mankamentow z lakierem a to ktos dzwiami przywali a to gdzies malutkie ryski itp wiec juz calkowicie chcialem miec perełke. 

Az nie chce mi sie wiezyc, jak zobaczylem Twoj temat jako jeden z pierwszych to myslalem ze sie posikam z podniety. za***iście wyglada, mocno zrobiony. Ogolnie za***isty projekt ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, daglas napisał:

Az nie chce mi sie wiezyc, jak zobaczylem Twoj temat jako jeden z pierwszych to myslalem ze sie posikam z podniety. za***iście wyglada, mocno zrobiony. Ogolnie za***isty projekt ! 

Dzieki za dobre slowa,to jeszcze nie koniec,bo chce jeszcze wstawic AirRide no i ten 2.7BiTurbo to teraz po malowaniu najwazniejsze rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz ogolnie nie chce mi sie z Toba pisac :P

2,7 za***ista opcja mocno rozwojowy tylko teraz wiekszosc tych silnikow podejrzewam mocno zmeczone. za***ista opcja by bylo 3,0 tfsi zmiana kolka kompresora i program nado 450 km ale nie wiem zupelnie jak z wsadzeniem tego. Jeden projekt 2,7 biturbo na zywo widzialem w b7 i mega tam ciasno bylo pod maska bylo :D

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, daglas napisał:

No to juz ogolnie nie chce mi sie z Toba pisac :P

2,7 za***ista opcja mocno rozwojowy tylko teraz wiekszosc tych silnikow podejrzewam mocno zmeczone. za***ista opcja by bylo 3,0 tfsi zmiana kolka kompresora i program nado 450 km ale nie wiem zupelnie jak z wsadzeniem tego. Jeden projekt 2,7 biturbo na zywo widzialem w b7 i mega tam ciasno bylo pod maska bylo :D

Juz by bylo po temacie i wszystko by było w aucie ale ze jestem aby w PL 4 tyg to nie mam jak sie narazie to tego zabrac eh ;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mizur138 napisał:

Juz by bylo po temacie i wszystko by było w aucie ale ze jestem aby w PL 4 tyg to nie mam jak sie narazie to tego zabrac eh ;///

Sam bedziesz wsadzal czy oddajesz komus ? Rozkminiales juz co z kompem czy wsadzisz ten od 2,7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, daglas napisał:

Sam bedziesz wsadzal czy oddajesz komus ? Rozkminiales juz co z kompem czy wsadzisz ten od 2,7 ?

Oddam do chłopakow z CzornyCustoms i oni wszystko ogarna mi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mizur138 napisał:

Oddam do chłopakow z CzornyCustoms i oni wszystko ogarna mi 

Ty masz u siebie teraz wkladke kna czy stozek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, daglas napisał:

Ty masz u siebie teraz wkladke kna czy stozek ?

Aktualnie wkladke K&N ale niedlugo wkladam stozek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mizur138 napisał:

Aktualnie wkladke K&N ale niedlugo wkladam stozek

Bedziesz dodatkowo stroil pod niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2018 o 21:11, daglas napisał:

Bedziesz dodatkowo stroil pod niego ?

Będę stroil całkiem od nowa bo wlatuje pompa paliwa od s4 b7,wtryski 630 itp

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, davidlive napisał:

Pompa ob s4 b7 nie będzie pasowała. Pamietaj ze baj jest od b6. 

Dobrze jest kupić auto od kolegi z forum, :) w razie co powie co jest w aucie :D

Będziesz zmieniał turbo, ponownie stroił 1.8t a później wrzucisz 2.7 biturbo ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...