Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Drgania silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę odbiegliście od tematu :naughty:

Zaden , czy odpięcie kostki wyeliminowało drgania?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

ja mam podobne drgania i chetnie wyprobuje sztuczki z odpieciem kostki, ale nie wiem gdzie jej szukac? Moze ktos podpowie?

Opublikowano

Witam,

ja mam podobne drgania i chetnie wyprobuje sztuczki z odpieciem kostki, ale nie wiem gdzie jej szukac? Moze ktos podpowie?

masz na poduszcze tej od strony kierowcy.Ja wymienilem poduski i nic nie pomoglo.

U mnie sa jeszcze inne wibracje przy 1600-2000 tys obrotow i wczoraj oddalem znow auto do ASO.Tym razem powiedzialem juz dosc stanowczo milemu panu ze jak te wibracje nie znikna to nawet nie maja po co do mnie dzwonic bo zwyczajnie nie odbieram auta.Jak nie wiedza gdzie szukac to niech wyls silnik do niemiec albo do Nasa :evil:

Opublikowano

Turdzi podziwiam Twoją determinację ..... ale tak powinno być...

ostatnio częściej stoi w ASO niż u Ciebie :naughty:

Opublikowano

@turdzi,

mozesz podac wiecej szczegolow a propos lokalizacji? nie jestem jakis zbytnio 'wyczesany' w tym temacie :rolleyes:

Opublikowano
mozesz podac wiecej szczegolow a propos lokalizacji

ok nie wiem tylko o jaka lokalizacje ci chodzi ?

serwisu , miejsca zamieszkania , wibracji ? :wink4:

Opublikowano

sorry :) chodzilo mi o lokalizacje tej kostki. napisales "masz na poduszcze tej od strony kierowcy" a to mi niewiele mowi. Jak mialem VW to sciagnalem sobie instrukcje serwisowa z netu i znalem kazda srubke gdzie jest. Tutaj niestety takiego komfortu nie mam...

Opublikowano
Tutaj niestety takiego komfortu nie mam...

jest masz ETKE

a co do kostki to do poduszki podpiety jest kabel widac to golym okiem zaraz po otwarciu maski.Silnik masz wzdluz wiec wszystko po stronie kierowcy jest latwo dostepne.

Opublikowano

turdzi:

Chyba wszyscy czekamy na to co powie serwis i czy znajdzie usterkę. Objawy są te same co u ciebie u wszystkich podejrzewam tylko u ciebie juz są mocno nasilone. Robiłem ostatnio trasę 500 km na równej drodze czuć poniżej 2 tys obrotów drganie kierownicy jak by kola były trochę krzywe.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Tudzi ma te same objawy pewnie co wszyscy tylko bardziej jest na to uczulony ....

A Ty Paweł sprawdź ciśnienie w oponach .....

Opublikowano

cisnienie spoko 2.3 w kazdym kole..

Opublikowano

a zbieżność masz ok?? :mysli:

Opublikowano

No walcze panowie z tematem -ASO siedzi cicho jak na razie wiec pewnie tez walcza.Ja jak na razie bawie sie TT ( przyznam ze fajnie zapitala no i brzmi pieknie :notworthy: ) wiec idac dalej tym tropem jak wibracje nie przejda a znow bede musial odstawic auto to beda mi chyba musieli dac w ramach rekompensaty RS4 :evil::wink4:

Opublikowano

No walcze panowie z tematem -ASO siedzi cicho jak na razie wiec pewnie tez walcza.Ja jak na razie bawie sie TT ( przyznam ze fajnie zapitala no i brzmi pieknie :notworthy: ) wiec idac dalej tym tropem jak wibracje nie przejda a znow bede musial odstawic auto to beda mi chyba musieli dac w ramach rekompensaty RS4 :evil::wink4:

niech dadzą Ci na zawsze na wymiankę :naughty:

Opublikowano

madas26:

Szczerze to nie sprawdzałem zbieżności po kupnie samochodu ale jedzie prosto nie ściąga na żadna strone prowadzi sie dobrze ale sprawdzę przy okazji dla świętego spokoju. Zreszta zrobilem na letnich oponach 20 tys i nie widać zadnych oznak ścinania.

Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki.Nabyłem miesiac temu audi B7 140KM.Zauważyłem.że przy gaszeniu telepie silnikiem.Przy B6 tego nie miałem.auto ma udokumentowane 120kkm.Może ktoś wie gdzie ten zawór gaszenia się znajduje w B7.bo ja go nie mogę znalezć.

Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki.Nabyłem miesiac temu audi B7 140KM.Zauważyłem.że przy gaszeniu telepie silnikiem.Przy B6 tego nie miałem.auto ma udokumentowane 120kkm.Może ktoś wie gdzie ten zawór gaszenia się znajduje w B7.bo ja go nie mogę znalezć.

a jaki masz kod silnika?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

moj tez tak lekko wibruje na wolnych ,ale pytanie mam inne ...czy na forum jest ktoś, kto nie ma zadnych ,absolutnie zadnych problemow z tym samochodem....

Opublikowano

np. Kerczi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.