Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Drgania silnika


zaden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja mam podobne drgania i chetnie wyprobuje sztuczki z odpieciem kostki, ale nie wiem gdzie jej szukac? Moze ktos podpowie?

masz na poduszcze tej od strony kierowcy.Ja wymienilem poduski i nic nie pomoglo.

U mnie sa jeszcze inne wibracje przy 1600-2000 tys obrotow i wczoraj oddalem znow auto do ASO.Tym razem powiedzialem juz dosc stanowczo milemu panu ze jak te wibracje nie znikna to nawet nie maja po co do mnie dzwonic bo zwyczajnie nie odbieram auta.Jak nie wiedza gdzie szukac to niech wyls silnik do niemiec albo do Nasa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi podziwiam Twoją determinację ..... ale tak powinno być...

ostatnio częściej stoi w ASO niż u Ciebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podac wiecej szczegolow a propos lokalizacji

ok nie wiem tylko o jaka lokalizacje ci chodzi ?

serwisu , miejsca zamieszkania , wibracji ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :) chodzilo mi o lokalizacje tej kostki. napisales "masz na poduszcze tej od strony kierowcy" a to mi niewiele mowi. Jak mialem VW to sciagnalem sobie instrukcje serwisowa z netu i znalem kazda srubke gdzie jest. Tutaj niestety takiego komfortu nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety takiego komfortu nie mam...

jest masz ETKE

a co do kostki to do poduszki podpiety jest kabel widac to golym okiem zaraz po otwarciu maski.Silnik masz wzdluz wiec wszystko po stronie kierowcy jest latwo dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi:

Chyba wszyscy czekamy na to co powie serwis i czy znajdzie usterkę. Objawy są te same co u ciebie u wszystkich podejrzewam tylko u ciebie juz są mocno nasilone. Robiłem ostatnio trasę 500 km na równej drodze czuć poniżej 2 tys obrotów drganie kierownicy jak by kola były trochę krzywe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tudzi ma te same objawy pewnie co wszyscy tylko bardziej jest na to uczulony ....

A Ty Paweł sprawdź ciśnienie w oponach .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walcze panowie z tematem -ASO siedzi cicho jak na razie wiec pewnie tez walcza.Ja jak na razie bawie sie TT ( przyznam ze fajnie zapitala no i brzmi pieknie :notworthy: ) wiec idac dalej tym tropem jak wibracje nie przejda a znow bede musial odstawic auto to beda mi chyba musieli dac w ramach rekompensaty RS4 :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walcze panowie z tematem -ASO siedzi cicho jak na razie wiec pewnie tez walcza.Ja jak na razie bawie sie TT ( przyznam ze fajnie zapitala no i brzmi pieknie :notworthy: ) wiec idac dalej tym tropem jak wibracje nie przejda a znow bede musial odstawic auto to beda mi chyba musieli dac w ramach rekompensaty RS4 :evil::wink4:

niech dadzą Ci na zawsze na wymiankę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas26:

Szczerze to nie sprawdzałem zbieżności po kupnie samochodu ale jedzie prosto nie ściąga na żadna strone prowadzi sie dobrze ale sprawdzę przy okazji dla świętego spokoju. Zreszta zrobilem na letnich oponach 20 tys i nie widać zadnych oznak ścinania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki.Nabyłem miesiac temu audi B7 140KM.Zauważyłem.że przy gaszeniu telepie silnikiem.Przy B6 tego nie miałem.auto ma udokumentowane 120kkm.Może ktoś wie gdzie ten zawór gaszenia się znajduje w B7.bo ja go nie mogę znalezć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki.Nabyłem miesiac temu audi B7 140KM.Zauważyłem.że przy gaszeniu telepie silnikiem.Przy B6 tego nie miałem.auto ma udokumentowane 120kkm.Może ktoś wie gdzie ten zawór gaszenia się znajduje w B7.bo ja go nie mogę znalezć.

a jaki masz kod silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...