Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tylko się coś pojawi na horyzoncie to suka idzie o glebę, w zeszłą sobotę tak asekuracyjnie się już osłon z pod silnika i skrzyni pozbyłem :przebiegly:, co by ich w przyszłości nie zostawić gdzieś na drodzę :polew:, no ja się w tamtym sezonie przesiadłem na -40(chociaż bardziej mi to przypomina 1BE) i 18", no i nie jest źle, także myślę że na gwincie też dam radę, a pozatym zyję w myśl zasady LOW&SLOW :banan2:

Opublikowano
  • Autor
radę, a pozatym zyję w myśl zasady LOW&SLOW

Ogarniam bo śledze Twój temat już dłuższy czas ale malo sie udzielam na forum :decayed:

Ja sE dłem rade z 15" na 18" + gwint a teraz żałuje że 19" nie zaj&@ałem :decayed:

Opublikowano

no ja też byłem nastawiony na 19 :gwizdanie:, bo i tak musiałem kupować nowe gumy, ale jak zobaczyłem drogi u mnie po zimie to powiedziałem że nii choooja i zostały 18 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No fakt R19" 225/35 to już mocna sprawa :) Ale R18" 225/40 to lajcik :kox:

Jak mój papa ostatnio pojechał moim autem (jego bylo w naprawie) z mamą do pracy to stwierdzili że jedzię się nim jak na taczkach :polew:

Opublikowano

i tak ma być :cool1:

Opublikowano

No fakt R19" 225/35 to już mocna sprawa :) Ale R18" 225/40 to lajcik :kox:

Jak mój papa ostatnio pojechał moim autem (jego bylo w naprawie) z mamą do pracy to stwierdzili że jedzię się nim jak na taczkach :polew:

mój też tak gada choć u mnie są tylko 17 i ori zawias :decayed:

plastuch mocno betonowy ten zawias?

Opublikowano
  • Autor
mój też tak gada choć u mnie są tylko 17 i ori zawias :decayed:

plastuch mocno betonowy ten zawias?

No ciężko mi powiedzieć bo już sie odzwyczaiłem od serii :) Ale jest twardo szczególnie to czuc przy większej prędkości i tak zawnych hopkach :decayed:

Opublikowano

ładny furacz :) gwint i alu :kox:

Opublikowano
  • Autor

ładny furacz :) gwint i alu :kox:

Dzięks :hi:

A ja tymczasem wkońcu sie zebrałem pomalowałem i załozyłem heble 312mm

9458c03fb40d6bda.jpg

6bb4d7ec64ac6804.jpg

Myśle że jak do seryjnej mocy i do takiej po modach mówie tu o okolicach 200kunia+ styknie :)

Opublikowano

pewnie , że styknie , auta nie pałujesz na torze , także spoko , ja zauważyłem tylko 1 małą niedogodność , szybciej abs się załącza , tak to super

Opublikowano

Czemu dałeś kolor taki jak Pan Niemczyk miał u siebie? :decayed:

Opublikowano

Nawet taka sama pucha :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czemu dałeś kolor taki jak Pan Niemczyk miał u siebie? :decayed:

Nawet taka sama pucha :polew:

Hahaha specjalnie kupiłem ten ciemniejszy bo myślałem że daniel miał ten jasny błękit :decayed: zbieg okoliczności :D[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________Wypiepszyłem znaczki A4 i 1.8T auto optycznie szersze i bardziej mi sie teraz podoba :audi: zostawić?

8302e69f0c67d5cc.jpg

Opublikowano

oooo ja wygląda jak mój stary afn :naughty::decayed:

Opublikowano

Ooo... ku..rde ale kozacko się prezentuje :kox:

Znaczek niech zostanie :good:

Opublikowano

A ja myślałem, że chociaż ty będziesz miał znaczki :)

Opublikowano
  • Autor

A ja myślałem, że chociaż ty będziesz miał znaczki :)

Czułem się taki osamotniony to odkleiłem :)

A poważnie to lepiej wygląda :) Wizualnie raczej juz nic się nie zmieni może prawe luterko na większe i przy okazji dokładki w kolor. Poza tym auto ma być ładną serią :decayed:

Opublikowano

Bardzo fajna niunia :good:

Opublikowano

plastuś ... twoja furka to normalnie dla mnie ideał , gdyby tylko miała Q :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dobra Panie co tam masz za gwin i jak się jeżdzi?? ta-technik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.