Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nowsze silniki wcale nie mają większej sprawności termicznej, tu jest bardziej problem paliwa, nie termiki.... no i przeniesienia napędu.
 

Ja od kilku dni jeżdżę na hybrydzie gtb2260 stage 1 perun , wynik 344 km/ 620 nm ( zjechane z 670) zero wibracji , zero uslizgniec ( jak narazie) sprzeglo seria, dwumas od nowości, przebieg ponad 250 tys km samochod na seryjnym ukladzie wydechowym z usunietym dpf i katalizatorami , seryjne intercoolery, pompa seria asb , wtryski CAPA :)

Sa różnice ccwa ma inne tłoki i zawory... slyszalem to juz od kilku osob ktore mocno modyfikowały 3.0 tdi :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

CCWA jeszcze nie aż tak, po za tym masz te same kolektory i większość osprzętu. Zobacz jaki ma wlot CCWA vs ASB... przecież te zwężki w b7 to jakaś kpina...

Opublikowano
  • Autor
Dnia 1.06.2017 o 15:49, marcin4x4 napisał:

Podajesz teoretyczne dla dla CCWA, nie ASB.

Hm, sam PERUN odpisał mi, że potencjał KKK na ich hybrydzie z ASB to ~340/350ps...?

Opublikowano
Dnia 2.06.2017 o 19:17, pksmlody napisał:

Hm, sam PERUN odpisał mi, że potencjał KKK na ich hybrydzie z ASB to ~340/350ps...?

Miałem kilka KKK i każda z nich była szacowana na +30-40hp,  340-350 ogarniesz na komplecie (DP, wydech, FMIC) o ile wtryski zdrowe.

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Póki co zdrowe :naughty:

Zobaczymy co się będzie działo z autem i jakie będą na nie play :wink:

Opublikowano
  • Autor

W dniu dzisiejszym małe rzeczy:

1. Gałka zmiany biegów B8:

668esz0.jpg

2. Włącznik świateł A3 8P:

gms2KSo.jpg

PS. @kaju.... i brak wycieraczek, nie? :decayed:

Opublikowano

Nie pikowana gała ?

Opublikowano
  • Autor

Not. Kiedyś jak wpadnie inna kiera to i tak będzie wsio obszywane :wink:

Opublikowano

:):good:

Opublikowano

Ladnie lecisz z tą mocą :) 300KM plus ponad 600Nm to musi ladnie wciskac w fotel...

Opublikowano

:ok2:

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, blade13 napisał:

Ladnie lecisz z tą mocą :) 300KM plus ponad 600Nm to musi ladnie wciskac w fotel...

Dziękuje! Odpycha się całkiem przyzwoicie, wrażenia z jazdy są całkiem fajne! Ja się już przyzwyczaiłem, fajnie reagują ludzie, którzy jeszcze ze mną nie jeździli... :)

2 godziny temu, Marcinx52 napisał:

:ok2:

:hi:

Opublikowano

Bardzo fajny temacik, szacun za ten ostatni gruby serwis :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Mateusz :hi:

A dzisiaj mała szybka naprawa:

S9myIyH.jpg

Mechanizm wycieraczek odmówił dalszego posłuszeństwa. Zapiekł się tak, że WD40 i młotek nie pomogły :decayed: Kupiony zamiennik z allegro:

http://allegro.pl/mechanizm-wycieraczek-audi-a4-b6-b7-seat-exeo-ger-i6832302077.html

W sklepie z częściami powiedzieli, że mechanizm dzielą na 2 części, 1 jest zamiennik za 98zł, druga ori 580zł :decayed:

Działa jak burza :) 

Opublikowano

Dużo rzeźby z przełącznikiem z A3?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, muunv napisał:

Dużo rzeźby z przełącznikiem z A3?

O Panie... :decayed: A ile wynalezionych nowy słów na k... i ch... i innych... :decayed:

Opublikowano

Tak myślałem, ale chociaż słownik wzbogaciłeś :D hahahah :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teraz człowiek nauczony doświadczeniem pewnie zrobiłby to szybciej. Ale trochę zabawy to kosztuje. wszystko i tak oczywiście robił @kaju :)

Opublikowano
16 godzin temu, muunv napisał:

Dużo rzeźby z przełącznikiem z A3?

hqdefault.jpg

 

wincyj nerwów jak roboty, ale jak już napisano - ile słów nowych się rodzi przy robocie :decayed:

Opublikowano

Coraz fajniejszy ten furacz,co do dokładki fajny pomysł tez do siebie chciałem cos z carbonem ale niestety DTM nie pasuje wiec zamowiłem w ala carbonie dokładke z maxtondesign.

No i oczywiscie moc i moment na duzy plus :D Ładnie sie odpycha zapewne :banan:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.