Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Muszę znaleźć teraz chwilę i ponagrywać nowe filmiki do #1 postu, sam jestem ciekawy, czy będą jakieś różnice...

Godzinę temu, Mizur138 napisał:

amowiłem w ala carbonie dokładke z maxtondesign.

Poka poka jak to wygląda?

Opublikowano
15 minut temu, pksmlody napisał:

Muszę znaleźć teraz chwilę i ponagrywać nowe filmiki do #1 postu, sam jestem ciekawy, czy będą jakieś różnice...

Poka poka jak to wygląda?

http://www.maxtondesign.eu/produkt/a4-b7/front-splitter-audi-a4-b7-.html

Opublikowano
  • Autor

Całkiem masywnie to wygląda! I ma takie "ostrzejsze" kształty niż cupra. Hmm... mam mieszane uczucia. Najważniejsze żeby się podobało :thumbup1:

Opublikowano
36 minut temu, pksmlody napisał:

Całkiem masywnie to wygląda! I ma takie "ostrzejsze" kształty niż cupra. Hmm... mam mieszane uczucia. Najważniejsze żeby się podobało :thumbup1:

W sumie mam tez od cupry wiec jak bede zakladal to zrobie porownanie :)

Opublikowano
  • Autor

Kto bogatemu zabroni... :grin:

Opublikowano
1 minutę temu, pksmlody napisał:

Kto bogatemu zabroni... :grin:

Przy zakupie auta dostalem jako gratis :grin:

Kolego odrazu zapytam zadowolony jests z ledow z tylu,miales jakies problemy z nimi ? 

Opublikowano
  • Autor

Zadowolony to mało powiedziane :silacz:. Problemów 0. Na zdjęciach na prawdę tego nie widać, a na żywo mega robotę robią.

Opublikowano

Tez jestem mega zadowolony a tak jak mowisz zdjecia tego nie oddają,jedyny maly problem to szkoda ze nie idzie ich spasowac tak idealnie jak Ori 

Opublikowano
  • Autor

A to muszę się przyjrzeć dokładniej bo wydawało mi się że u mnie dobrze leżą. Rzucę okiem jak pójdę do samochodu.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

622 Nm to juz musi ładnie w fotel wbijać  :decayed:

Opublikowano

czym wy czyścici ULTERY ze swięcą sie jak psu jajca ja mam dpf i od razu mam czarna końcówki jak smoła :(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny furacz, powodzenia w dalszych modach. :)

Wydziergane z mojego ONEPLUS 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 5.09.2017 o 21:01, Karasik2 napisał:

czym wy czyścici ULTERY ze swięcą sie jak psu jajca ja mam dpf i od razu mam czarna końcówki jak smoła :(

Kładziesz na końcówki ceramikę i cieszysz się łatwym domywaniem.

Opublikowano
  • Autor

@afroo. true!

Chociaż sam w życiu nic nie kładem na końcówki, takie są po prostu po myciu. Nic specjalnego z nimi nie robiłem...

Dawno się nie wypowiadałem w temacie samochodu, a to dlatego, że nic się z nim nie dzieje :decayed: Bak pełny, bak pusty, bak pełny, i tak dalej...

Aktualnie pękło 230kkm i ciągle rośnie. Na wiosnę (+/-) wyjdzie mi kolejny serwis. Wtedy na 100% wymiana amorków z tyłu bo obecne już średnio wyszły na przeglądzie.

Koła letnie na 100% na sprzedaż - jeśli jest chętny - pisać priv.

Opublikowano

Ładny wozik (Nm robi wrażenie) i niech się dobrze sprawuje. Powodzenia w dalszych pomysłach :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przednią tablicę rejestracyjną masz jakoś przykręconą czy na taśmę dwustronną?

 

Zacny furacz :)

Opublikowano

Ladne autko pozdrawiam z Namyslowa. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.10.2017 o 12:06, mateusztbg napisał:

Przednią tablicę rejestracyjną masz jakoś przykręconą czy na taśmę dwustronną?

Jak na taśmę :facepalm: Przecież to blenda sline, wchodzi na zatrzask...

W dniu 11.10.2017 o 21:35, jarek920 napisał:

Ladne autko pozdrawiam z Namyslowa. 

A dzięki dzięki. Sporo znajomych mam z Namysłowa. Kiedyś się ustawmy i razem na spocik do Wro :thumbup1:

Opublikowano
56 minut temu, pksmlody napisał:

Jak na taśmę :facepalm: Przecież to blenda sline, wchodzi na zatrzask...

A dzięki dzięki. Sporo znajomych mam z Namysłowa. Kiedyś się ustawmy i razem na spocik do Wro :thumbup1:

Ano tak, ja też mam sline ale były 2 czy 3 rodzaje blend i nie we wszystkich jest właśnie ten zatrzask i śruby :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, mateusztbg napisał:

Ano tak, ja też mam sline ale były 2 czy 3 rodzaje blend i nie we wszystkich jest właśnie ten zatrzask i śruby :)

Jasna sprawa, ale chyba żadna z nich nie była na taśmę dwustronną :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.