Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jasna sprawa, ale chyba żadna z nich nie była na taśmę dwustronną :decayed:
Przeciez nigdzie nie napisalem, że była FABRYCZNIE na tasme dwustronna. Pytalem o Twoj sposob montazu, bo wydawalo mi sie, ze masz taka sama blende jak ja, no ale jak widac masz inna.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ok ok. Spoko :)

Fura 13 listopada jedzie na serwis. Relacje pewnie tuż po, a jeszcze przed będzie mała niespodzianka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak obiecałem, mała niespodzianka :wink:
Dzisiaj wybrałem się na małą przejażdżkę do @kaju (:hi:) co zaowocowało zamontowaniem nowo obszytej kierownicy z A4 B8 oraz gałeczki zmiany biegów :)
Tak to wygląda:
VnuBVfG.jpg
LmXFJ1Z.jpg
prYayMg.jpg
Wszystko obszyte biało-czerwoną nicią, tak jak chciałem.
Całość wykonana w: http://www.tapicer-samochodowy.com/ - szczerze polecam, profi robota.

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Dobrze wyszło ? teraz jeszcze zmienić nić na fotelach i będzie cacy ?

Opublikowano

No teraz to wyglada kozacko :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, Norbas napisał:

Dobrze wyszło ? teraz jeszcze zmienić nić na fotelach i będzie cacy ?

Haha :wink: fotele zostają nie ruszone, może kiedyś wpadną inne :)

38 minut temu, muunv napisał:

No teraz to wyglada kozacko :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:hi:

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał:

teraz jeszcze zmienić nić na fotelach i będzie cacy ?

Są markery koloryzujące do nici tapicerskich, gdzieś to widziałem. Wystarczy pokolorować i będzie biało-czerwono na fotelach. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Za duże wynalazki, nie siejcie mi tu burzy w głowie :grin:

W końcu pewnie wpadnie Recaro :wink:

Opublikowano

Geparda wiozles ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, FroS-t napisał:

Geparda wiozles ?:decayed:

Hej hej hej, raz na zawsze zapamiętaj - to się nazywa PANTERKA :grin:

Opublikowano

Pewnie chciałeś obszyć tym kiere ale kaju wybił ci to z głowy, całe szczecie:decayed: a tak na poważnie fajnie to teraz wyglada:hi:

Opublikowano
  • Autor

A dziękuję :hi:

Opublikowano

Mega ta Twoja fura :D i widzę, że z Oleśnicy, trzeba się będzie kiedyś zgadać :) powodzonka w modach bo idą w bardzo dobrą stronę :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.11.2017 o 20:36, krzysiekze3 napisał:

Mega ta Twoja fura :D i widzę, że z Oleśnicy, trzeba się będzie kiedyś zgadać :) powodzonka w modach bo idą w bardzo dobrą stronę :thumbup:

Dzięki :hi:Pewnie że trzeba się zobaczyć! Z Namysłowa mam duuużo znajomych, ciekawe czy mamy wspólnych :)

Tymczasem wpadło parę gratów od @dzik :
ZuK8Qa3.jpg

Oraz mały bonus... :banan:
Ep1ktn5.jpg

13 auto ląduje w: logotech1.png

Opublikowano

oby kawka smakowała Łukaszu! :)

Opublikowano

Też mam taką beczułkę i kawa w pracy od razu inaczej smakuje :decayed:

Opublikowano

:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jest chwilka czasu dzisiaj, więc updatuje temat po ostatnim serwisie :)
XH6OVCt.jpg

Autko dostało wszystkie nowe filtry + olej, do tego nowe tylne amorki Monroe.
Z mechanicznych rzeczy okazało się że pompa wspomagania oraz uszczelniacz na skrzyni się poci. Obie rzeczy zostały wymontowane, uszczelnione oraz powtórnie zamontowane.

Teraz chłopaki z Graftech Serwis GTS w Grodzisku Mazowieckim śmieją się, że przy aucie już nie ma nic do robienia :grin:

Z planów jakie mam na samochód w najbliższym czasie to:

- Nowa rolka na lato

- Pomalowanie przednich błotników bo na rantach wychodzi ruda - norma w B6/B7... :angry:

- Lepsze spasowanie przedniego zderzaka, bo jakoś mi się obecnie nie podoba

I to raczej tyle...

UWAGA! SAMOCHÓD NAJPRAWDOPODOBNIEJ NA PÓŹNE LATO / JESIEŃ 2018 ROKU BĘDZIE SZEDŁ POD MŁOTEK, BO ZAKOCHAŁEM SIĘ W INNYM ... :)
TAKŻE SZYKOWAĆ KASĘ I SKŁADAĆ PROPOZYCJĘ NA PRIV ;)

Edytowane przez pksmlody

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A dzisiaj Św. Mikołaj zawitał do A4ki ... :wink:
qkZUsdl.jpg


@FroS-t miał rację, że zapach jest 1 liga - polecam!

Opublikowano
A dzisiaj Św. Mikołaj zawitał do A4ki ... :wink:
qkZUsdl.jpg

[mention=1348088]FroS-t[/mention] miał rację, że zapach jest 1 liga - polecam!


Co to za zapch? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.