Skocz do zawartości
IGNOROWANY

YouTube - filmy warte obejrzenia


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda to nie o A4, ale o jego dziadku. Sentyment pozostał i śmiem twierdzić, że to najlepszy samochó jakim do tej pory jeździłem.

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Przy końcu filmu, pokazano w jaki sposób audi rozwiązało brak poduszki powietrznej i wg. mnie to chyba lepszy sposób, choć nie koniecznie tańszy do naprawy.

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

I jeszcze klasa najwyższa ...

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

...i produkcja topowego silnika

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

[/color]i na koniec, ładnie przerobiona RS2`ka , miałem okazję taką właśnie być przewiezionym onegdaj (oczywiście w wersji standardowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy był:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

I ten:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden z Was już pewnie widział hit ostatnich dni... przeUje!!! :kox::kox::kox:

ja bym chciał zobaczyć filmik z drogi powrotnej - wchodzi się zawsze łatwiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

I ten:

:facepalm:

ale co autor chciał przez to powiedzieć, to ja nie mam pojęcia ......

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:55

w glowie mi sie zakrecilo :grin:

Ja kiedyś wszedłem na dach bloku, 4-piętrowego u siebie i stanąłem ok 0,5metra od krawędzi to srałem pod siebie, a jeszcze byłem asekurowany :grin: Ja bym na tym żurawiu posrał się po pachy i tyle by było. Tak właśnie sobie myślę, ok, oni tam sobie weszli i było fajnie, a tam są przecież ludzie, którzy tam dzień jak codzień pracują :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...