Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

To może lepiej poszukać sobie Volvo V50 w dieslu 136km :kox:

Właśnie kilka dni temu sąsiadka kupiła nówke jak wsiadłem do środka to poczułem się jak w maluchu :thumbdown:

podłokietnik jest na rączke dziecka,zegary ze starego forda chyba mondeo podświetlenie zielone jak w fordzie,

po odpaleniu klimy jeden wielki szum wentylatorów. :no:

Jedyna zaleta to cena 95.tyś a wersja podstawowa chyba coś około 65.tyś za sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dwa miechy temu S60 z 280KM w benzynie i powiem krutko : to autko to ma pierd....cie nie bylo autka ktorego bym nie lykał (nie trafilem na S-ke i na RS-a ani na BMW M3/5/6 :decayed: szedl slicznie ale to tylko jeden pozytyw ze strony volvo s60. negatyw: 1.wir w baku z paliwem 2; bardzo malo miejsca z tylu dla pasazerow 3. skrzynia biegow mnie denerwowala, i to chyba na tyle co moge powiedziec na temat volvo a i jezdzilem nim przez 3 tyg. jako auto zastepcze gdy moje audi stalo u mechanika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam sławny BLB, kupiłem go rok temu z przebiegiem 150 tys, ale niedawno dorwałem historie tego auta i okazało się że poł roku przed zakupem miał nalatane 210 tys.Teraz ma pewnie 250 tys.albo i więcej.

Czy przy takim przebiegu jest prawdopodobne ze wspomniany wadliwy napęd pompy oleju mógł być juz naprawiany - wymieniony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam sławny BLB, kupiłem go rok temu z przebiegiem 150 tys, ale niedawno dorwałem historie tego auta i okazało się że poł roku przed zakupem miał nalatane 210 tys.Teraz ma pewnie 250 tys.albo i więcej.

Czy przy takim przebiegu jest prawdopodobne ze wspomniany wadliwy napęd pompy oleju mógł być juz naprawiany - wymieniony?

Mógł być a nie musiał, bo to nie jest reguła że w każdym BLB przy 160kkm pada napęd. Jaką masz skrzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manual 6cio biegowy[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 10:16_________________________________________________mam historię napraw tego auta ale nie wszystko rozumiem, jak ja wstawić na forum aby ktoś ją zinterpretował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szedl slicznie ale to tylko jeden pozytyw ze strony volvo s60. negatyw: 1.wir w baku z paliwem

a te 280 KM to napedzane powietrzem pewnie byly :wink4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 11:42_________________________________________________Piasek k-6 a jak oceniasz srodek w porownianiu do Audi.Tzn jakosc plastikow , spasowanie czy cicho w srodku czy wszystko trzeszczy i sie telepie.Moze bym sobie taka sprawiel tyle ze R AWD :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, chcialem kupic A4 Avant 2.0 140ps ale natknolem sie na ten temat i teraz juz nie wiem czy chce kupic? Czy jest jakis silnik który jest dobry i nie wystepuje ta usterka? A moze lepiej kupic ten 1.9tdi? Czy w sielnikach 2.0 170 Ps tez to wystepuje???? Na co zwracac uwage przy kupnie takiego samochodu?

dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, chcialem kupic A4 Avant 2.0 140ps ale natknolem sie na ten temat i teraz juz nie wiem czy chce kupic? Czy jest jakis silnik który jest dobry i nie wystepuje ta usterka? A moze lepiej kupic ten 1.9tdi? Czy w sielnikach 2.0 170 Ps tez to wystepuje???? Na co zwracac uwage przy kupnie takiego samochodu?

dziekuje za odpowiedzi

w 2006 lancuch zostal zastapiony kolami a audi popracowalo troche na materialami i ponoc nie ma jz takego zagroenia.

Mysle ze kupujac roczniki 2007 i 08 mozesz byc spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BPW od poczatku 2006 r mialo naped na kolach zamiast lancuszka, gdzies na forum byl link do rosyjskiej stronki ze zdjeciami w wymianie tegoz elementu i podaniem numeru VIN kiedy bylo kolo a kiedy lancuszek

ja mam silnik 03,2006 i mam juz kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BPW od poczatku 2006 r mialo naped na kolach zamiast lancuszka, gdzies na forum byl link do rosyjskiej stronki ze zdjeciami w wymianie tegoz elementu i podaniem numeru VIN kiedy bylo kolo a kiedy lancuszek

ja mam silnik 03,2006 i mam juz kola

mam silnik BPW z września 2005 i juz mam zastosowane koła (tak bynajmniej wychodzi z VIN) więc wychodzi na to że prędzej dawali juz kóleczka niż 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzasz w ASO czesci po nr VIN to zawsze wyskakują te części ktore faktycznie są zamontowane w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymian1 - VIN o niczym nie świadczy, to że w etce są koła nie znaczy że tak jest w rzeczywistości

dowiedziałem się, że łańcuchy były stosowane konkretnie do pewnego nr VIN a powyżej tego były już koła zębate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymian1 - VIN o niczym nie świadczy, to że w etce są koła nie znaczy że tak jest w rzeczywistości

dowiedziałem się, że łańcuchy były stosowane konkretnie do pewnego nr VIN a powyżej tego były już koła zębate

Zgadza się.

Jak sprawdzasz w ASO czesci po nr VIN to zawsze wyskakują te części ktore faktycznie są zamontowane w aucie.

A tutaj się nie zgadza :wink4: Teoretycznie powinno być to samo co serwis widzi on-line w ETCE ale... Można się naciąć. Np. kompresor klimatyzacji mam inny niż podaje ETKA - weź pod uwagę fakt, że poprzedni właściciel auta ze względu na oszczędności mógł dłubać także poza ASO. Najlepiej po prostu sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po prostu sprawdzić...

Bart-S Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy ile z tym roboty jest :gwizdanie: rozbierania i skręcania połowa dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...