Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwne, usunęli.

Tam faktycznie jakoś z 2.8k było.

Tak nie to zaciekawiło. W B8 na przykład LC było z 4k rpm.

A w takim 911 LC jest z 5.5k RPM :D

 

Opublikowano
18 minut temu, komoornik napisał:

Tak nie to zaciekawiło. W B8 na przykład LC było z 4k rpm.

w RS4 też jest 5.5k RPM ;)
VW robi 4k RPM...

Opublikowano
  • Autor
Dnia 19 czerwca 2017 o 11:35, was002 napisał:
w RS4

VW robi 4k RPM...

 

Dnia 18 czerwca 2017 o 21:34, komoornik napisał:
Z jakich obrotów masz LC?

No to słuchajcie u mnie jest w takim razie jakieś takie 1/2 LC heh. Poniżej zdjęcie.

b41d5d09d7ff3f6074ca2236b9902996.jpg

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor
Dnia 14 października 2016 o 09:48, casavio napisał:

W klasycznym liczniku nie ma wskaźnika temp. oleju

 

Dnia 14 października 2016 o 10:29, jedrekx napisał:

zapewne można go zakodować ;)

Taka ciekawostka, którą przypadkiem odkryłem, że klasyczne zegary mają wskaźnik poziomu oleju. Trzeba włączyć zegary i otworzyć maskę - po chwili pojawia się poziom :) taka ciekawostka.

Opublikowano

Taki ficzer był już w B8.

Opublikowano
Dnia 31.05.2017 o 10:08, komoornik napisał:

I daleko w tym silniku do potencjału np. 2.0 280KM z Superba... :decayed:

SuperB Stage III (seryjne turbo dożyło do 12k km i się ukręciło :) ) To jeszcze nie jest wystrojone na maxa, do 450km można dołożyć :) 

FrogStage3.jpg

Opublikowano
  • Autor

No faktycznie jest potencjał.. Ładny moment wyszedł, płaski w miarę. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

widywane na zywo :) super auto niepozorne a zamiata ulice :) widze ze szykuja sie mody na 300+ :D trzymam kciuki :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmierzę swoją za dwa tygodnie ale Sportmile boxował teraz analogiczną a5 i tak jak przypuszczałem bonusik w serii jest spory bo 20KM. Zobaczcie wykresik.

dlatego fajnie to lata.

bd02611a27591420d7a7657bc961416a.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z takich błędów wieku młodzieńczego to wypadł mi czujnik parkowania przedni. Tzn wpadł do środka. Naprawa gwarancyjna. Nie można było go podkleić ani nic zrobić - wymienili całą listwę (nie wiem czy to dobre słowo) z tyłu za grillem, która trzyma wszystkie czujniki. 

Także nawet jak coś się dzieje to przynajmniej nie robią problemów z naprawą i zawsze samochód zastępczy.

Opublikowano

Tak z ciekawości zapytam, jaką stawkę płacisz za roboczogodzinę np przeglądową w twoim aso? Pytam bo w Szczecinie chyba powariowali, życzą sobie 380 netto. W Poznaniu 380 ale brutto.

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, mystic.pl napisał:

Tak z ciekawości zapytam, jaką stawkę płacisz za roboczogodzinę np przeglądową w twoim aso? Pytam bo w Szczecinie chyba powariowali, życzą sobie 380 netto. W Poznaniu 380 ale brutto.

Nie pomogę niestety bo mam pakiet. Więc ogólnie mam w nosie wszystkie dodatkowe koszty..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

83493a30f729b94757ae9ef6b859bbbe.jpg53ecde222ae3d294eae1c0cdc65e073c.jpg

No i sprawdzone na hamowni. Wychodzi praktycznie seria z bardzo ładną linią momentu - dlatego tak ładnie jedzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ładne kreski :) Nie myślałeś o stage 0.5? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, rodosbwa napisał:

Ładne kreski :) Nie myślałeś o stage 0.5? 

Myśleć myślałem ale nie jestem zwolennikiem boxów. Czekam aż ktoś złamie sterownik do b9 i wtedy poważnie pomyślimy nad zmianą.

Opublikowano
Myśleć myślałem ale nie jestem zwolennikiem boxów. Czekam aż ktoś złamie sterownik do b9 i wtedy poważnie pomyślimy nad zmianą.
Tylko wtedy po gwarancji a miałem na myśli stage 0.5 gdyż wtedy zostaje gwarancja. W sportmile widziałem stage 0.5 w nowej a5 wyszło ponad 300 km..

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bonusa jakiegoś specjalnego w postaci KM i Nm nie było ale ważne, ze trzyma serie. Dużo już masz nim nalatane ? 

Widzowie tez widzę byli :P 

Opublikowano

Dobrze ze trzyma serie.Compoty tez maja chyba stage 0.5 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, rodosbwa napisał:

Tylko wtedy po gwarancji
 

Po stage 0,5 równie dobrze możesz mieć po gwarancji. A po programie też możesz nie mieć po gwarancji (wystarczy przed serwisem wgrać serie). W obu przypadkach zapewne może zostać to wykryte i w obu nie. A zdrowsze auto będzie po programie..

5 godzin temu, rodosbwa napisał:

W sportmile widziałem stage 0.5 w nowej a5 wyszło ponad 300 km..
 

To Łukasza. Ścigaliśmy się i do ok. 160km/h odszedł mi na 1/3 długości. Praktycznie jechaliśmy równo. Zobacz, że seria wyszła mu niby 272hp. Co jest niemożliwe (na wspomnianej hamowni mierzyliśmy 12 klubowych aut w tym z 5 nowych i wszystkie wyszły maks 6hp ponad serie. Sportmile hamuje auta nabijając tzw. „puste konie” żeby to lepiej wyglądało (kto mniej więcej wie o co chodzi w hamowaniu to wie o czym pisze). Także nie daje ten box nie wiadomo jakiej rożnicy. 

3 godziny temu, Norbas napisał:

Bonusa jakiegoś specjalnego w postaci KM i Nm nie było ale ważne, ze trzyma serie. Dużo już masz nim nalatane ? 

Widzowie tez widzę byli :P 

Nalatane 30 tys. Widzowie byli bo to było Klubowe hamowanie aut ekipy warszawskiej Klubu. 12 aut mierzyliśmy :) 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jaka to hamownia? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.