Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Rob@k napisał:

Tak. Trochę się nagimnastykowałem, bo przewody sztywne ale da się.

Z której strony go pakować najlepiej żeby kilka razy nie wyciągać licznika, czy bez różnicy?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Z której strony go pakować najlepiej żeby kilka razy nie wyciągać licznika, czy bez różnicy?

Najlepiej po lewej stronie. Jest tam sporo miejsca.

Opublikowano
11 godzin temu, pelonek1 napisał:

Z której strony go pakować najlepiej żeby kilka razy nie wyciągać licznika, czy bez różnicy?

Ja owinąłem w miękka piankę i jest po prawej stronie kierownicy na półce pod nią.

 

Edytowane przez rosati

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto obecnie na warsztacie na wymianie turbo. Wydech też zamontowany, spodziewałem się, że będzie głośniej ale jest całkiem fajnie i przede wszystkim spokój z wydechem na lata. I przy okazji taka tam mała rocznica

IMG_20211125_172126.thumb.jpg.5dd3758fef4fa2ad0be07dd190552419.jpg

Opublikowano

Fajne autko..widze ze w niedalekiej okolicy ode mnie tez cos sie w autach grzebie..ja DJE.....ten fviz mnie korci....od kogo graleś?Może jakis prezent pod choinke mi wpadnie :D

Opublikowano

siemka, wydech kompletny robisz? Przewinąłem na poprzednią stronę i pisałeś tam o środkowym ale nie ma wzmianki o pozostałej części wydechu.

Pozdro mistrzu, śliczny masz ten wóz

Opublikowano
  • Autor

@matyss___vfiza brałem bezpośrednio od qmatis. Możemy kiedyś się gdzieś spotkać w połowie drogi :)

@szaryyzostały tylko moje końcowe tłumiki. Wszystko jest nowe od katalizatora. 

Opublikowano

Bede o spotkaniu myslal...jakos Gryfow badz Lubań zapewne wyjdzie w polowie

Edytowane przez matyss___

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, matyss___ napisał:

Bede o spotkaniu myslal...jakos Gryfow badz Lubań zapewne wyjdzie w polowie

W Lubaniu jestem dość często. Mam tam jeszcze dwóch kumpli też z forum. 

Opublikowano

Spoko..napewno sie zgadamy..tego vfiza chcialbym na żywo zobaczyc ..auto oczywiscie tez

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, matyss___ napisał:

Spoko..napewno sie zgadamy..tego vfiza chcialbym na żywo zobaczyc ..auto oczywiscie tez

:thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyjechały dzisiaj graty do nowego moda. Stabilizatory z S4

IMG_20220208_145837.thumb.jpg.bbfe80d019c12221534f28478a3ae459.jpg

Opublikowano

Jednocześnie tuleje poliuretanowe wrzuciłem i efekt pontona zniknął :wink: mod na plus :good:

Opublikowano
  • Autor

Jestem po zabiegu. W pracy zamontowałem stabilizator z tyłu. Oczywiście nie obyło się bez przygód, urwała się śruba w wahaczu od łącznika :facepalm:. Dwie godziny walki z rozwiercaniem i ratowaniem gwintu. Mod jak najbardziej na plus, auto w końcu zrobiło się sztywniejsze z tyłu.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

Urwała się bo w pracy robiłeś ??? gumy zmieniłeś? Na na przodzie mam S4, na tył może założę.. Ważne że efekt jest ???

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, K4rol81 napisał:

Urwała się bo w pracy robiłeś ??? gumy zmieniłeś? Na na przodzie mam S4, na tył może założę.. Ważne że efekt jest ???

Tak bo ciągle przez ramię zaglądałem :polew:. Gumy były jak nowe łączniki poszły nowe, Z przodem to się zastanawiam, bo czytałem że pogarsza prowadzenie. Może zamontuje i się sam przekonam. Muszę jeszcze gwint wyregulować po tył poszedł trochę do góry, ale dopiero jak letnie kółka wlecą.

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
47 minut temu, Rob@k napisał:

Jestem po zabiegu. W pracy zamontowałem stabilizator z tyłu. Oczywiście nie obyło się bez przygód, urwała się śruba w wahaczu od łącznika :facepalm:. Dwie godziny walki z rozwiercaniem i ratowaniem gwintu. Mod jak najbardziej na plus, auto w końcu zrobiło się sztywniejsze z tyłu.

Masz numer tego stabilizatora na tył z S4?

Opublikowano
2 minuty temu, pelonek1 napisał:

Masz numer tego stabilizatora na tył z S4?

Jeśli się nie mylę to 8E0511409AJ

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, rosati napisał:

Jeśli się nie mylę to 8E0511409AJ

Tak i bodajże jeszcze AL

@pelonek1 mój nie ma naklejek, musi być średnica 20mm

Opublikowano
22 minuty temu, Rob@k napisał:

Tak i bodajże jeszcze AL

@pelonek1 mój nie ma naklejek, musi być średnica 20mm

Łączniki pasują te które były? Może jeszcze numer tuleji posiadasz? Może coś poszukam w wolnej chwili i zmienię kiedyś.

EDIT: już znalazłem w etce.

Łączniki te same.

Numer tulei pod 20 mm to 8E0511327A

@Rob@k 8E0511409AL ma 22 mm.

 

Edytowane przez pelonek1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.